Sari la conținut

7 Zile In Macedonia Centrala Si Cea De Est


bubucaty
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 253
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1. Bubucaty ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

2. Mih ( Honda CBR600F ) - 1 pers

3. Alex ( Aprilia Pegaso 650 ) - 1 pers

4. Rocristea ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 1 pers

5. Guy_ana ( Honda CB 500 ) - 1 pers

6. Reaper ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 2 pers

7. I-nox ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 1 sau 2 pers

8. Romi ( Honda CBR 900 ) - 2 pers

9. Dabix (BMW R 1100 GS) - 1 pers

10.Otto.tun( Honda 1000 rr )- 1 pers

11.Boomer (Yamaha R1 )- 1 pers

12.Zamonkh ( Honda 1000F ) - 2 pers

13.George ( Yamaha R1 ) - 2 pers

14.Zircon ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

15.Carmen ( pasager Rocristea ) - 1 pers

16.Sparcky ( BMW F 650 CS ) - 1 pers

17.Adi ( BMW 12OO CL ) - 1 pers

18.Razvan,Cristina ( BMW 1100 S ) - 2 pers

19.Calin ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

20.Masina 1, Anca si Mauro ( Vw ) - 2 pers

21.Masina 2,Corina, Alina, Dana ( VW Golf ) - 3 pers

22.Masina 3 ( BMW ) - 2 pers

23.Masina 4 ( Audi A6 ) - ?

Total : 18 moto, 4 masini, aprox. 32 de persoane

 

Daca am omis pe cineva de pe lista , va rog sa-mi spuneti. Cazarea este rezolvata pentru cele 28 de persoane scrise cu albastru. Pentru ceilalti vom gasi cu siguranta o solutie la fata locului.

 

:D Cei care se ataseza de grup numai pt traversarea Bulgariei pot sambata la 14 sa treaca sa va salute si sa schimbam 2-3 vorbe? :lol:

Bineinteles! :D

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu si cu Alex suntem dispusi sa primim nr 21 sa doarma cu noi daca nu se supara nimeni .. nu conteaza ca suntem in inferioritate numerica :D

 

 

ps: Alex , ramane cum am stabilit :D :lol:

 

--- Mesaj completat în 12 Mar 2008 21:12 -------------

 

 

Cazarea este rezolvata pentru cele 28 de persoane scrise cu albastru. Pentru ceilalti vom gasi cu siguranta o solutie la fata locului.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu si cu Alex suntem dispusi sa primim nr 21 sa doarma cu noi daca nu se supara nimeni .. nu conteaza ca suntem in inferioritate numerica :crack:

 

Imi permit sa intervin si eu, daca nu-i cu suparare.....Numarul 21 e o masina!!!!! :D Credeti ca o sa fie de acord? :blbl:

 

In alta ordine de idei, contati pe mine la ora 14,00. :D Hai, ca parca asa se mai apropie un pic plecarea.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu si cu Alex suntem dispusi sa primim nr 21 sa doarma cu noi daca nu se supara nimeni .. nu conteaza ca suntem in inferioritate numerica :blbl:

ps: Alex , ramane cum am stabilit :crack: :D

 

<small>--- Mesaj completat în 12 Mar 2008 21:12 -------------</small><br/>

 

 

imposibil . nu mai sunt bilete :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ellou ,

 

In cazul in care s-a inteles altfel decat o gluma ceea ce am scris mai sus , imi cer scuze .

 

 

stai linistit ca si noi suntem glumeti si intelegem glumele. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri a fost o zi plina : am reusit sa ne cunoastem/revedem, sa facem schimb de impresii, impreuna am strans suma necesara pentru avans, s-a trecut in revista inca o data itinerariul, am stabilit ca vom merge pe grupulete functie de motoare cu viteze corespunzatoare segmentelor de drum prin care vom trece, la ora 05.30 - 05.45 ne vom intalni inainte de granita de la Ruse urmand ca pe la max 6.00 - 6.15 sa trecem la bulgari.

Va multumesc tuturor pentru prezenta de ieri, abia astept sa ne revedem din nou pe 12 - 13 aprilie unde vom bate in cuie exact orele de intalnire si alte detalii legate de excursia noastra.

Sa aveti o saptamana frumoasa si aveti grija de voi ! :crack:

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca am sa merg si eu, 2 pers -bmw 1200gsa. in halkidikki nu prea e nimic de facut 2 zile, am fost de vreo 6 ori. mai interesant ar fi de trecut cu ferry si intors prin italia dar se lungeste drumul rau. la athos nu stiu cum se intra dar nu e liber, femeile nu au acces. celelalte doua brate au un drum de coasta ce poate fi facut pe ambele in cca 4 ore. cred ca o sa mai mearga cineva tot cu gsa 1200. in bg radarele sunt in banda x si nu bat la distanta, in ultima vreme am vazut ca nici nu le mai tin in boscheti sa-ti sara in fata in ultima secunda, le pun in drum. spaga e 5-10eu si politistii nu sunt agresivi. am dat si 10 eu pt grup de 5 sau cati eram.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Grecia aveti grija la "marocani" , se prefac ca vorbesc la telefoane publice si intr-un moment de neatentie ramai fara bagaj , sau cand auziti replici de genul "My friend come to show you some good stuff" fugiti in directia opusa :crack: joking..nici chiar asa , oricum iti baga pe gat orice prostie/facatura si asa mai departe.Va doresc distractie placuta :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multe salutari Cati&Ro si multumim pentru toata grija si timpul vostru.Va asteptam la noi :rusinica:

 

--- Mesaj completat în 21 Mar 2008 01:52 -------------
....am auzit pe la primarie ca o sa inceapa programul de asfaltare abia peste 2 ani aici in nord......bata-i Dumnezeu sa-i bata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

completare pt a nu fii neclaritati:

 

19.calin (yamaha FZ6S )plus din 21.vw golf DANA nu mai vin.

 

au motivat ca nu vor sa vina fara a avea ceva sigur in ceea ce priveste cazarea,deci caty te rog sa ii scoti din tabel.

 

 

pe curand! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

Vin si eu, imi iau cort si sac de dormit la mine, de back-up, daca nu gasesc cazare acolo.

Moto - honda vfr 750, am trecut de rar, deci sunt in linie dreapta spre numarul permanent, ca sa pot iesi din tara.

Cand e tura de "incalzire" si care-i destinatia, m-am intalnit cu Guy_ana si mi-a spus ca ar fi ceva cu Bistrita... ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,da, tura de ''incalzire este la Bistrita :bow: Insa nu cunosc data si numarul participantilor la ''incalzire'' :bow:

 

Nici noi, dar de-abia asteptam! ;) Las ca nu raminem noi neplimbati si ne-om hotari in toate privintele.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,da, tura de ''incalzire este la Bistrita :bow: Insa nu cunosc data si numarul participantilor la ''incalzire'' :bow:

 

Vom fi acolo in weekendul 12 - 13 aprilie . La Sighisoara ne vedem cu voi si colegii de drum din

Tg-Mures ( daca doresc si dispun de timpul necesar :bow: ), de unde vom pleca mai departe spre Tg -Mures ( unde vom face un mic popas de papica, un suc, o vorba ) si in final Bistrita unde vom innopta. Returul spre Bucuresti a 2-a zi. Toate detaliile despre intalnire le-am dat pe mail celor din Bucuresti ( loc si data de intalnire , buget estimativ, etc ).

Eu vin negresit la Bistrita in acel weekend, la fel si RoCristea ( daca nu va avea alte prioritati legate de job ) .

Ii rog pe cei care stiu deja ca pot veni in aceasta tura de ,,antrenament,, sa se anunte pentru a putea sa ne facem o idee cat de cat , ca sa nu mai spun ca e necesar pentru cazare :bow: .

Sa ne auzim cu bine ! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I`m in anyway, caci e tura la care ma hotarasc cu ce merg in Grecia. Se pare insa ca la mine s-a blocat teava de mail, ca inca mai astept.... ;) :bow: si abia astept sa plecam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) O mica intrebare: daca venim in Bucuresti in seara de 27 pt a pleca impreuna pe 28 dimineata spre Grecia ne poate ajuta cineva cu un garaj sau loc de parcare pt doua motociclete ? cazare avem cu moto este problema :bow:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...