Sari la conținut

7 Zile In Macedonia Centrala Si Cea De Est


bubucaty
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 253
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lista Grecia:

Pentru cele 28 de persoane de mai jos, cazarea este asigurata:

1. Bubucaty ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

2. Mih ( Honda CBR600F ) - 1 pers

3. Alex ( Aprilia Pegaso 650 ) - 1 pers

4. Rocristea ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 1 pers

5. Guy_ana ( Honda CB 500 ) - 1 pers

7. Reaper ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 2 pers

9. I-nox ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 2 pers

11.Romi ( Honda CBR 900 ) - 2 pers

12.Moshulik ( Honda VFR 750 ) - 1 pers

13.Otto.tun( Honda 1000 rr )- 1 pers

14.Boomer (Yamaha R1 )- 1 pers

16.Zamonkh ( Honda 1000F ) - 2 pers

18.Luci + Alexandra ( Suzuki GSX R K4 ) - 2 pers

19.Zircon ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

20.Carmen ( pasager Rocristea ) - 1 pers

21.Sparcky ( BMW F 650 CS ) - 1 pers

22.Adi ( BMW 12OO CL ) - 1 pers

24.Masina 1, Anca si Mauro ( Vw ) - 2 pers

26.Masina 2, Corina, Alina ( Audi A6 ) - 2 pers

28.Masina 3 ( BMW ) - 2 pers

 

Cei care se vor alatura de grupul de mai sus dar cu cazare la fata locului sau pe cont propriu:

2.Razvan,Cristina ( BMW 1100 S ) - 2 pers

4.Doru_BMW ( BMW GS 1200 A) - 2 pers

8.Rul ( Varadero + Tdm ) - 4 pers

10.Florin ( Yamaha R1 ) - 2 pers

 

Total : 21 moto, 3 masini, 38 de persoane

 

 

Lista Bistrita:

2.Bubucaty ( 1 pers) + Rocristea ( 1 pers ) = 1 camera

4.Zamonkh ( 2 pers ) = 1 camera

6.Guy_ana ( 1 pers) + Smok3 ( 1 pers ) = 1 camera

8.Reaper+Kinga ( 2 pers ) = 1 camera

10.I-nox+Triciclistu ( 2 pers ) = 1 camera

11.Zircon = 1 camera

Maine am sa fac rezervarile, revin cu confirmarea lor.

Nu uitati , intalnirea va fi sambata, 12 aprilie, ARC, ora 07.30!

 

--- Mesaj completat în 04 Apr 2008 10:52 -------------
Din pacate la Pensiunea Hera nu mai aveau decat 3 duble la 2 stele si una de 3 stele. Deci pass.

La Joker, au cele 6 duble disponibile, pretul este de 90 ron + mic dejun ( 10 - 17 ron ). Mai trebuie sa sun vineri pentru confirmarea celor 6 duble.

Daca pretul vi se pare maricel, am sa va rog sa cautati alte surse mai ieftine si sa rezervati 6 duble, deoarece eu cu Ro vom pleca maine din tara si ne mai intoarcem peste o saptamana, deci nu o sa ne putem ocupa de aceste detalii.

In cazul in care sunteti de acord cu totii pentru cele 6 camere la Joker, vineri cand ma intorc sun se la confirm cele 6 camere.

Aveti grija de voi pana atunci ! :(

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vestea buna este ca si noi, adica eu si corina , suntem disponibili weekend-ul urmator, asa ca ne vom (re)vedea negresit!

nu vrem cazare, ci doar sa ne vedem cu voi toti.

pana atunci, toate bune! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout: ..exista mari sanse sa nu ne vedem la Sighisoara desi am invatat melodie :hug: ....musai tre' sa merg la munca si pe fetitza s-o duc la service fiindca-i curg telescoapele......nu cred ca ma'ncadrez in timpul asta.....aaaaaaaaa, iera sa uit ...inca nici la RAR nu am ajuns, insa urmeaza.Ne vom vedea la Bistrita.Grija de voi si multe salutari Robert&Cati :cheers:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout: ..exista mari sanse sa nu ne vedem la Sighisoara desi am invatat melodie :( ....musai tre' sa merg la munca si pe fetitza s-o duc la service fiindca-i curg telescoapele......nu cred ca ma'ncadrez in timpul asta.....aaaaaaaaa, iera sa uit ...inca nici la RAR nu am ajuns, insa urmeaza.Ne vom vedea la Bistrita.Grija de voi si multe salutari Robert&Cati :cheers:

 

Salutari de la mine :hug: si pupici de la Caty . Tocmai trecem vama pe la Nadlac, spre Europa asa ca ne auzim saptamana viitoare.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca si weekend-ul urmator o sa fie vremea cum a fost azi ... De plouat m-a plouat doar in Sinaia, 10 minute, dar in rest am prins asfalt ud cam pe 80% din drumul de la Valenii de Munte si pana dupa Sinaia.

Cand credeam si eu ca am scapat mai aparea inca o sectiune umeda ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit tot topicul. Vreau sa urez calatorie placuta si fara nici un fel de probleme. Daca as fi avut liber in perioada aia am fi mers si noi. Next time. Oricum cine mai are de gind inca o plimabare se va organiza una de pe 9 Mai pe 12 Mai pana la Istambul pt. a viziona cursa de Formula 1.

 

/index.php?showtopic=194646

 

Bafta si asfalt uscat pentru toata lumea care va participa. Nota 10 pentru organizare Caty si RO.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit tot topicul. Vreau sa urez calatorie placuta si fara nici un fel de probleme. Daca as fi avut liber in perioada aia am fi mers si noi. Next time. Oricum cine mai are de gind inca o plimabare se va organiza una de pe 9 Mai pe 12 Mai pana la Istambul pt. a viziona cursa de Formula 1.

 

/index.php?showtopic=194646

 

Bafta si asfalt uscat pentru toata lumea care va participa. Nota 10 pentru organizare Caty si RO.

Multumim pt. aprecieri, Andrei! Pt. cei care vin sambata

(12 aprilie) la Bistrita, nu uitati, ne vedem la Arc la 7:30. :angryfire: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ploua ,eu zic sa ne intalnim la Sighisoara.Inca 300 de km(Sighisoara-Bistrita-Sighisoara)din care 100 gropi si denivelari,zic ca este cam nasol.Ce spuneti? :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ploua ,eu zic sa ne intalnim la Sighisoara.Inca 300 de km(Sighisoara-Bistrita-Sighisoara)din care 100 gropi si denivelari,zic ca este cam nasol.Ce spuneti? :angryfire:

 

http://www.wunderground.com/cgi-bin/findwe...uery=sighisoara,

http://www.wunderground.com/cgi-bin/findwe...?query=bistrita

 

Adica NU ploua simbata in nici un caz! Si asta (si) pentru ca merg eu acolo ......Situl asta nu m-a mintit niciodata, decit simbata trecuta cind a zis ca sunt 30% sanse de ploaie si a fost un SOARE bestial!!!!!! Deci intelegeti ca si duminica o sa fie frumos, da? :baldy:

 

Oricum, majoritatea hotaraste, sau mai exact realitatea momentului, asa ca nu dati in muzicant ... :angryfire:

 

Dar eu vreau la Bistritaaaaaaaaa :baldy:(!!!!

 

:angryfire:

:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vom merge pana la Bistrita dupa program, ploaia poate sa mai astepte, si daca n-o sa vrea, ii vom arata ca suntem pregatiti si pentru ,,averse,,. E foarte posibil ca si pe 28 aprilie sa ne surprinda ploaia, asa ca acest drum va fi un bun antrenament. Ne vedem maine la ARC, la 7:30, facem plinurile la Petrom Baneasa si ne mai oprim la Bv. pentru realimentare. Luati-va haine calduroase, pana in Bv va fi racoare, dupa ne putem relaxa ceva mai mult.

Avem 4 duble si un apartament in care intra 4 persoane in Sighisoara.

Pe maine baieti si fete !!!! :angryfire:

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne! De mi-ar suna ceasul! :angryfire: (desteptator, da la ce va gindeati?!!)

 

Si Doamne! De m-ar mai tine lantul pina inapoi la Bucale! Deh, am si eu pretentii.... :angryfire: :angryfire:

 

PS: Poate cineva sa ia la el un spray de lant? Ca mie mi s-a terminat in timp ce ungeam lantul si nu sunt sigura ca a fost destul....

 

Pe miine dimineata :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista finala pt Bistrita:

2.Bubucaty ( 1 pers) + Rocristea ( 1 pers ) = 1 camera

4.Zamonkh ( 2 pers ) = 1 camera

6.Guy_ana ( 1 pers) + Smok3 ( 1 pers ) = 1 camera

8.Reaper+Kinga ( 2 pers ) = 1 camera

10.I-nox+Triciclistu ( 2 pers ) = 1 camera

12.Zircon + Florin = 1 camera

 

In Sighisoara vom avea placerea de a ne reintalni cu Otto.tun si Corina si sper ca si cu cel care ne-a ajutat cu rezervarea din Jo Pub, NightShadow ( multumim frumos Levi !! :angryfire: ).

Sper ca vremea sa tina cu noi si sa ne scuteasca de stropii de ploaie sau macar sa nu ii toarne cu galeata :baldy:.

Pe maine la 07:30 la ARC!!!! :baldy:

 

<small>--- Mesaj completat în 12 Apr 2008 00:26 -------------</small><br/>

Doamne! De mi-ar suna ceasul! :baldy: (desteptator, da la ce va gindeati?!!)

 

Si Doamne! De m-ar mai tine lantul pina inapoi la Bucale! Deh, am si eu pretentii.... :baldy: :angryfire:

 

PS: Poate cineva sa ia la el un spray de lant? Ca mie mi s-a terminat in timp ce ungeam lantul si nu sunt sigura ca a fost destul....

 

Pe miine dimineata :angryfire:

 

Cu spray-ul de lant e posibil sa te rezolve Florin, daca nu uita sa-l ia. Noapte buna si fugi la culcarica, te vad on :angryfire: .

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un weekend plin si frumos: drum impecabil, curbe la care n-am rezistat sa nu-mi imping un pic limitele, companie si distractie pe masura! :angryfire: :angryfire: :angryfire:

Kinga, CapitanBusa, Andreea.....mi-a facut placere sa va cunosc, sper sa ne revedem curand. :angryfire:

 

1213aprilie071dl3.th.jpg1213aprilie070mm8.th.jpg1213aprilie073xh5.th.jpg1213aprilie074ob0.th.jpg

1213aprilie128tf2.th.jpg1213aprilie148oe8.th.jpg1213aprilie122zh4.th.jpg1213aprilie117gs0.th.jpg

1213aprilie112ys2.th.jpg1213aprilie106nh8.th.jpg1213aprilie067ep2.th.jpg1213aprilie135sc2.th.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...