Sari la conținut

Revista


Nitescu
 Share

Postări Recomandate

Luni 21.03.2005 la ora 19.00 in Piata Revolutiei se va lansa o reviata pt. barbati :laugh: Motociclistii sunt invitati in mod special pentru ca sunt BARBATI ADEVARATI. :cheers: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numele revistei... ceva acolo sa stim si noi. Sa nu ajungem la fata locului sa ne trezim ca e revista ...ASTA   :friends:  :cheers:

I-mi place data aparitiei :laugh: .

Pai asta inseamna ca duminica viitoare va vad la televizor la emisiune noastra preferata "Doua roti" ,ma simpt ca pe timpul lui Ceasca stau toata saptamana ca copilul si astept duminica ca sa mi se difuzeze 30 min de desene animate TRADUCERE adica stau toata saptamana si astept duminica sa-mi vad emisiune de suflet DOAAARRR o juma de ora :laugh: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms pt invitatie ! o sa fiu akolo !!

pot sa iau nr tau de tel?.... poate mergem la o bere  :friends:  sa facem cunostinta ca as vreas amai aflu si eu cate ceva despre motoare !!!

astept raspuns.

Respekt :laugh:

Sal.Poti folosi nr meu.Daca il dai si la fete as fi foarte fericit :laugh: .Cat despre revista incerc sa aflu mai multe.Oricum este un motiv sa ne intalnim :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ajungi pe acolo BD-ule? Stabilim un punct de reper ca vin si io. :friends:

 

Drum uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat ca nu ati venit.Prietenii stiu de ce. :friends: Masa rezervata la VIP,mancare si bautura gratis la discretie si bineinteles distractie.Toate fetele au facut poze cu "barbatii adevarati".Astept pozele :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Masa la cativa metri de scena. Mancarea la inceput stranie (japanesse) pana cand a observat Baiazidu cotletele si frigaruile. Borfet placut ochiului. J&B on za haus pana cand nu mai identifica ochiu borfetu'! :friends: Il acuz in mod oficial pe dl. Marian Nitescu de mahmureala de azi! :cheers:

p.s.

Mersi de invitatie, Nitescule! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm .. sosirea. Eram singur.

 

Se observa titlurile: cum sa o faci mai bine ... cum sa fii mai viril .. .ce sa mananci ca sa rezisti mai bine la pat ... etc.

 

Subiectul meu preferat: cum sa dai burta jos in 4 saptamani :friends:

post-13-1111472155_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...