Sari la conținut

Loc Pentru Intalniri Regulate Ale Bikerilor Din Sibiu


Emppu
 Share

Postări Recomandate

Eu si Bya nu putem veni duminica la intalnire.

Eu am fost internat azi dimineata pe sectia Chirurgie. am si fost operat dar nu la mana asa cum se stia. Am avut o infectie si a fost nevoie de operatie. Operatia la mana se amana peste o sapt-2 sapt.

 

Va dorim o duminica placuta! Dar ne mai auzim pe aici

 

Insanatosire grabnica si te asteptam pe 2 roti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu si Bya nu putem veni duminica la intalnire.

Eu am fost internat azi dimineata pe sectia Chirurgie. am si fost operat dar nu la mana asa cum se stia. Am avut o infectie si a fost nevoie de operatie. Operatia la mana se amana peste o sapt-2 sapt.

 

Va dorim o duminica placuta! Dar ne mai auzim pe aici

 

 

Multa sanatate! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu si Bya nu putem veni duminica la intalnire.

Eu am fost internat azi dimineata pe sectia Chirurgie. am si fost operat dar nu la mana asa cum se stia. Am avut o infectie si a fost nevoie de operatie. Operatia la mana se amana peste o sapt-2 sapt.

 

Va dorim o duminica placuta! Dar ne mai auzim pe aici

 

Insanatosire grabnica.

Eu propun loc de intalnire permanenta la Dumbrava si adunarea hotareste pe loc ca data trecuta ce si cum.(copy...paste dumineca trecuta).

Cu respect

Editat de ChopperVonGal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica.

Eu propun loc de intalnire permanenta la Dumbrava si adunarea hotareste pe loc ca data trecuta ce si cum.(copy...paste dumineca trecuta).

Cu respect

 

Dadadadadadadada....dau copy paste de la Gal :what:

 

--- Mesaj completat în 09 Feb 2008 19:42 -------------

Insanatosire grabnica.

Eu propun loc de intalnire permanenta la Dumbrava si adunarea hotareste pe loc ca data trecuta ce si cum.(copy...paste dumineca trecuta).

Cu respect

 

Dadadadadadadada....dau copy paste de la Gal :kiss:

 

Ca si asa, acum nu este sezonul de plimbari lungi prin alte localitati, orase marete...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faina plimbarica, dar pacat ca a trebuit sa plec asa devreme...sper ca a-ti discutat ceva despre "Atentie la motociclisti"....e toata lumea de acord cu modelul lui wallower? sa putem trece la actiune...ceva cunostinte, "pile" :kiss: unde am putea face acele stickere si tricouri la un pret rezonabil?

 

P.S. : mai oameni buni, stati si voi de vorba cu primarul cisnadiei ca ne rupem motoarele pe acolo :kiss: :what:

Editat de dark_alinutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faina plimbarica, dar pacat ca a trebuit sa plec asa devreme...sper ca a-ti discutat ceva despre "Atentie la motociclisti"....e toata lumea de acord cu modelul lui wallower? sa putem trece la actiune...ceva cunostinte, "pile" :kiss: unde am putea face acele stickere si tricouri la un pret rezonabil?

 

P.S. : mai oameni buni, stati si voi de vorba cu primarul cisnadiei ca ne rupem motoarele pe acolo :kiss: :what:

Mie mi s-a parut super ok drumul. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

avand in vedere ca a venit caldura va trebuia sa ne mutam pe acest topic...parerea mea e ca ar trebui sa incepem deja sa ne intalnim in alta zi a saptamani, cum s-a si propus initial pe acest topic, si anume joia la ora 19:00. Care consider eu ca este rolul acestor intalniri: de a purta discutii legate de campania pe care vrem sa o pune pe picioare, in primul rand, iar in al doilea rand ce vom facem pe weekend, und eplecam la plimbare. Suntei de acord cu aceasta schimbare? Pe "free talk" s-a postat ceva de cateva persoane ca vor asta. Poate vom incepe chiar cu joia asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea, mare pacat ca deja se vorbeste de schimbatul zilei de intalnire. Poate ar trebui sa se schimbe ora, ceva mai devreme, dar tot duminica sa ramana.

Nu stiu cati dintre noi vor putea sa vina in timpul saptamanii din diverse motive.

Duminica era altceva, pentru ca toti veneam cu gandul sa ne plimbam undeva, sa povestim. Un prilej de a nea da cu motorul.

In timpul saptamanii, cine se da cu motorul noaptea? Atunci este prilej de o "poveste" mai lunga intre noi. Cred ca o data urcat pe motor, sa fie si caldut pe afara, nu cred ca ii va mai veni la nimeni sa se de-a jos de pe motor pentru a se aseza pe un scaun.

 

Cred ca multa lume a uitat de fapt scopul intalnirilor de duminica. Mare pacat.

 

Da, joi sa ne intalnim sa vorbim despre campania asta pe care o dorim sa o facem o parte dintre noi. Desi acum joi, eu si Alex nu vom putea fi prezenti. Va fi operatia atunci, sper.

 

Oricum, ma "supun" majoritatii

 

Si ca sa nu mai fie alte neintelegeri, fiecare face ce doreste, daca vrea vine, daca nu vrea,, sa nu vina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As fi ultimul din acest grup care are dreptul sa decida dar sunt de parere ca libera alegere este cea mai sanatoasa! Abia astept sa cunosc cat mai multe persoane (face to face) pentru ca sunt sibian, pentru ca imi place motorul dar nu am posibilitatea sa fiu prezent prea des.

Se pot face intalniri si joi si duminica pentru cine poate, pentru cine are dispozitia, pentru cine crede si simte ca vrea s-o faca; forumul acesta poate fi suportul si legatura cu cei care din diverse motive nu au fost prezenti si partea buna din toate astea ar fi satisfactia intalnirilor, faptul ca se pot afla chestii noi, si chiar anticiparea si programarea intalnirilor in asa fel incat sa poata afla orice doritor despre iesiri "de cursa lunga si medie" - asa cum spunea si D'arc-a!

Abia astept sa va vad joi, am sa fac tot posibilul sa ajung pana atunci. scrieti detalii aici, urmaresc permanent :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, s-a iesit, deva si sighisoara.

Ne vedem maine seara la 19:00 la bierhause cu cei care pot veni, voi aduce si modelele de sigla . Trebuie sa vedem sa alegem o zi si ora sa se poate prezenta cat mai multi, daca nu duminik poate sambata la 12, sau duminica mai devreme, vb maine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, s-a iesit, deva si sighisoara.

Ne vedem maine seara la 19:00 la bierhause cu cei care pot veni, voi aduce si modelele de sigla . Trebuie sa vedem sa alegem o zi si ora sa se poate prezenta cat mai multi, daca nu duminik poate sambata la 12, sau duminica mai devreme, vb maine :)

 

Eo nu stiu unde-i locul acesta, ma ajutati? bierhause...

as veni si eo :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai oamenii motoarelor cam cum facem, ne intalnim duminica, joia sau si duminica si joia? Pana la urma cum a ramas?

 

Eu optez tot pentru duminica! Cred ca joi nu prea vine nimeni. Cred...

Noroc ca saptamana are doar 7 zile...ca daca nu... :cheers: :cheers: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu optez tot pentru duminica! Cred ca joi nu prea vine nimeni. Cred...

Noroc ca saptamana are doar 7 zile...ca daca nu... :cheers: :wave: :D

 

cand e fain afara pe weekend eu nu o sa vin! cu siguranta o sa fiu la o tura!

de aceea e mai bine sa ne vedem la un cico in cursu saptamanii!!!!!!!!!!!!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord cu Deer T-Ace. Week-end-ul il lasam mai bine pt plimbari.

Dar si cu intalnirile din timpul saptamanii vor fi probleme; ma refer aici la cei care lucreaza de dupa-masa sau la cei care au sefi mai speciali carora le place sa-si alinte angajatii cu ore suplimentare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci asadar si prin urmare...cum ramane??? :cheers:

 

Link vreme de pe 'weather underground'

 

http://www.wunderground.com/cgi-bin/findwe...ast?query=sibiu

 

Cica duminica ar fi 2 grade si 20% sanse de ploaie :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...