Sari la conținut

7 Zile In Macedonia Centrala Si Cea De Est


bubucaty
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 253
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Super tare ! Poate reusim sa ne strangem cu totii la SMAEB. Cred ca aici ne vom vedea in formula completa, la Bistrita nu stiu cati dintre bucuresteni vor putea veni. :)

 

:P Bre Mihule, vaz ca nu te astamperi, facem 3 din 5 , dar cu public. Reaper arbitru , ceilalti galerie sau aruncatori cu masline. Cina pierde, face baie in mare.Te bagi ? :D :)

 

Mult succes, sa iasa frumoase , frumoase, precum a iesit si rezervorul. Si nu uita, dupa ce-s gata, sa arunci cateva poze la mine pe mail. :jump:

Nici eu nu am rezistat ieri , am scos-o pe Yami la Marea Neagra, pe o plaja cu un nisip atat de fin ..........iar marea in perioada asta , atat de limpede. Tot aici a fost si Guy_ana, colega noastra pentru Grecia, cu care am avut placerea sa mergem cateva sute de km impreuna. Dayana, mi-a placut tare mult tura de ieri, multumesc ca mi-i te-ai alaturat! :haha: Hai sa pun cateva poze:

post-7245-1203921107.jpgpost-7245-1203921119.jpgpost-7245-1203921146.jpg

post-7245-1203921159.jpgpost-7245-1203921173.jpgpost-7245-1203921187.jpg

post-7245-1203921198.jpgpost-7245-1203921220.jpgpost-7245-1203921611.jpg

 

--- Mesaj completat în 25 Feb 2008 13:48 -------------
Cei care stiu deja ca vor veni:

1. Bubucaty ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

2. Mih ( Honda CBR600F ) - 1 pers

3. Foxdesert ( Kawasaki VN 800 Classic ) - 1 pers

4. Alex ( Aprilia Pegaso 650 ) - 1 pers

5. Rocristea ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 1 pers

6. Guy_ana ( Honda CB 500 ) - 1 pers

7. Reaper ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 2 pers

8. I-nox ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 1 pers

9. Romi ( Honda CBR 900 ) - 2 pers

10.Dabix (BMW R 1100 GS) - 1 pers

11.Otto.tun( Honda 1000 rr )- 1 pers

12.Boomer (Yamaha R1 )- 1 pers

13.Zamonkh ( Honda 1000F ) - 2 pers

14.George ( Yamaha R1 ) - 2 pers

15.Zircon ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

16.Masina 1, Spionutz ( Opel Corsa ) - 1 pers

17.Masina 2 - 2 pers

18.Masina 3( BMW ) - 2 pers

TOTAL: 15 moto, 3 masini, 24 pers

 

Cei care doresc sa vina:

1. Luci ( Suzuki GSX-R 1000 K4 ) - 2 pers

2. Maria ( pasager Rocristea ) - 1 pers

 

 

Am gasit un loc frumos de cazare in Sithonia, unde ma gandesc sa stam 3 nopti in loc de 2. De aici putem face in fiecare zi mini-excursii catre Salonic, celelalte peninsule si Chalkidiki, fiecare isi poate face programul dupa bunul plac. Sa-mi spuneti va rog daca agreeati aceasta idee. Pentru aceasta , va fi nevoie ca pana pe 25 martie sa strangem un avans care consta in contravaloarea cazarii pe o noapte. Camera este de 30 euro ( dubla ). Vine 15 euro de caciula. Cu cei din Bucuresti ma pot intalni oricand pentru asta, cu cei din Tg-Mures si Bistrita cand vor veni la SMAEB.

 

--- Mesaj completat în 25 Feb 2008 14:01 -------------
O poza de deasupra complexului gasit in Sithonia :

post-7245-1203940791.jpg

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super idea! :P Ma pot felicita ca am ales sa merg cu voi ! :) Acum ,cu banii,nu este nici o problema.Daca ai nevoie de ei mai repede de SMAEB,anunta-ma.Daca vrei ii trimit chiar maine pe cardul tau,doar suntem oameni seriosi,nu povestim biscuiti.Am mai schimbat ceva oameni dar camerele raman aceleasi. :) 4 duble va rog ! :D Vin bistriteniiiii ! Bucurestiul aveti legatura...

Editat de Reaper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eeeeeh, si dupa cateva mici modificari am restrans cele 2 liste intr-una singura.

1. Bubucaty ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

2. Mih ( Honda CBR600F ) - 1 pers

3. Alex ( Aprilia Pegaso 650 ) - 1 pers

4. Rocristea ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 1 pers

5. Guy_ana ( Honda CB 500 ) - 1 pers

6. Reaper ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 2 pers

7. I-nox ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 1 sau 2 pers

8. Romi ( Honda CBR 900 ) - 2 pers

9. Dabix (BMW R 1100 GS) - 1 pers

10.Otto.tun( Honda 1000 rr )- 1 pers

11.Boomer (Yamaha R1 )- 1 pers

12.Zamonkh ( Honda 1000F ) - 2 pers

13.George ( Yamaha R1 ) - 2 pers

14.Zircon ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

15.Maria ( pasager RoCristea ) - 1 pers

16.Masina 1,Anca si Mauro ( Vw ) - 2 pers

17.Masina 2 - 2 pers

18.Masina 3( BMW ) - 2 pers

TOTAL: 14 moto, 3 masini, 26 pers

 

Pentru cine mai doreste sa se alature in grup, mai sunt 2 locuri libere!

 

Nu uitati de avansul pentru Sithonia, pe care trebuie sa-l strangem pana pe data de 25 martie. Cred ca cea mai buna ocazie ar fi SMAEB-ul pentru cei din Tg-Mures si Bistrita si oricand pentru cei din Bucuresti. Ma repet , acesta reprezinta contravaloarea cazarii pentru o noapte ( dubla este 30 euro ) , deci 15 euro /pers.

Recomand o inspectie tehnica a motoarelor , pentru cat mai putine surprize neplacute peste granita.

Hai ca mai e un pic si dam startul !! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P super gasca am observat ca s-a inscris la acesta iesire!!!Dar eu am o intrebare:puteti primii in grupul vostru 2 brasoveni( varadero si tdm850) pana in thasos(keramoti) ca dupa aceea a doua zii noi intentionam sa coboram pana in sudul greciei :) Numai bine :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P super gasca am observat ca s-a inscris la acesta iesire!!!Dar eu am o intrebare:puteti primii in grupul vostru 2 brasoveni( varadero si tdm850) pana in thasos(keramoti) ca dupa aceea a doua zii noi intentionam sa coboram pana in sudul greciei :) Numai bine :)

Ai PM. Bafta!

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari de la 2000 de metri!

Eu impreuna cu prietenul meu boomer suntem in Kirchberg, Austria, pentru o tura de ski.

Am inchiriat pe o zi un net wireless si vreau sa spun ca merge fantastic!

Am auzit cat de frumoasa a fost in tara vremea si va invidiem, insa speram ca duminica asta, la revenirea in tara, sa dam si noi o tura cu motoarele, macar un tg mures-sighisoara si retur.

 

 

cu acea cazare nu e nici o problema, ne vedem la salon si va dam banii.

Toate bune si sa ne vedem cu bine! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuza-mi imixtiunea Caty, dar cu cat estimezi ca se va rula pe drumurile din afara ca vad ca aveti numai motoare potente? :burnout:

 

Raspunsul la intrebarea ta e unul dintre detaliile pe care le voi stii numai dupa ce ma voi intalni cu toti cei din grup. :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cei care vor veni cu masinile este posibil sa-mi arunc si eu o geanta la voi in porbagaj? :burnout:

desi nu suntem in acelasi grup :)macar dormim pe acceasi insula, se face mare sef :wave:

 

avem si masini , cu placere te "luam "

 

ne vedem in Thasos desi la cati se pare ca vor plecat atunci..o sa fie tren de romani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eeeeeh, si dupa cateva mici modificari am restrans cele 2 liste intr-una singura.

1. Bubucaty ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

2. Mih ( Honda CBR600F ) - 1 pers

3. Alex ( Aprilia Pegaso 650 ) - 1 pers

4. Rocristea ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 1 pers

5. Guy_ana ( Honda CB 500 ) - 1 pers

6. Reaper ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 2 pers

7. I-nox ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 1 sau 2 pers

8. Romi ( Honda CBR 900 ) - 2 pers

9. Dabix (BMW R 1100 GS) - 1 pers

10.Otto.tun( Honda 1000 rr )- 1 pers

11.Boomer (Yamaha R1 )- 1 pers

12.Zamonkh ( Honda 1000F ) - 2 pers

13.George ( Yamaha R1 ) - 2 pers

14.Zircon ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

15.Maria ( pasager RoCristea ) - 1 pers

16.Masina 1,Anca si Mauro ( Vw ) - 2 pers

17.Masina 2 - 2 pers

18.Masina 3( BMW ) - 2 pers

TOTAL: 14 moto, 3 masini, 26 pers

 

Pentru cine mai doreste sa se alature in grup, mai sunt 2 locuri libere!

 

Nu uitati de avansul pentru Sithonia, pe care trebuie sa-l strangem pana pe data de 25 martie. Cred ca cea mai buna ocazie ar fi SMAEB-ul pentru cei din Tg-Mures si Bistrita si oricand pentru cei din Bucuresti. Ma repet , acesta reprezinta contravaloarea cazarii pentru o noapte ( dubla este 30 euro ) , deci 15 euro /pers.

Recomand o inspectie tehnica a motoarelor , pentru cat mai putine surprize neplacute peste granita.

Hai ca mai e un pic si dam startul !! :cheers:

 

 

Te saluta cu drag CATY,

Este extraordinara propunerea ta si sincer ma tenteaza. Voi vorbi si cu sotul meu si daca reusim sa ne luam liber de la job as merge negresit. Te sun zilele astea sa vorbim despre propunerea ta. Sper ca 'Sparcky" a mea (F 650CS) sa faca fata traseului pe care l-ai propus.

P.S. Salutari sotului si printeselor voastre din partea noastra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te saluta cu drag CATY,

Este extraordinara propunerea ta si sincer ma tenteaza. Voi vorbi si cu sotul meu si daca reusim sa ne luam liber de la job as merge negresit. Te sun zilele astea sa vorbim despre propunerea ta. Sper ca 'Sparcky" a mea (F 650CS) sa faca fata traseului pe care l-ai propus.

P.S. Salutari sotului si printeselor voastre din partea noastra

 

Va salutam si noi. Ne-ar face placere sa ne insotiti. Va salutam si noi cu drag......... :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te saluta cu drag CATY,

Este extraordinara propunerea ta si sincer ma tenteaza. Voi vorbi si cu sotul meu si daca reusim sa ne luam liber de la job as merge negresit. Te sun zilele astea sa vorbim despre propunerea ta. Sper ca 'Sparcky" a mea (F 650CS) sa faca fata traseului pe care l-ai propus.

P.S. Salutari sotului si printeselor voastre din partea noastra

Deci , 3 gagici pe motoare !!!! :D :D :D

Lilisorule , nu ne-am mai auzit de multa vreme :drink:. La Balcic ai chiulit anul trecut, sper ca ai vazut pozele de la castel si apele termale, a fost DEZMAT total si o plimbare foarte reusita!! :eek: Sparcky a ta are noroc ca e condusa de o riderita priceputa, asa ca nu trebuie sa-ti faci probleme in privinta drumului. Daca va hotarati sa veniti in Grecia, de antrenament , te/va invit in weekendul 12-13 aprilie pana la Bistrita. Va pot da mai multe detalii in privat , ceilalti au primit deja pe mail toate amanuntele.

 

Am marea rugaminte sa incercati sa aflati pana saptamana viitoare daca puteti veni. Mai sunt persoane interesate de acele 2 locuri , iar acestea mai pot fi ocupate doar pana la SMAEB, cand voi strange avansul de cazari. Chiar de veti afla mai tarziu daca puteti veni ou ba, pot sa va spun ca in acea perioada de extra-sezon locuri de cazare veti gasi destule in zonele unde vom ramane peste noapte.

 

Salutari intregii familii si sa aud vesti bune cat mai curand! :angryfire:

 

mama ce greu trece timpul........ :cheers: :cheers: :wave:

Saptamana viitoare e SMAEB-ul !!! :D

 

Pentru cei din Bistrita si Tg-Mures: spuneti-mi va rog daca putem sa ne vedem sambata la SMAEB

( duminica e posibil ca eu cu RoCristea sa nu putem veni din cauza de scarbici ) , si daca da, pe la ce ora credeti ca am putea face asta ?

Din Bucuresti, daca exista vreo persoana ce nu poate veni sambata dupa-amiaza la expozitie, dati-mi de stire din timp va rog.

Nu uitati banutii in euro pentru avans !

 

Hai ca mai e un pic si ..... :cheers: !! :angryfire:

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

desi nu suntem in acelasi grup :)macar dormim pe acceasi insula, se face mare sef :cheers:

 

avem si masini , cu placere te "luam "

 

ne vedem in Thasos desi la cati se pare ca vor plecat atunci..o sa fie tren de romani

 

 

hehe merci Alex :cheers: , chiar nu am chef sa-mi pun case`ul

Editat de mih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Bubucaty ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

2. Mih ( Honda CBR600F ) - 1 pers

3. Alex ( Aprilia Pegaso 650 ) - 1 pers

4. Rocristea ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 1 pers

5. Guy_ana ( Honda CB 500 ) - 1 pers

6. Reaper ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 2 pers

7. I-nox ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 1 sau 2 pers

8. Romi ( Honda CBR 900 ) - 2 pers

9. Dabix (BMW R 1100 GS) - 1 pers

10.Otto.tun( Honda 1000 rr )- 1 pers

11.Boomer (Yamaha R1 )- 1 pers

12.Zamonkh ( Honda 1000F ) - 2 pers

13.George ( Yamaha R1 ) - 2 pers

14.Zircon ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

15.Maria ( pasager RoCristea ) - 1 pers

16.Masina 1, Anca si Mauro ( Vw ) - 2 pers

17.Masina 2,Corina si Alina- 2 pers

18.Masina 3 ( BMW ) - 2 pers

 

Pe cei de pe lista de mai sus ii astept sambata, 15 martie la ora 14.00 in incinta parcului expozitional, pe langa intrarea principala in SMAEB ( unde se dau biletele de intrare ). In jurul acestei intrari sunt cateva terase unde am putea sta de vorba despre excursie si sa strangem avansul. Nu uitati , acesta este de 15 euro/ pers. Cine nu poate veni atunci, rog sa ma contacteze pana atunci pentru colecta. Sa ne auzim cu bine ! :cheers:

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Pe cei de pe lista de mai sus ii astept sambata, 15 martie la ora 14.00 in incinta parcului expozitional, pe langa intrarea principala in SMAEB ( unde se dau biletele de intrare ). In jurul acestei intrari sunt cateva terase unde am putea sta de vorba despre excursie si sa strangem avansul. Nu uitati , acesta este de 15 euro/ pers. Cine nu poate veni atunci, rog sa ma contacteze pana atunci pentru colecta. Sa ne auzim cu bine ! :D

ROGER OUT ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello!! Eu mi's nr. 15 din lista de mai sus :D

De abia astept sa vina ziua de sambata sa ne cunoastem si, bineinteles, sa ii revad pe cei pe care ii stiu deja :D

Si sa se faca fratilor 28 aprilie mai repede ca nu mai am rabdare!!!

In final, o rugaminte: are careva o cutie mai mica de table ca am o datorie la don'soara Bubucaty? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Bubucaty ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

2. Mih ( Honda CBR600F ) - 1 pers

3. Alex ( Aprilia Pegaso 650 ) - 1 pers

4. Rocristea ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 1 pers

5. Guy_ana ( Honda CB 500 ) - 1 pers

6. Reaper ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 2 pers

7. I-nox ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 1 sau 2 pers

8. Romi ( Honda CBR 900 ) - 2 pers

9. Dabix (BMW R 1100 GS) - 1 pers

10.Otto.tun( Honda 1000 rr )- 1 pers

11.Boomer (Yamaha R1 )- 1 pers

12.Zamonkh ( Honda 1000F ) - 2 pers

13.George ( Yamaha R1 ) - 2 pers

14.Zircon ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

15.Maria ( pasager RoCristea ) - 1 pers

16.Masina 1, Anca si Mauro ( Vw ) - 2 pers

17.Masina 2,Corina si Alina- 2 pers

18.Masina 3 ( BMW ) - 2 pers

 

Pe cei de pe lista de mai sus ii astept sambata, 15 martie la ora 14.00 in incinta parcului expozitional, pe langa intrarea principala in SMAEB ( unde se dau biletele de intrare ). In jurul acestei intrari sunt cateva terase unde am putea sta de vorba despre excursie si sa strangem avansul. Nu uitati , acesta este de 15 euro/ pers. Cine nu poate veni atunci, rog sa ma contacteze pana atunci pentru colecta. Sa ne auzim cu bine ! :D

 

 

 

VESTI BUNEEEEEEEEEEEEEE!

Venim amandoi. Fiecare cu motorul lui .Eu cu BMWF650CS si Adi va veni cu BMW12OOCL. Se vor alatura si Cristina cu Razvan (BMW1100S). Asa ca in cursul acestei saptamani luam legatura sa dam avansul.

Va salutam si abia astept sa plecam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...