Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

daca te duci sub podul grant fara instructor .s ar putea sa ai belele daca trece garcea pe acolo,de obicei mai trece cate o masina de politie si jegosii se opresc daca face careva figuri sub pod .Aigrija.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca va mai vedeti sambata asta, mai primiti bercenaru' in "sanul" vostru?? :kiss:

 

@antenutza: ca sa completezi sigu' (semnatura), inchide tag-urile! Adica adauga la sfarsit [/font] si [/color].. :wink:

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce dreaq, bre! :lol: Schimbul cultural continua! :kiss:

Decaveule, stiu ca am acceptul tau, ca doar ne estem prieteni, care este.. :wink: Da' tre' sa spuna si altii, poate nu toti sunt de acord.. :)

 

sal'tare.

ma bag si eu da' unde ne strangem?

Chiar, ati schimbat locul, sau tot langa cutzu cutzu mereti?? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dream Pizza propun eu. In fata la Dream chiar pe trotuar este loc berechet incat bagi vre-o 60-70 de motoare de voie. E loc public nu ne goneste nimeni,pizza e super iar berea super eftena! :wink: :kiss: :) Astept alte propuneri!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, propunerea asta a mai fost, da' a picat din motive de inghesuiala sambata.Io nu zic nu, sa vedem ceilalti.

Antenutzo tata, prin ce zona stai?

dumistef, stai pe langa Dream Pizza?

Editat de DKWraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dak ne strangem pe la 4 acaparam tot Dream-ul si o sa ne inghesuim intre noi,dar si eu astept si sunt deschis la noi propuneri.Eu oricum imi fac veacul in Dream si chiar imi place,lumea nu face nazuri la galagie,stau dupa clienti,ce mai mie unul imi place. ASTEPT PROPUNERI!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kali mai pe seara la 20 se e plin in Dream.Dupa mine putem sa ne strangem la orice ora,doar e sambata. Eu ma gandeam sa ne strangem,sa dam si o tura prin oras cu motoretele si apoi sa ne apucam si de :lol: ! cum hotarati voi! Eu unul ma duc la sambata la 16.Stau la un suculet 2 si pe la 17 ies la o tura prin oras.Cine vrea sa vina ma gaseste la Dream intre 16 si 17.O sa las motoreta in fata la Dream pe trotuar.Observ ca nu prea exista initiativa ci doar lungi discutii fara sens. Deci...va astept daca vreti sa treceti prin Dream sambata intre 16 si 17.Dupa care o tura si apoi :wink: :lol: :kiss: :) :) :lol: :lol: :lol:

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ DKWraith ... mi-s novice si eu....

 

 

eu stau pe langa sectia de accidente usoare....

 

dream pizza sau daca v-a placut la bugsy ... sau unde vreti voi numai militauri sa fie...

 

plimbare...heheee ce bine zici tu dumistef dar eu una cel putin mai am cel putin o luna de stat pe bara :wink:

 

 

hai sa ne gasim cumva...dar nu tarziu tare..poate unii isi fac program de club sau mai stiu eu ce...

 

bafta maxima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De exemplu 15/16/17-02-2008 este intalnirea de la Hunedoara dar pe praful asta cine merge acolo ca eu NU!!!

 

--- Mesaj completat în 15 Feb 2008 00:01 -------------
antenutza un id de mess ceva?tel? sa vb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BRE...c'est la vie! ASAMBLEAZA-LE CA INCEPE SEZONUL!

Daca ar avea ziua vreo 26-27 de ore ar fi posibil :wink: .Am motoarele in Bucurestii Noi .si pe caldura asta...plus trafic

Pe unde stai mai exact pe veteranilor?

Editat de DKWraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vis-a-vis de piata! Pe Centurii!In spatele blocurilor din fata pietei sunt 3 blocuri de garsoniere.Stau in primul iar motoreta e in parcarea din fata blocului langa o Aprilia Pegaso 650. Pe langa Boris!

Editat de dumistef
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...