Jump to content

Recommended Posts

Salutare, asi avea nevoie de un Bugspoiler pt hornet , mai mult imprumut Chiar daca este spart crapat .

incearca pe la dezmembrari ;)

Sarbatori fericite tuturor!Sa va aduca mosu anu asta ce nu a reusit pana acum sa va aduca. Craciun fericit !

Va doresc un an exact asa cum vi-l doriti voi!

La multi ani :cheers:

salutare si la multi ani

Sunt Calin din Arad

din ianuarie am devenit sibian cu acte in regula pt o perioada mai scurta sau mai lunga..

momentan stau la o pensiune la 30 km de sb,

doresc sa inchiriez un apartament in sibiu probabil cu data de 1 martie

ma intereseaza un apartament cu 1 camera cu baie si bucatarie, eventual 2 camere cat mai aproape de drumul ce duce catre Agnita

orice info mi ar prinde bine

P.S in caz ca organizati vreo intalnire de socializare la vreo bere cu intrare libera dati de stire

salutare si la multi ani

Sunt Calin din Arad

din ianuarie am devenit sibian cu acte in regula pt o perioada mai scurta sau mai lunga..

ma intereseaza un apartament cu 1 camera cu baie si bucatarie, eventual 2 camere cat mai aproape de drumul ce duce catre Agnita

P.S in caz ca organizati vreo intalnire de socializare la vreo bere cu intrare libera dati de stire

Welcome!

Si eu sunt mutat exact acum 1 an in Sibiu din Cluj.

Sa nu te miri, dar activitatea pe forum, pe sectiunea Sibiu, e redusa. :grinbandit:

Intalniri saptamanale sunt Joi si Duminica (nu stiu daca cea de Duminica e valabila si in extra sezon).

Daca tot cauti apartament de inchiriat, poate ar fi bine sa pui si suma care esti dispus sa o platesti pe luna.

Cele mai multe anunturi probabil ca le gasesti aici.

http://www.detoatepentrutoti.ro/cautare?domeniu=Imobiliare&categoria=Imobile&rubrica=Apartament_1_camera&judet=31&localitate=0&tranzactie=Inchiriez+%28ofer%29&sortare_data=desc&keyword=cuvant+cheie&filtru=aplicat&startPage=

salutare si la multi ani

Sunt Calin din Arad

Hai noroc !

zona se cheama "Broscarie"

Autonet?

ceva super tare

Ce fain ar fi de vom apuca si noi vremuri dinastea ....

Hai noroc !

zona se cheama "Broscarie"

Autonet?

e bine pt inceput

l-am intrebat pe marean despre broscarie si autonet dar nu prea m-a luminat

:cheers:

Stie cineva unde pot sa alezez (si/sau honuit) un cilindru de scuter in Sibiu?

Nu stiu exact ce trebuie facut la el insa motorul si-a cam pierdut din putere si interiorul este putin ovalizat.

Vara era un microbuz alb in targ(cu nr de valcea parca) pe care scria ca alezeaza cilindri dar acum iarna nu l-am mai gasit.

Stie cineva unde pot sa alezez (si/sau honuit) un cilindru de scuter in Sibiu?

Nu stiu exact ce trebuie facut la el insa motorul si-a cam pierdut din putere si interiorul este putin ovalizat.

Vara era un microbuz alb in targ(cu nr de valcea parca) pe care scria ca alezeaza cilindri dar acum iarna nu l-am mai gasit.

Daca nu e "mecanica" chinezeasca da-mi un PM si te indrum...

conform calendarului UCMR cu intrunirile moto din 2012, si in Sibiu se va organiza o intrunire. Cum de aici pe forumul local nu se discuta nimic despre asta?

Clubul H.O.G. pare a fi organizatorul. Cum de nu este implicat clubul din care faceti parte aproape toti de aici de pe forum??

Aici este linkul respectiv -> /index.php?%2Ftopic%2F672853-program-intruniri-moto-2012-calendar-ucmr%2F

daca cineva dinte cei ce "vizioneaza" acest forum cunoaste un loc in care pot sa-mi adapostesc maina pe o perioada de un an (contra cost desigu).....si nu trebuie sa fie cine stie ce conditii.....acoperis sa fie!!!!

va multumesc anticipat!!!!

daca cineva dinte cei ce "vizioneaza" acest forum cunoaste un loc in care pot sa-mi adapostesc masina pe o perioada de un an (contra cost desigu).....si nu trebuie sa fie cine stie ce conditii.....acoperis sa fie!!!!

va multumesc anticipat!!!!

la masina ma referam.....un PASSAT!!!!

Rock Festival - Sibiu

[ 10-12 august ]

Let's rock the mountains. In perioada 6-12 august are loc la Sibiu festivalul de muzica ArtMania la care HOG Bucuresti este invitat. Avem un super drum, super muzica si va fi super distractie in Piata Mare din Sibiu. Ne vor astepta 8,000 de spectatori. Harley-Davidson Bucuresti va fi acolo, impreuna cu cele mai frumoase motociclete, accesorii si articole vestimentare. In plus, anul acesta vom avea o sectiune speciala dedicata rockerilor Harley-Davidson.

...se pare ca va fi aceasi poveste ca anul trecut

conform calendarului UCMR cu intrunirile moto din 2012, si in Sibiu se va organiza o intrunire. Cum de aici pe forumul local nu se discuta nimic despre asta?

Clubul H.O.G. pare a fi organizatorul. Cum de nu este implicat clubul din care faceti parte aproape toti de aici de pe forum??

Aici este linkul respectiv -> /index.php?%2Ftopic%2F672853-program-intruniri-moto-2012-calendar-ucmr%2F

mda,se pare ca noi, Sibienii ne-am cam ars la capitolul "INTRUNIRI MOTO" de o buna bucata de vreme incoace.....asteptam sa vina miticii sa organizeze vreo intrunire moto si pe la noi in oras ca,CMS-ul din Sibiu este extrem de neputincioas.RUSINE SA NE FIE!

HOG-ul a mai organizat in zona intalniri, dar in cadru restrans pentru "hogi" cu multi bani si fara accesul publicului.

In Sibiu exista practic o intrunire - cea organizata de Crazy Bike s-a metamorfozat intr-una predominant enduro, dar poate veni oricine.

Daca nu se mai organizeaza o intalnire clasica, motivul este probabil scaderea interesului local pentru asa ceva - personal am simtit o oarecare plictiseala anul trecut dupa intalnirea de la Cluj, nu pentru ca nu ar fi fost organizata bine ci pentru ca aceste evenimente au devenit la fel de cliseatice ca o telenovela motociclistica de vara.

Ken Block al motociclismului.... :o foarte tare omul, cum face derapajele controlate...

http://www.youtube.com/watch?v=20XsaHpRQC8

deci nu aveti cum sa nu radeti la filmarea asta......prea tare:

http://www.youtube.com/watch?v=0akGHQElpyw

Edited by sergiulik22

e vreunul maine amator de snowboard in paltinis sau eventual balea lac

am 2 sau 3 locuri in masina fara taxa de motorina

Discutia aici :

/index.php?/topic/672697-bikes-on-ice-2012/

Intrebarea mea e daca mai merge cineva din Sibiu si are loc de o persoana in plus in masina :rolleyes:.

Daca ai cu ce ajunge in Sebes te iau eu. Valabil si la intoarcere, de la Sebes la Sibiu te descurci :)

Discutia aici :

/index.php?/topic/672697-bikes-on-ice-2012/

Intrebarea mea e daca mai merge cineva din Sibiu si are loc de o persoana in plus in masina :rolleyes:.

masina? ...nu e BIKES on ice? :P

O fi...pentru cine nu isi face carul iarna...

Daca ai cu ce ajunge in Sebes te iau eu. Valabil si la intoarcere, de la Sebes la Sibiu te descurci :)

Multam de oferta, in functie de ce gasesc sau nu, vorbim. Da-mi te rog un numar de telefon pe pm.

Numai bine!

pfff...pai nu stiu cine ar putea merge 140 Km...la -10 grade cu motorul. te ingheata dumnezo' cu toate echipamentele din lume.

cu motoarele merg chiar numa cei care sunt aproape...(parerea mea)

aaa...si sa nu uit de zapada ce o poti intalni pe drum pana acolo.

Edited by sergiulik22