Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Ok, 19.30 it is, in fatza la ING. Tineti-va bine, ca m-am tuns. O splendoare. Acum ma duc la casting pt rolul de Muma-Padurii sau Alien 7.

 

In alta ordine de idei, prelungim "fun"-ul la Andrei si Paw, in Iron City. Va veni si Mirela cu noi la Paw si s-ar bucura sa ne stie acolo. :friends: :friends:

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok, 19.30 it is, in fatza la ING. Tineti-va bine, ca m-am tuns. O splendoare. Acum ma duc la casting pt rolul de Muma-Padurii sau Alien 7.

 

In alta ordine de idei, prelungim "fun"-ul la Andrei si Paw, in Iron City. Va veni si Mirela cu noi la Paw si s-ar bucura sa ne stie acolo. :rock: :friends:

 

Eu nu cunosc pe nimeni, asa ca daca vedeti pe cineva care se invirte haotic pe acolo, eu sunt; sa ma trageti de mineca :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de preferat sa veniti la 19:30, ca pe frigul asta nu prea e vreme de asteptat p-afara...

 

sper sa vina si cineva care stie unde e carciuma lu' nashu :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea e irelevanta, pen'ca eu ma simt bine aproape indiferent de companie, insa mi-a facut placere sa va cunosc, bre!! abia astept intalnirile la care vom fi cat mai multi motorizati!! :friends:

:friends:

John

 

PS: Cam batraneste, mai uameni!! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Minti :rock:

Da, dar mint frumos!! intreab-o pe Kali!! :friends:

 

Bre, sper sa va destindeti mai mult data viitoare, azi parca stateati pe ace!! :friends: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze daca aseara am fost cam.. ciudata (asta ca sa fiu politicoasa cu mine). Am avut o zi destul de grea, am reusit sa ma deconectez abia cand am ajuns la Paw. Promit ca data viitoare cand ne mai vedem in gashca de Militari nu o sa mai fiu cu stresul pe mine cat casa.

 

 

Cat despre cum a fost in Iron City... :friends: :friends: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: Cam batraneste, mai uameni!! :rock:

 

eram tristi bre... :friends:

cam frig afara pentru unii, unele motoare plang prin service, altii au interdictie la beri si alte produse care dauneaza grav plictiselii :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca a fost bine :rock:

m-am deconectat un pic ca tre sa ma pun cu burta pe carte :friends:

cya next time ppl :P :friends: :wink:

 

LE:

funniest thing: kali te-am visat azi-noapte :blbl: , vorbeam :P :lol: (nu mai stiu despre ce :) )

Editat de Zuzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zuzu, cred ca vbeam despre montarea becului de far. :P :friends:

 

Sper ca nu v-am socat, da' io cand ma duc sa dansez, nu ma incurc, iar aseara a fost chiar beton, m-am deconectat complet.

 

 

Am o veste pentru voi... Imi vand motorul... O sa pun si anunt pe forum... Dupa ultimele probabilitati, se pare ca o sa am un amant nou... Da, Doamne!... :friends:

 

PS: nu intrebati ce, ca nu vreau sa spun pana cand nu este sigur. Pls.. :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o veste pentru voi... Imi vand motorul... O sa pun si anunt pe forum... Dupa ultimele probabilitati, se pare ca o sa am un amant nou... Da, Doamne!... :friends:

 

PS: nu intrebati ce, ca nu vreau sa spun pana cand nu este sigur. Pls.. :friends:

Bafta la vanzare, shcumpa noastra Kali!! :rock:

Avem incredere in gusturile tale, oricum.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zuzu, cred ca vbeam despre montarea becului de far. :P :friends:

 

Sper ca nu v-am socat, da' io cand ma duc sa dansez, nu ma incurc, iar aseara a fost chiar beton, m-am deconectat complet.

Am o veste pentru voi... Imi vand motorul... O sa pun si anunt pe forum... Dupa ultimele probabilitati, se pare ca o sa am un amant nou... Da, Doamne!... :friends:

 

PS: nu intrebati ce, ca nu vreau sa spun pana cand nu este sigur. Pls.. :rock:

Asteptam cu interes! Sa-ti traiasca si sa te bucuri de el multa vreme!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun la carciuma de langa sectia 21.... e din lemne, e si o spalatorie acolo, usor de identificat pt cei din zona :bigstar:

 

Asa, langa sectie, sa nu mearga aia prea mult :bigstar: :bigstar:

 

 

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor m-am trezit si io :bigstar: nicu-zx6-r "99;ID-riciu_81; uverturii colt cu virtutii

 

 

Weeeelllcooooome, vecineee! :bigstar: :bigstar: Hihihi, ne inmultim! Asa, mama, asa, iesiti la luminca, ca "stiu" de existenta voastra dupa sunet si culoare, cand treceti pe Iuliu Maniu. :bigstar:

 

 

PS: Sambata asta, 2 februarie, eu voi fi ocupata cu moto-licitatia, asa ca este foarte posibil sa nu pot ajunge la intalnirea Militariului, daca are loc in Militari. Daca sunteti dispusi sa o mutam la Paw-Waw, va garantez o portie buna de ras, buna dispozitie si dans asa, sa va unga pe suflet.

 

Sambata este a doua zi din moto-licitatie si se organizeaza niste jocuri ale caror reguli nu au fost anuntate (ca sunt surpriza), de-asta nu pot lipsi. Mama, abia astept :bigstar: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...