Sari la conținut

O Mică Donație De Sărbătorile De Iarnă


DonHacker
 Share

Postări Recomandate

frate, frumos gest, si ma mir cum de nu-i ingramadeala...

 

daca nu se inghesuie lumea la o motoreta mai tehnologizata si functionala, cred ca-mi iau gandul de la ideea de a dona si eu o rabla spre restaurare :kick:

 

sper totusi sa-si gaseasca un stapan asa cum ai spus, care chiar n-are posibilitati materiala, sa-i fie cat mai utila si sa aiba grija de ea :crack:

 

frumos gest de sarbatori :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi am facut cont pe acest forum, special pentru a lasa acest mesaj, am un coleg de clasa ( clasa a XII ) si face naveta dela tara in fiecare zi, baiatul nu mai are mama, decat tata si este semi paralizat, si mai are o sora in varsa de 17 ani, acest copil face naveta in fiecare zi de la 20 de km de oras, ca are ca nu are ce pune pe masa, el face economii si vine la scoala cu maxi taxi insemand 80 de mii pe zi dus-intors, eu sunt din orasul Turnu Magurele , si nu stiu daca te-as interesa acest mesaj al meu, dar macar am incercat ai face o viata cat ami buna si usoara acelui coleg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi am facut cont pe acest forum, special pentru a lasa acest mesaj, am un coleg de clasa ( clasa a XII ) si face naveta dela tara in fiecare zi, baiatul nu mai are mama, decat tata si este semi paralizat, si mai are o sora in varsa de 17 ani, acest copil face naveta in fiecare zi de la 20 de km de oras, ca are ca nu are ce pune pe masa, el face economii si vine la scoala cu maxi taxi insemand 80 de mii pe zi dus-intors, eu sunt din orasul Turnu Magurele , si nu stiu daca te-as interesa acest mesaj al meu, dar macar am incercat ai face o viata cat ami buna si usoara acelui coleg

:kick: :crack: poate Mos Craciun va fi mai daruitor pt el ...totu` depinde de donator :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit toate PM-urile Âşi e-mail-urile trimise.Prin urmare,am o grămadă de PM-uri de la utilizatori cu 2-3 posturi Âşi înregistrati de câteva zile,care sincer să fiu nu prea le-am luat în calcul,exceptând cei care au fost trimiÂşi de useri mai vechi Âşi mai serioÂşi ai forumului.

 

Până mâine seara-joi dimineața voi alege persoana potrivită (sper eu) Âşi tot joi după-masa scuterul va fi trimis prin curier rapid.

 

Numai bine ! :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit toate PM-urile Âşi e-mail-urile trimise.Prin urmare,am o grămadă de PM-uri de la utilizatori cu 2-3 posturi Âşi înregistrati de câteva zile,care sincer să fiu nu prea le-am luat în calcul,exceptând cei care au fost trimiÂşi de useri mai vechi Âşi mai serioÂşi ai forumului.

 

Până mâine seara-joi dimineața voi alege persoana potrivită (sper eu) Âşi tot joi după-masa scuterul va fi trimis prin curier rapid.

 

Numai bine ! :rock:

 

Sunt curios care este noul proprietar :rolleyes:

Multa sanatate si numai bine!!!

Craciun fericit tuturor!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna TUTUROR !

 

Abia acum mi-am dat seama cat de repede au trecut aceste zile fumoase, pline de surprize standard si inca un bonus: donatia scuterului ne-a gasit pe noi, adica familia mea. Cred ca sunt norocos, dar mai mult de atat sunt placut surprins sa descopar "gasca vostra", si sa am parte din prima de surpriza pregatita de DonHacker.

Deci, ma numesc Wagner, unul din Oradea, cu familie, copii, etc... care se pare ca din primavara o sa duca copilul la scoala cu un scuter ...

 

Cei care doresc sa ma cunoasca si doresc detalii sa-mi trimita mesaj si putem comunica si telefonic.

 

Inca o data:

 

MULTUMESC PENTRU SURPRIZA!!! :crack:

 

 

wagner

 

 

 

 

 

În primul rând salutări tuturor. :crack:

 

Având în vedere ca Sărbătorile de Iarnă se apropie aÂş dori să fac Âşi eu o mică bucurie unei persoane.Prin urmare vreau să donez scuterul unei persoane serioase,de încredere care nu are surse financiare prea mari (excepție cocalarii :crack: ),de preferat unei persoane din mediul rural care trebuie să facă navetă.Este vorba despre un scuter Gilera Typhoon,capacitate cilindrică:49 cmc (se poate conduce fără carnet,doar cu cursul de legislație având 16 ani împliniți (apropo,aceasta este Âşi vârsta minima persoanei căreia se va dona scuterul,deoarece nu vreau să am pe conÂştiintă tot felul de puÂşti).In zilele următoare,mecanicul meu se va ocupa de scuter ca să-l pună la punct pentru a fi dat in bună stare de funcționare(precizez ca setul trebuie schimbat,aprinderea Âşi carenele laterale puțin vopsite).ÂŞi NU nu a fost căzut.Nu îl mai folosesc de vreo 1 an de zile,deci stă degeaba,sper că îÂşi va găsi un proprietar care să aibe grija de el. :crack:

 

Scuterul are un topic pe acest forum(de acuma vreo 2 sau 3 ani,va trebui să-l găsesc :crack:),a fost modificat de N ori (acest lucru nu are mare importanță dar e pentru descriere :crack: )

 

Mai jos voi ataÂşa niÂşte poze care le am cu el,săptămâna viitoare,luni voi ataÂşa poze în stadiul în care se află acuma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna TUTUROR !

 

Abia acum mi-am dat seama cat de repede au trecut aceste zile fumoase, pline de surprize standard si inca un bonus: donatia scuterului ne-a gasit pe noi, adica familia mea. Cred ca sunt norocos, dar mai mult de atat sunt placut surprins sa descopar "gasca vostra", si sa am parte din prima de surpriza pregatita de DonHacker.

Deci, ma numesc Wagner, unul din Oradea, cu familie, copii, etc... care se pare ca din primavara o sa duca copilul la scoala cu un scuter ...

 

Cei care doresc sa ma cunoasca si doresc detalii sa-mi trimita mesaj si putem comunica si telefonic.

 

Inca o data:

 

MULTUMESC PENTRU SURPRIZA!!! :crack:

wagner

Foarte frumos din partea lui DonHacker.

Respectele mele!

Editat de CoSSmiN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna TUTUROR !

 

Abia acum mi-am dat seama cat de repede au trecut aceste zile fumoase, pline de surprize standard si inca un bonus: donatia scuterului ne-a gasit pe noi, adica familia mea. Cred ca sunt norocos, dar mai mult de atat sunt placut surprins sa descopar "gasca vostra", si sa am parte din prima de surpriza pregatita de DonHacker.

Deci, ma numesc Wagner, unul din Oradea, cu familie, copii, etc... care se pare ca din primavara o sa duca copilul la scoala cu un scuter ...

 

Cei care doresc sa ma cunoasca si doresc detalii sa-mi trimita mesaj si putem comunica si telefonic.

 

Inca o data:

 

MULTUMESC PENTRU SURPRIZA!!! :crack:

wagner

dar de ce la Motoclicleta scrie "CZ JAWA 350 ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna TUTUROR !

 

Abia acum mi-am dat seama cat de repede au trecut aceste zile fumoase, pline de surprize standard si inca un bonus: donatia scuterului ne-a gasit pe noi, adica familia mea. Cred ca sunt norocos, dar mai mult de atat sunt placut surprins sa descopar "gasca vostra", si sa am parte din prima de surpriza pregatita de DonHacker.

Deci, ma numesc Wagner, unul din Oradea, cu familie, copii, etc... care se pare ca din primavara o sa duca copilul la scoala cu un scuter ...

 

Cei care doresc sa ma cunoasca si doresc detalii sa-mi trimita mesaj si putem comunica si telefonic.

 

Inca o data:

 

MULTUMESC PENTRU SURPRIZA!!! :crack:

wagner

 

 

Ma bucur ca si-a gasit propritaru' ideal(ca ai nevoie de el,pentru a te deplasa).

DonHacker=Om nota 10 :crack:

La multi ani !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmm pt ca are un jawa 350 .... doar baiatu lui nu cred ca poate sa`l conduca :crack:

pai oricum nu o sa mearga copilul lui...cel putin asa se intelege din ce a spus :crack: .." care se pare ca din primavara o sa duca copilul la scoala cu un scuter "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai oricum nu o sa mearga copilul lui...cel putin asa se intelege din ce a spus :crack: .." care se pare ca din primavara o sa duca copilul la scoala cu un scuter "

asta era si scopul : scuterul sa fie pentru cineva care are nevoie de el ...

nu ca noi ... ne arde numai de plimbari [ nu imi spuneti ca va duceti cu scuteru la scoala]

 

felicitari lui DonHacker

 

La multi ani !!!... ca azi e revelionu :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wagner,List,Chopin oricare dintre voi veti fi...bucurati-va!

Rar asa gest.Frumos!

La multi ani daruitorului,cadorisitului si tuturor ce bagati ochiul pe forum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve!

 

dar de ce la Motoclicleta scrie "CZ JAWA 350 ?

:crack:

Fiindca inca se crede ca e a lui, dar de fapt l-a vandut de mult, cand s-a nascut al doilea copil... insa pentru detalii intrebati-l pe el :crack:

 

uff,

ocs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello everybody,

 

 

Raspunzand la ultima intrebare: CZ Jawa a fost o incercare a prietenului meu sa ma infecteze cu motociclism: am cumparat de la el in urma cu aproape 2 ani, am exersat pe poligon, dar n-am reusit sa termin scoala pt. cat. A, a venit al doilea copil, deci am vandut dupa un an cuiva care o foloseste deja cu mare placere...

 

Nu se pune problema sa fie folosit scuterul de catre fiul meu (8 ani ...)

Discutand cu DonHacker suntem perfect de acord referitor la tinerii care au acces aproape nelimitat la scutere ieftine, si-si fac de cap prin orase si pe drumuri, etc ... Eu personal am o experienta ft. negativa in Oradea.

In momentul in care o sa am posibilitatea va arat si o fotografie cu noi si cu scooter.

 

MULTUMESC inca o data pentru gestul lui DonHacker si comunitatea "voastra" prin intermediul caruia am avut acces la aceasta surpriza super-placuta!

Cu respect,

 

wagner

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello everybody,

Raspunzand la ultima intrebare: CZ Jawa a fost o incercare a prietenului meu sa ma infecteze cu motociclism: am cumparat de la el in urma cu aproape 2 ani, am exersat pe poligon, dar n-am reusit sa termin scoala pt. cat. A, a venit al doilea copil, deci am vandut dupa un an cuiva care o foloseste deja cu mare placere...

 

Nu se pune problema sa fie folosit scuterul de catre fiul meu (8 ani ...)

Discutand cu DonHacker suntem perfect de acord referitor la tinerii care au acces aproape nelimitat la scutere ieftine, si-si fac de cap prin orase si pe drumuri, etc ... Eu personal am o experienta ft. negativa in Oradea.

In momentul in care o sa am posibilitatea va arat si o fotografie cu noi si cu scooter.

 

MULTUMESC inca o data pentru gestul lui DonHacker si comunitatea "voastra" prin intermediul caruia am avut acces la aceasta surpriza super-placuta!

Cu respect,

 

wagner

Asteptam poza cu familia si cu scuterul :bigstar:...

 

Poate peste inca 8 ani scuterul va fi condus de catre fiu .. daca mai tine pana atunci :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...