Sari la conținut

Piese De Nipru


florinmotoare
 Share

Postări Recomandate

vreau sa-mi fac niprul original ,deci ,vand ceva piese care-mi prisosesc:-leviere frana si ambreiaj pereche

diametru 22mm,destul de solide si bine lucrate 15lei,

-bord cu km, ceas de temperatura ,si un ceas care indica functiile de incarcare,ulei si semnalizari carcasa de bord de nipru 30lei:

-carburatoare k 62 in stare buna 50lei perechea

-axa cu came 20 lei

-arbore cotit 50 lei

-biele 2 buc 50lei

-far mt11 15lei

-rezervor harley davidson original 70 lei modelul din poza

post-6641-1197821866_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau eu bordul, cum facem?

imi dai pm cu adresa si il primesti prin posta ramburs

 

--- Mesaj completat în 18 Dec 2007 12:34 -------------

pune te rog o poza cu levierele....

nu am poza cu levierele din pacate si nici nu am posibilitatea sa fac curand ,sunt negre ,bine prelucrate,si sunt

mult mai solide decat alea de planeta 5 sau decat alea de nipru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-mi bagi si mie o poza cu carburatoarele :rolleyes:

 

sunt interesat

nu am poze carburatoarele k62 sunt cele cu care vine niprul mt 11 din fabrica,eu zic ca sunt destul de bune dar mie nu-mi servesc pentru ca mai am o pereche de rezervain afara de cele de pe motor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am poze carburatoarele k62 sunt cele cu care vine niprul mt 11 din fabrica,eu zic ca sunt destul de bune dar mie nu-mi servesc pentru ca mai am o pereche de rezervain afara de cele de pe motor

carburatoare k-62???? :crack:

n-am vazut in viata mea asa ceva... parca pe nipra din fabrica sunt k-63 :rolleyes:

pune si matale o poza cand ai timp sa ne lamurim si noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va contrazic dar eu am k62 si am vreo 6 bucati in afara de cele de pe motor arata cam asa

 

--- Mesaj completat în 21 Dec 2007 12:53 -------------
1.toate piesele comandate vor pleca luni dinmineata din targoviste

2.a mai ramas rezervorul,levierele,o bascula ,arborele ,bielele ,ceva culbutori si carburatoarele

 

--- Mesaj completat în 21 Dec 2007 12:54 -------------
1.toate piesele comandate vor pleca luni dimineata din targoviste

2.a mai ramas rezervorul,levierele,o bascula ,arborele ,bielele ,ceva culbutori si carburatoarele

post-6641-1198171804_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va contrazic dar eu am k62 si am vreo 6 bucati in afara de cele de pe motor arata cam asa

 

<small>--- Mesaj completat în 21 Dec 2007 12:53 -------------</small><br/>1.toate piesele comandate vor pleca luni dinmineata din targoviste

2.a mai ramas rezervorul,levierele,o bascula ,arborele ,bielele ,ceva culbutori si carburatoarele

 

<small>--- Mesaj completat în 21 Dec 2007 12:54 -------------</small><br/>1.toate piesele comandate vor pleca luni dimineata din targoviste

2.a mai ramas rezervorul,levierele,o bascula ,arborele ,bielele ,ceva culbutori si carburatoarele

 

din cate vad arata exact ca cele K-63 :rolleyes:

ma rog... spor la vanzare :crack: .

(daca ai timp poate desfaci unul si pui niste poze pe detaliu sa ne mai lamurim si noi cam care ar fii diferentele intre:

k-62, k-63, k-65)

Editat de magic4ce
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

K62~K63~K65, difera parghia socului de la tip la tip sau chiar in cadrul aceleiasi serii si felul cum se regleaza acul, pe filet sau pe 5 pozitii clasice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

vreau sa-mi fac niprul original ,deci ,vand ceva piese care-mi prisosesc:-leviere frana si ambreiaj pereche

diametru 22mm,destul de solide si bine lucrate 15lei,

-bord cu km, ceas de temperatura ,si un ceas care indica functiile de incarcare,ulei si semnalizari carcasa de bord de nipru 30lei:

-carburatoare k 62 in stare buna 50lei perechea

-axa cu came 20 lei

-arbore cotit 50 lei

-biele 2 buc 50lei

-far mt11 15lei

-rezervor harley davidson original 70 lei modelul din poza

 

sal... daca le mai ai, le iau eu

-bord cu km, ceas de temperatura ,si un ceas care indica functiile de incarcare,ulei si semnalizari carcasa de bord de nipru 30lei:

:-leviere frana si ambreiaj pereche

diametru 22mm,destul de solide si bine lucrate 15lei,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...