Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Pe mine ma recunoasteti dupa vesta cu sigla Dac Motors.

 

<small>--- Mesaj completat în 19 Jan 2008 18:21 -------------</small><br/>Pe mine ma recunoasteti dupa vesta cu sigla Dac Motors.

 

 

pune-o la vedere :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

:(

 

Noi am stat pana la 6 de dimineata, a fost supertare!! :laugh: :D :blink:

 

A fost foarte bine, de fiecare data cand mergem acolo ne simtim foarte bine. Daca va tine sambata viitoare, putem merge din nou. Oricum, ramane in vigoare ciorba de burta de la Nashu'. :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

 

Noi am stat pana la 6 de dimineata, a fost supertare!! :( :D :laugh:

 

A fost foarte bine, de fiecare data cand mergem acolo ne simtim foarte bine. Daca va tine sambata viitoare, putem merge din nou. Oricum, ramane in vigoare ciorba de burta de la Nashu'. :D

:blink: :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primo: sunt cam off-topic, sunt din Berceni.. :D Da' consider ca "locatia" e oarecum irelevanta pentru un paharel de ciorba every now and then.. asta presupunand ca o sa fie sambete in care sa nu am unde sa ma duc.. :D

 

cine vine pe motor :( primeste o bere de la mine :laugh:

Pai bine, Zuzule, impingi la consum de alcohol pe motor?? :D

 

Si Biblioteca e misto, au - daca mai au - zile tematice (cu muzica de un anumit specific). In fine, avem un cartier frumos, ce sa zic :blink: . Vizitam bodegile pana cand ne hotaram asupra uneia.. :D

Kali :D

..presupun ca ai spus asta cu gandul ori la "Proud to be gay" (destul de improbabil) ori (mai degraba) la "Represent Cuba".. :D :ok:

 

Now: John (cu O H N :D ), 26, BMW F650 rosu.. scop in viata - sa cunosc cati mai multi OAMENI, indiferent de zona.. :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iata ca a aparut si fratello :o Gotcha! :laugh:

 

 

E o gluma, iti explic eu la prima intrevedere. Adica sambata, la Nashu (explica ambidextru unde, ca nici io nu stiu) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba DKW-ule,tu esti cu un picior in groapa si iti arde de petreceri???Nu te mai satura stim noi cine... :blink:

noi nu stim... cine, cine? :laugh:

 

--- Mesaj completat în 21 Jan 2008 09:23 -------------
"la nashu" (sau cam asa ceva) e undeva dupe blocurile gri (cam dupe bloc cu toyota mai incolo), langa scoala 174 (parca)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iata ca a aparut si fratello :o Gotcha! :laugh:

E o gluma, iti explic eu la prima intrevedere. Adica sambata, la Nashu (explica ambidextru unde, ca nici io nu stiu) :blink:

 

 

Este la intersectia dintre strada Cetatuia si Aleea Cetatuia, chiar langa o gradinita de copii ( noroc ca ne intalnim seara tarziu si in week end, sa nu ii invatam la alcoale). Este chiar dupa blocul M 19, pentru cine cunoaste zona.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pftiu ce rau imi pare ca n-am putut ajunge... eh acu, poate ma primiti data viitoare ca observ ca devine regula :D

 

--- Mesaj completat în 21 Jan 2008 12:36 -------------

Primo: sunt cam off-topic, sunt din Berceni.. :D Da' consider ca "locatia" e oarecum irelevanta pentru un paharel de ciorba every now and then.. asta presupunand ca o sa fie sambete in care sa nu am unde sa ma duc.. :D

Pai bine, Zuzule, impingi la consum de alcohol pe motor?? :(

Kali :D

..presupun ca ai spus asta cu gandul ori la "Proud to be gay" (destul de improbabil) ori (mai degraba) la "Represent Cuba".. :D :ok:

 

Now: John (cu O H N :D ), 26, BMW F650 rosu.. scop in viata - sa cunosc cati mai multi OAMENI, indiferent de zona.. :blink:

 

Joahne shmecheria era sa le iau eu motorul dupa ce-i imbatam ca al meu e ascuns bine la garaj... cum o sa ti-l iau si pe-al tau :laugh: :o :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi nu stim... cine, cine? :laugh:

 

<small>--- Mesaj completat în 21 Jan 2008 09:23 -------------</small><br/>"la nashu" (sau cam asa ceva) e undeva dupe blocurile gri (cam dupe bloc cu toyota mai incolo), langa scoala 174 (parca)...

Io stiu!!!! Da' nu spun, ca nu-s tampit sa ma dau de gol! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ladies and gentlemen, cineva dornic de plimbarica azi? Poate un cico la Ursu sau la Paw? Cu motorul, evident :laugh: :blink:

 

uf... abea peste 2-3 saptamani, cand e gata libelula :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-as baga si eu sambata la una mica. Poate e noroc de vreme buna... duminica imi expira ITP-ul :friends:

 

PS: anca ZXR 400 verde, piata Leu

anca14 :friends:

 

Eu am motorul in casa si nu pot sa ies cu el, dar m-as baga la o bere daca mai sunt doritori. :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

up, up!

poate mai apar ''militaristi'' intre timp...

 

inca nu s-a dat de veste ca s-a contramandat "shedintza" de sambata 19:30 de la Nashu, ashea ca ... ne vedem acolo :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care nu stiu sa ajunga la Nashu... ma gandesc ca ar fi bine sa ne vedem in fata la BCR sau la ING, peste drum de Cora. La 19.30. E ok pentru voi sa ne vedem in fata la ING Bank la 19.30?

 

E ok in fata la ING.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...