Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

io zic ca e ok barza marii de langa sectia 21.

apoi negociem daca pau-uau sa nu pau-uau...

 

pareri?

 

 

--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 13:38 -------------

salutare tuturor m-am trezit si io :bigstar: nicu-zx6-r "99;ID-riciu_81; uverturii colt cu virtutii

 

salutare!

mai bine mai tarziu decat niciodata! :bigstar:

 

unde uverturii cu virtutii? pe langa fosta banca agricola, actuala administratie financiara/trezorerie/whatever?

 

 

--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 14:35 -------------
anunt... cum s-ar zice, umanitar :crack: :bigstar:

 

dupa o pauza de vreo 3 luni, scot motoru' din service!!!

vineri 1 februarie sau zilele urmatoare, adica luni-marti, va trebui sa ajung acolo sa o ridic.

acolo insemnand la service, pe centura, zona Pipera-TUnari.

 

caut :bigstar: mijloc de deplasare pana acolo, traseul fiind din Berceni (dupa aparatorii patriei, aproape de centura / comuna Berceni), eu fiind acolo in data&ora respectiva, pe centura pana in zona Pipera/Tunari.

dupa ce rezolv (sau inainte) cu hartzogaraie & stuff, putem pleca impreuna (sau separat), dupa preferinta.

 

decontez benzina (in cash) si timpul pierdut (in natura).

imi puteti da de veste aici, PM sau tel 0722.971.589 (sms si sun eu).

 

tnx!

 

PS: "in natura" inseamna beri sau alte beuturi spirtoase :bigstar: :bigstar: , nu va infierbantati :bigstar: si nu dati cu offtopic :bigstar:

Editat de jonlup
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io zic ca e ok barza marii de langa sectia 21.

apoi negociem daca pau-uau sa nu pau-uau...

 

pareri?

<small>--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 13:38 -------------</small><br/>

 

salutare!

mai bine mai tarziu decat niciodata! :bigstar:

 

unde uverturii cu virtutii? pe langa fosta banca agricola, actuala administratie financiara/trezorerie/whatever?

<small>--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 14:35 -------------</small><br/>anunt... cum s-ar zice, umanitar :crack: :bigstar:

 

dupa o pauza de vreo 3 luni, scot motoru' din service!!!

vineri 1 februarie sau zilele urmatoare, adica luni-marti, va trebui sa ajung acolo sa o ridic.

acolo insemnand la service, pe centura, zona Pipera-TUnari.

 

caut :bigstar: mijloc de deplasare pana acolo, traseul fiind din Berceni (dupa aparatorii patriei, aproape de centura / comuna Berceni), eu fiind acolo in data&ora respectiva, pe centura pana in zona Pipera/Tunari.

dupa ce rezolv (sau inainte) cu hartzogaraie & stuff, putem pleca impreuna (sau separat), dupa preferinta.

 

decontez benzina (in cash) si timpul pierdut (in natura).

imi puteti da de veste aici, PM sau tel 0722.971.589 (sms si sun eu).

 

tnx!

 

PS: "in natura" inseamna beri sau alte beuturi spirtoase :bigstar: :bigstar: , nu va infierbantati :bigstar: si nu dati cu offtopic :bigstar:

te duc eu frate cand fac o pauza de la invatat ca-s in concediu de studiu... da un PM sa stabilim detalii, beri etc :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar: ma primiti si pe mine? am motorul si permisul "pe vine"...chestii birocratice...

 

urmeaza un virago si stau langa sectia de politie :bigstar: teoretic m-as incadra :bigstar:

hai noroc!

Nu pot sa vorbesc in numele lor, dar sunt sanse mari sa te primeasca.. Eu sunt Bercenar, si tot m-au primit la o beuta.. :bigstar:

 

PS: Cul Viroagele!! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar: ma primiti si pe mine? am motorul si permisul "pe vine"...chestii birocratice...

 

urmeaza un virago si stau langa sectia de politie :bigstar: teoretic m-as incadra :bigstar:

hai noroc!

 

:bigstar: bun venit! cum sa nu te primim?

 

ps: sa nu-ti uiti antena cand vii sambata :bigstar: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar: astazi, joi 31.01 ne intalnim la 14:00 la academie. o plimbare pana la ploiesti, bem o cafea, schimbam o vorba si ne intoarcem. va astept :bigstar: :bigstar: :bigstar:

@kali, data viit te iau cu forta :bigstar:

 

 

pai asa se face, bre, anunti cu cateva ore inainte? :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar: astazi, joi 31.01 ne intalnim la 14:00 la academie. o plimbare pana la ploiesti, bem o cafea, schimbam o vorba si ne intoarcem. va astept :bigstar: :bigstar: :bigstar:

@kali, data viit te iau cu forta :bigstar:

 

Mai JhOn, da si tu semnalul de adunare mai din timp. Sau, facem altfel: bagam numerele de tel, si pentru chestii de genul asta, rapide si instant, bagam sms la grup. Nu costa o avere, si parca ar fi mai eficient.

 

Parerea mea

 

PS:

Vlad Codreanu - 0744 815645

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io zic ca e ok barza marii de langa sectia 21.

apoi negociem daca pau-uau sa nu pau-uau...

 

pareri?

<small>--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 13:38 -------------</small><br/>

 

salutare!

mai bine mai tarziu decat niciodata! :bigstar:

 

unde uverturii cu virtutii? pe langa fosta banca agricola, actuala administratie financiara/trezorerie/whatever?

<small>--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 14:35 -------------</small><br/>anunt... cum s-ar zice, umanitar :crack: :bigstar:

 

dupa o pauza de vreo 3 luni, scot motoru' din service!!!

vineri 1 februarie sau zilele urmatoare, adica luni-marti, va trebui sa ajung acolo sa o ridic.

acolo insemnand la service, pe centura, zona Pipera-TUnari.

 

caut :bigstar: mijloc de deplasare pana acolo, traseul fiind din Berceni (dupa aparatorii patriei, aproape de centura / comuna Berceni), eu fiind acolo in data&ora respectiva, pe centura pana in zona Pipera/Tunari.

dupa ce rezolv (sau inainte) cu hartzogaraie & stuff, putem pleca impreuna (sau separat), dupa preferinta.

 

decontez benzina (in cash) si timpul pierdut (in natura).

imi puteti da de veste aici, PM sau tel 0722.971.589 (sms si sun eu).

 

tnx!

 

PS: "in natura" inseamna beri sau alte beuturi spirtoase :bigstar: :bigstar: , nu va infierbantati :bigstar: si nu dati cu offtopic :bigstar:

salut :bigstar: exact in blocul cu fosta banca agricola-actuala ad.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal! Din pacate nu cred ca ajung, sau ajung mai tarziu la sezatoarea de sambata. Ma duc sa vad si eventual sa cumpar un DKW pentru piese :bigstar:

O intrebare: ce parere aveti de Gilera XRT 600 din 1992 la 1500 E ? Merita deranju'? :bigstar:

post-29432-1201798842_thumb.jpg

Editat de DKWraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal! Din pacate nu cred ca ajung, sau ajung mai tarziu la sezatoarea de sambata. Ma duc sa vad si eventual sa cumpar un DKW pentru piese :bigstar:

O intrebare: ce parere aveti de Gilera XRT 600 din 1992 la 1500 E ? Merita deranju'? :bigstar:

 

ti-ai luat dkw ala? cand si unde il vedem si noi?

 

de gilera nu stiu decat de-aici

http://www.bikez.com/motorcycles/gilera_xrt_600_1990.php

 

daca merge la fel de bine precum arata in poza care ai pus-o, cred ca e ok...

si chiar daca ar fi 100% ok, cred ca nu ai sta locului pana nu ai surubari nitel la ea, nu? :bigstar:

totusi... nu am urmarit bursa... dar nu e scumputa pentru etatea ei? :bigstar:

 

<small>--- Mesaj completat în 31 Jan 2008 20:59 -------------</small><br/>

eu azi m-am inscris la scoala :bigstar: maine am prima ora :bigstar:

 

la ce scoala, ce instructor?

intreb pt ca sunt curios cine incepe asa devreme, vreo 2 instructori ce am intrebat eu preconizeaza sa inceapa cam de la 1 martie.

Editat de jonlup
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi...la marius, cel cu motolouis, daca vrei buzz me p mess si iti zic mai multe antenutza8 :bigstar:

 

siiiii inca o veste buna daca nu esti din capitala cu bolentin (asa ca mine) la fetesti de ex am vb cu instructorul de acolo si daca e vremea frumoasa se fac si examinari de permis..deeeeeeci cam in 3 sapt ne salutam in trafic :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi...la marius, cel cu motolouis, daca vrei buzz me p mess si iti zic mai multe antenutza8 :bigstar:

 

siiiii inca o veste buna daca nu esti din capitala cu bolentin (asa ca mine) la fetesti de ex am vb cu instructorul de acolo si daca e vremea frumoasa se fac si examinari de permis..deeeeeeci cam in 3 sapt ne salutam in trafic :bigstar:

Pare rau sa-ti sparg balonashul, dar nu poti sa depui dosarul mai devreme de o luna de cand te-ai inscris la scoala.. :bigstar: Si dureaza cateva zile pana te programeaza, deci.. dureaza umpic mai mult..

 

Felicitari, totusi!! Sper sa-ti placa la fel de mult ca oricaruia dintre noi!! :bigstar:

 

..si sper sa te descurci mai bine ca oricare dintre noi!! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar: a fost super plimbarea. n'am mai mers spre ploiesti .. am luat'o pe A1 pana la kil 30 .. apoi spre alexandria .. mihailesti si back. drumul a fost super curbe suficiente, drum ok .. mai putin mihailesti - bucuresti .. se lasase intunericul si era pe banda 1 gheata :bigstar: si putin cam frig. per tottal a fost super.

 

nu eram foarte sigur ca merg. totusi am facut cu vreo 12 ore inainte anuntul :bigstar:

si da kali, te iua pe sus :bigstar: stiu ca vrei ... asa ca nu trebuie sa ma chinui prea mult.

eu voi mai iesi peste 2 sapt .. pana atunci poate doar o tura de oras. sunt in sesiune si plm ...... dar apoi ies oricand oriunde :bigstar:

antenutza .. te asteptam pe 2 roti :bigstar:

 

--- Mesaj completat în 31 Jan 2008 22:26 -------------
P.S. numarul meu este 0766. 752. 673 - Ionut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...