Sari la conținut

BELEA


univet
 Share

Postări Recomandate

Ja,ja herr Otto! Das klingt sehr gut! :grinbandit:

Poate reusesc sa ajung si eu.

Off topic: eu incerc sa vin simbata viitoare la intilnirea de la arc (sunt din sibiu) si poate gasesc acolo parteneri de drum buc-constanta...ca pina la buc sunt nevoit sa vin singur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu este o incercare, nici nu glumim ci pur si simplu suntem bucurosi ca am ajuns la un comun acord de a fi gazde in adevaratul sens al cuvantului - si sa facem cinste cu muzica, mici, bere si alte distractii.

asteptati....si veti vedea.....stay tuned

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveti ceva propuneri privind muzica, formatiile cele mai dorite (pentru o intrunire)care ar fi dupa un clasament facut de voi?

Noua ne place IRIS, COMPACT, dar si NIGHT LOOSERS de ex.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omu' univet :banana: ... asigurati-va ca nu o sa fie ca anul trecut moment in care la intrare eu si baietii mei de la stand am platit intrare in prima zi ... motiv pentru care stefan a facut gura portarilor si de a doua zi nu am mai platit :laugh: plus de asta ... ATENTIE la organizare moshu ca a fost cam vrz anul trecut :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motozone putem sa garantam doua lucruri:

 

1. ca va fi mult mai bine ca anul trecut

2. ca nu va fi nicidecum perfect

 

Oricum taxa de intrare nu se mai percepe si suntem in negocieri sa sustinem financiar si taxa de campare (ca proprietarii campingului nu fac nici un rabat la taxe).

Editat de univet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a rezolvat si cu taxa de campare - respectiv va fi sustinuta de organizatori.

Campingul va fi al nostru in exclusivitate. Vom face acolo tot ce ne da prin cap.

Va mai dezvalui un secret - vor fi doua formatii de prima marime si o scena foarte buna cu sonorizare de top.

 

Stay tuned !

Editat de univet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la Mamaia unde?

intr-unul din campinguri (nu spun care sa NU FAC RECLAMA) acu' doi ani mi-au furat hard topul de la wrangler chiar de langa cabina paznicului.

Puteti sa ne dati numele locatiei, sa vad daca las top-ul pe masina sau nu?

Forbicul l-aduc in van sau in remorca !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrunirea are data modificata - amanata cu o saptamana - adica de pe 17-19 s-a mutat 24-26 iunie - ca sa nu mai tulburam intrunirile de la Bacau si Timisoara. Si apoi in urma urmei aceasta propunere a cluburilor in cauza si UCMR ne-a convenit fiindca astfel intram mai in vara si sansele de timp nefavorabil scad.

Fiindca uite ce vreme am avut azi......- enduro la apa.

post-13-1112557071_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Programul intrunirilor (inclusiv cea de la Constanta)

24-26 CONSTANTA - (organizator Seariders MC)

Participarea la aceasta intrunire este libera - intrarea si camparea fiind gratuite doar pentru motociclisti â locatia este aceeasi cu cea de anul trecut - Campingul GPM

programul_intrunirilor.doc

Editat de univet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Vine baiatu'! :D Mi-a placut cum a fost anu' trecut,asa ca daca anul asta o sa fie si mai si...Iarasi vin cu catzelu' pe motor!Si probabil si cu vreuna in spate... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi fah Dariane?:D I amai bine cauta dreq tu postul ala in care vroiai carenata, si o dadeai in prosteala ca sanchi, nu tu erai. Pai ce pana mea, e un singur Darian pa sait:) Cum mama dreq il mai iei pe mosh Pepe pe carenata, in tankrucsac?:D Stai ca m-ai facut al draq, uite acum caut postul ala... bitte warte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

na fah:) Citez din Darian:

 

Posted: Mar 31 2005, 03:32 PM

 

 

Interesat

 

 

Group: Membru

Posts: 228

Member No.: 2.143

Joined: 8-April 04

Motocicleta: Honda VT500C

Nr. moto: B-02-HNK

Club:

Locatia: Bucuresti

 

 

 

Ofer 2800 cu atit s-a vindut a luI Bardak ,identica,sau hai sa zicem 3000 dar trebuie sa vedem ce poate ,pt info daca te aranjeaza 072xxxxxxx

 

 

Sa dea dracii in ciorapii tai Dariane, data viitoare cand iti zic ca ti s-a sculat de CBR-uri (parca nu sunt choppere) sa nu ma dai in prosteala ca "n-am fost yo" :D

 

Hi hi hi. Sa dai o bere :D

 

desi parca hm, a intrat careva cu userul tau. Pana mea. Eu am vazut Darian, am vazut CBR1000 si mi s-a sculat parul de la subratz. Si de-abia citisem povestea aia facuta la shto, din cate 3 cuvinte, cu Wizzie reloaded:)) Hiihiiihihihiiiiiiiiiiiii

 

 

Pt. cei ce vor sa se cracaneze ca blonda din poveste:

/index.php?...ic=14266&st=464

Editat de andreicristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Varule nu esti singurul

Pe omul de la Actionland l-am zapacit cu un Caponord Rally. Pana la urma m-am pricopsit cu o Africa Twin, mai cuminte ca motor si mai buna ca afacere.

Noi ne intalnim la acest camping si de 1 mai si punem de o distractie cu miel si mici (?!) - om vedea ce-o iesi.

De 1 mai vine si Szolt (poate si cu Romeo) si facem un traseu spre M-tii Dobrogei.

Enduristii sunt invitati la noi in camping.......Care vreti luati legatura cu Szolt pentru un raliu pana aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Cristi... :D Eu ramin chopperist cite zile-oi mai avea!Acu' m-am prins cum de-am aparut eu cu discutii despre "viteziste"....Am un coleg de scirbici,care a avut GPZ-u ,l-a dat,acu'vrea alta...intram amindoi de pe acelasi calculator...el n-are nickname ...Acum intzelegi cum...?Eu si speed-erele... :D Ti-ai gasit..!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super interesanta oferta... Ar fi frumos sa reushesc shi io sa vin anu' asta... Kiar daca distantza Timisoara-Constantza ii destul de mare.... Radule (r6a6d6u), poate ne "cuplam" shi merem "tughedar" pana acolo... cu motoarele... :lol:

 

Ride safe, DDC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...