Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poti sa te consideri de-al nostru.

 

Deabea astept sa ne intalnim toti toti sper sa nu traga nimeni chiulul.

In cazul in care nu stiati Ardaf est un betiv,nu ma mai duc cu el pe nicaieri ca se imbata si ma face de ras..

 

 

Salut .

Ma primiti si pe mine la super intalnirea asta ? Ce-i drept am cam tras chiulul la intalniri [asta ca sa nu zic ca am fost doar la 1 si atunci eram 5 speriati cu tot cu mine] dar am mobra bagata in garaj :wacko:.

Daca ma primiti sa-mi ziceti si unde se intampla intalnirea si daca e obligatoriu sa vin calare ...ca sa imi scot mobra la aer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand se hotareste data ,ora si locul? atunci pe loc... scrieti pe forum ca ma chiombesc in fiecare zi pe forum si nimic ,nu mai fiti asa secretosi :D :crack:

 

Data este 14 ian cand se implinesc 2 ani de cand a inceput topicu . Nu este nici un secret cu locatia , sa scris mai in spate sa ne vedem pe la 20:00 la cearceafuri . Locatia este vis-a-vis de complexul Sir de la Lujerului fiind mai aproape de toti . Vara este si o terasa acolo ..mai exact ii spune Sole D Italia :wacko: cred ca mergea mai bine Sole dell passaggio :lol:

 

 

@ERU , nu e musai sa vii cu motoru , nici eu nu am scos-o de sub paturica

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am scris ieri ora, ziua si locul si a fost unul, mai ametit, care a inteles ca duminca e si s-a dus la Cearceafuri :wacko:

 

:D

nu s-a mai dus...noroc cu cosmin ca l-a lamurit.Claudiu ii mai dadea si indicatii despre locatie..:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suntem destui in grup care nu bem
Cat tupeu sa spui asta :wacko: de restu' abia astept.. eu vin cu slaninutza ca e proaspat facuta...

 

PS. Buburuza e singura care nu bea

Editat de Amiba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara Vietnam,baietelul deabea asteapta sa va vada pe toti.Poate lipseste cineva ........maine ma apuc sa-i sun pe urmatorii....

BRETEN

HONEY BUNNY

NICOLAS

Astept sugestii pt altii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara Vietnam,baietelul deabea asteapta sa va vada pe toti.Poate lipseste cineva ........maine ma apuc sa-i sun pe urmatorii....

BRETEN

HONEY BUNNY

NICOLAS

Astept sugestii pt altii

paispe

barbi

MIB

0750777483

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, ma numesc Cesar si stau in acelasi cartier cu voi. Sunt membru mai vechi dar intru cam rar pe motociclism si abia in seara asta am dat de acest topic care are aproximativ 1700 de pagini si este impresionant :wacko:

Eu stau in zona Veteranilor, vis-a-vis de piata, pe Timonierului, am doua polizoare, o CBR 954 si o ZR7 si poate ne-o cunoaste, poate intru si eu mai des pe-aici, poate om iesi la o plimbarica atunci cand scoatem trompetele din barloguri.

Numa bine!

 

P.S.

Serban, "paispe" este Anca14?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, ma numesc Cesar si stau in acelasi cartier cu voi. Sunt membru mai vechi dar intru cam rar pe motociclism si abia in seara asta am dat de acest topic care are aproximativ 1700 de pagini si este impresionant :lol:

Eu stau in zona Veteranilor, vis-a-vis de piata, pe Timonierului, am doua polizoare, o CBR 954 si o ZR7 si poate ne-o cunoaste, poate intru si eu mai des pe-aici, poate om iesi la o plimbarica atunci cand scoatem trompetele din barloguri.

Numa bine!

 

P.S.

Serban, "paispe" este Anca14?

 

 

Salut Cesar , cum scoatem fetele la aer mergem gramada la mici :wacko: ceilalti stiu locatiile pe langa Bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

paispe

barbi

MIB

0750777483

Serbane daca insisti fa tu o intalnire cu fetele,o sa fi ca un pasa intre atatea.

dkw vezi cum faci sa lipsesti,

Am vb si cu fel de fel vine si el.

Aveti idee pe cine sa ma sunam?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai io sunt de parere ca tanarul Claudiul tre sa se ocupe de bifat persoane :lol: Nu de alta, da' el sta si purica topicul de la inceputuri si pana in zilele noastre, semn ca e foarte ocupat la serviciu :D

 

Bazil! O fi in tzara?

 

Edit: Kali, desigur :wacko:

Editat de Choparica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tanarul claudiul nu freaca menta cred ca isi poate da doctoratul in louis.de,stie tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, ma numesc Cesar si stau in acelasi cartier cu voi. Sunt membru mai vechi dar intru cam rar pe motociclism si abia in seara asta am dat de acest topic care are aproximativ 1700 de pagini si este impresionant :wacko:

Eu stau in zona Veteranilor, vis-a-vis de piata, pe Timonierului, am doua polizoare, o CBR 954 si o ZR7 si poate ne-o cunoaste, poate intru si eu mai des pe-aici, poate om iesi la o plimbarica atunci cand scoatem trompetele din barloguri.

Numa bine!

 

P.S.

Serban, "paispe" este Anca14?

 

 

Salut vecine,

 

Din ciclul "eu sunt ala cu CBR-ul galben de la 17A, bine ai venit.

Mai avem pe cineva de pe Timonierului, respectiv Raducu.

Mesaj completat

Sonea, Jordy si cu mine o sa va invatam refrenul urmator:

 

Rechine la nunta ta,

Mai draga Rechineeeee

 

 

 

Mesaj completat

Sa il aduc si pe Nanook, ca sa fie exact ca in vremurile bune? Sa se plimbe pe la toata lumea in brate?

Problema e ca atucni avea 10 kile, acum are vreo 40. E problema?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serbane daca insisti fa tu o intalnire cu fetele,o sa fi ca un pasa intre atatea.

dkw vezi cum faci sa lipsesti,

Am vb si cu fel de fel vine si el.

Aveti idee pe cine sa ma sunam?

inafara de barbi (desi si aici am dubii) restu is barbati, sau asa se zvoneste.

Bai, cind v-am cunoscut eu acu TZ ani, mai erau pe aici una bucata Antenutza si una bucata Amrita (cu care dealtfel am si mers in masina cind am plecat de la Casa Albastra la Nashu la terasa). Mai trec pe lista una bucata 'mercenar', JJ. Si Zuzu era prin zona pe acea vreme.

 

si sa punem pe lista, sa fie, 'vecinii' Angel, Viorel, Roxana. Si una bucata Bulibasha. Bai, va ajung 'cearceafurile'?

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj completat

Sonea, Jordy si cu mine o sa va invatam refrenul urmator:

 

Rechine la nunta ta,

Mai draga Rechineeeee

 

Mesaj completat

Sa il aduc si pe Nanook, ca sa fie exact ca in vremurile bune? Sa se plimbe pe la toata lumea in brate?

Problema e ca atucni avea 10 kile, acum are vreo 40. E problema?

 

Rechinul o sa vina sa ne ceara binecuvantarea tuturor pt ca daca nu stiti asta chiar se insoara anul asta.

E ca greu sa-l plimbam pe nanook din mana-n mana mai ales ca asta ne linge pe toti pe fatza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...