Sari la conținut

Ce Facem In 2008?


nicksteel2006
 Share

Postări Recomandate

Propun deschiderea acestui topic pentru a scrie aici fiecare ce isi doreste sa incerce anul asta, ce planuri, idei mai mult sau mai putin nebunesti sau pur si simplu incotro vrea sa o apuce pe doua roti. La anul pe vremea asta, sa ne vedem sanatosi tot aici, sa tragem linie si sa adunam.

Eu unul vreau sa fac baie in Mediterana de pe malul estic al Spaniei(unde trebuie neaparat sa ajung cu motorul meu), vreau sa ma dau pe Panonnia Ring si sa vad MotoGP la Brno.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In 2008?

 

JUST RIDE... FUCKIN' RIDE!!!

 

Intr-o ordine haotica, deloc cronologica , sau alfabetica:

 

1. Intrunirile Road Patrol MC si MC Trust. Prietenii stiu de ce... restul stiu si ei. Poate si alte evenimente din RO...

2. Ace Days... just to ride with the rockers!

3. Schwarzwald, cu traseul Solitude.

4. Tura pina in Spania, cu escala la Barcelona si MalĂĄga.

5. Cehia.

6. Hamburg... sa-mi ard, la un studio anume, ceva tattoos.

7. Intrunirile de prin zona mea, of course.

8. O motocicleta noua.

9. Businessin'.

10. Raise Hell!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun deschiderea acestui topic pentru a scrie aici fiecare ce isi doreste sa incerce anul asta, ce planuri, idei mai mult sau mai putin nebunesti sau pur si simplu incotro vrea sa o apuce pe doua roti. La anul pe vremea asta, sa ne vedem sanatosi tot aici, sa tragem linie si sa adunam.

Eu unul vreau sa fac baie in Mediterana de pe malul estic al Spaniei(unde trebuie neaparat sa ajung cu motorul meu), vreau sa ma dau pe Panonnia Ring si sa vad MotoGP la Brno.

 

Suntem 3 bikeri din Tm si ne-am propus la inceputul lui iunie urmatoarea destinatie:

Timisoara-Barcelona (ramane de vazut exact traseul, ideea este pe coasta mediteranei in principiu); am dori sa ajungem cumva pe 6 iunie sa prindem GP de Barcelona; daca nu mergem si noi in 17 aug la Brno(si poate legam 2 zile inainte cu Festivalul d la Sziget-e in aceeasi saptamana)

 

Mai vreau sa merg si la NOVA-ROCK (e un festival renumit la granita Austria-Ungaria) anul trecut au cantat:

PEARL JAM (favoritii mei), Linkin Park, Incubus, Marlyn Manson, Slayer, Smashing Pumpkins etc -asta asa pe w-end...caci vorba aia...Viena e mai aproape decat Bucurestiu :bigstar:

 

1Mai la Vama...se pare ca se organizeaza ceva si din Tm, daca nu noi oricum mergem (cei 3)

 

In rest intalniri de w-end cat mai multe(in limita bugetului :P )

 

Sa ne auzim cu bine, si pentru cei care au aceasi destinatie dati un semn ceva!

 

a+

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar: pai in primul rand sanatate. sanatate si bani, dc sunt astea, fac si restul.

in domenul moto, as vrea cat mai multi kilometrii. ca plimbari.

1. pastele si 1 mai in grecia. se face un grup care pleaca, vreau si eu.

2. turul tarii, vreau sa'l fac cam in 2-3 sapt, pt a trece prin toate locurile (sau macar prin aproape toate) frumoase din aceasta tara.

3. deschiderea sezonului in belarus

4. intrunirile din tara si cea din bulgaria

 

cam atat:) :P :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Pastele in Grecia

2. Traseu prin Serbia si Muntenegru pana la Monaco

3. Intruniri in Romania

4. Transalpina si alte cateva trasee montane pentru antrenament

Si ce mai pica, sper sa nu ratez niciun weekend prelungit si sa dea Bunutul sa nu ploua prea tare anul asta

 

Asfalt uscat va doresc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara moshi nu se poate,cit mai respira.

1.Cu plescoi in Grecia de Paste.

2.Cu cine vine cu mine la stinca Gibraltar in iulie.

3,O Tulcea si fo patru Snagov(asta daca nu vine Constantin cu ceva idei noi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...