Sari la conținut

7 Zile In Macedonia Centrala Si Cea De Est


bubucaty
 Share

Postări Recomandate

am o veste proasta... :angryfire: :angryfire: :angryfire:

 

in urma unor intamplari nefericite pe plan personal imi pare nespus de rau sa va anunt ca trebuie sa renunt la mimivacanta in grecia......stiu ca v'am dat peste cap niste planuri........si imi asum responsabilitatea.......sper sa ma intelegeti dar asta e situatia.............

 

deci cei care vor sa arunce cu pietre sa o faca dar mie imi pare rau e de 2 ori mai mai mult decat voi ca nu pot sa merg ................

 

va doresc minivacanta supereusita si sa va distrati ............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 253
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am o veste proasta... :angryfire: :angryfire: :angryfire:

 

in urma unor intamplari nefericite pe plan personal imi pare nespus de rau sa va anunt ca trebuie sa renunt la mimivacanta in grecia......stiu ca v'am dat peste cap niste planuri........si imi asum responsabilitatea.......sper sa ma intelegeti dar asta e situatia.............

 

deci cei care vor sa arunce cu pietre sa o faca dar mie imi pare rau e de 2 ori mai mai mult decat voi ca nu pot sa merg ................

 

va doresc minivacanta supereusita si sa va distrati ............

 

 

:angryfire:

Imi pare rau si sper sa se rezolve problemele cat mai repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit cu ceva mici rectificari:

Pentru cele 28 de persoane de mai jos, cazarea este asigurata:

1. Bubucaty ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

2. Smoke3 ( Aprilia Futura ) - 1 pers

3. Alex ( Aprilia Pegaso 650 ) - 1 pers

4. Mih ( Honda CBR600F ) - 1 pers

5. Guy_ana ( Honda CB 500 ) - 1 pers

6. Carmen ( pasager ) - 1 pers

8. Reaper ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 2 pers

10.I-nox ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 2 pers

12.Romi ( Honda CBR 900 ) - 2 pers

13.Otto.tun( Honda 1000 rr )- 1 pers

14.Boomer (Yamaha R1 )- 1 pers

16.Loc liber pt 2 pers!! Beneficiarii ( daca vor fi ) vor trata cu zamonkh pentru inapoierea avansului ( 30 euro )

18.Luci + Alexandra ( Suzuki GSX R K4 ) - 2 pers

19.Zircon ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

20.Moshulik ( Honda VFR 750 ) - 1 pers

21.Sparcky ( BMW F 650 CS ) - 1 pers

22.Adi ( BMW 12OO CL ) - 1 pers

24.Masina 1, Anca si Mauro ( Vw ) - 2 pers

26.Masina 2, Corina, Alina ( Audi A6 ) - 2 pers

 

Cei care se vor alatura de grupul de mai sus dar cu cazare la fata locului sau pe cont propriu:

2.Razvan,Cristina ( BMW 1100 S ) - 2 pers

4.Doru_BMW ( BMW GS 1200 A) - 2 pers

8.Rul ( Varadero + Tdm ) - 4 pers

10.Florin ( Yamaha R1 ) - 2 pers

 

Total : 21 moto, 2 masini, 38 de persoane

 

PS - Costi, imi pare rau sa aud ca ai probleme personale, mult succes in rezolvarea lor !

 

Intalnirea grupului va fi luni, 28 aprilie la ora 05:30 in vama Giurgiu, in prima benzinarie care se poate vedea pe partea stanga a drumului ( Petrom )

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirea grupului va fi luni, 28 aprilie la ora 05:30 in vama Giurgiu, in prima benzinarie care se poate vedea pe partea stanga a drumului ( Petrom )

 

Draga mamiiiiii, te anunt ca nu joci cinstit :bigstar: . Intii a fost vorba de 6, acum e 5,30. pina atunci o sa o faci de un 4,30 cinstit, ca sa stim cu totii fara dubii ca nu mai dormim in noaptea aia..... :baldy:

Si, daca imi este permis, pentru cei care nu cunosc topografia locului de intilnire: este singura benzinarie din zona, exact inainte de vama, adica practic in vama. Asa, ca sa nu aveti emotii ca nu o vedeti pe drum.

Odata intrati in Giurgiu o luati la stinga spre vama, apoi, dupa ce ati iesit dintre case, dreapta si se vede totul ca e platou. Caty, sper ca nu am gresit locul, nu?

:moron:

 

PS Nu ca n-asi fi minunata si modesta :peace: , dar v-am spus ca daca merg eu, o sa fie vreme frumoasa? V-a placut ce soare v-am pregatit? :finger:

 

PPS: Pozele le punem tot pe la Jo Pub, sau aici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jo pub :moron:

 

bai bai bai stazi asa in primul rand imi e dor de ciorba cu smantanica de la Bistritza (felicitari bucatarului inca o data )Rosii se pare ca a iesit pe podium deci m`am inselat :bigstar: si in al doilea rand datzimi frate si mie link asta cu Jo Pub asta ca rabdarea nu e pucntul meu forte :peace: asa ca ma las pagubas nu mai caut .Oricum super distractie,super oameni si sper cat de curand sa mai ajungem pe acolo :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga mamiiiiii, te anunt ca nu joci cinstit :bigstar: . Intii a fost vorba de 6, acum e 5,30. pina atunci o sa o faci de un 4,30 cinstit, ca sa stim cu totii fara dubii ca nu mai dormim in noaptea aia..... :ok:

Si, daca imi este permis, pentru cei care nu cunosc topografia locului de intilnire: este singura benzinarie din zona, exact inainte de vama, adica practic in vama. Asa, ca sa nu aveti emotii ca nu o vedeti pe drum.

Odata intrati in Giurgiu o luati la stinga spre vama, apoi, dupa ce ati iesit dintre case, dreapta si se vede totul ca e platou. Caty, sper ca nu am gresit locul, nu?

:moron:

 

PS Nu ca n-asi fi minunata si modesta :peace: , dar v-am spus ca daca merg eu, o sa fie vreme frumoasa? V-a placut ce soare v-am pregatit? :finger:

 

PPS: Pozele le punem tot pe la Jo Pub, sau aici?

 

,,Nu uitati ca intalnirea va fi undeva pe la un 05 dimineata ca pe la 06 sa iesim din Ruse, locul de intalnire ramane sa-l postez ceva mai aproape de eveniment.

Odihniti-va suficient, faceti reviziile si bagajele din vreme, n-o lasati pe ultima suta de metri. Cine nu reuseste sa ajunga la ora stabilita, ramane sa ne ajunga din urma, fara nici o suparare. Recomand fiecaruia sa aibe cel putin o harta a Bulgariei si Greciei , just in case, la fel si numerele de telefon ale participantilor ( pana pe 28 aveti vreme sa faceti schimb de telefoane pe PM-uri sau mess ).,, - post 145.

 

Ahaaa, nu esti multumita cu inca 30 de min in plus, da, ce oameni dne, ce oameni.... Oricum parca vad ca n-ai sa pui geana pe geana in noaptea aceea, ca si subsemnata de altfel :hurt:

Benzinaria e acel Petrom dinainte de vama, ne gasim sigur, daca nu, avem telefoanele cu noi, iau catalogul cu mine si strig prezenta, nu va scapa nimeni. Ramane la 05.30 intalnirea, la max 6 plecam. Daca exista cineva care ,,inca ,, nu stie sa ajunga, sa-mi dea PM si voi lamuri tot ce trebuie lamurit.

Si nuuuu, nu o sa ne suparam pe tine daca in urmatoarele 2 zile ne dai cateva poze din alea multe facute de tine. :baldy:

 

Mai e un pic si plecam , nu mai am rabdare ! :moto:

Pe curand !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut cu mic cu mare,

 

Eu sunt Florin, cel de acolo din coada listei pentru Grecia si sunt la fel de nerabdator ca si voi in ceea ce priveste excursia.

 

Daca imi permiteti, cu un ochi plang (pt ca mergem mai putini) iar cu altul zambesc si trag speranta de a ma inscrie in prima parte a listei.

Zamonkh, daca locul de 2 persoane mai este disponibil, te rog pune-ma la socoteala si anunta-ma cum as putea sa iti restituiesc avansul pe care tu l-ai achitat. Multam fain.

 

In alta ordine de idei, dupa traseul Bucuresti – Sighisoara si mai ales Sighisoara –Tg. Mures, m-am decis sa subscriu la fiecare drumetie care se va organiza, sau nu, in acea directie.

 

Bafta multa, ne vedem in vama la 5.30.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca stau bine sa ma gandesc, intalnirea la Giurgiu are un mare dezavantaj. Habar nu avem cat timp facem, in conditii de noapte, pana acolo.

 

Putem sa ne vedem la 5 fara un sfert in OMV-ul de la City Mall, te preluam si mergem mai departe spre Giurgiu. Bine asa?

 

--- Mesaj completat în 14 Apr 2008 22:59 -------------

Va salut cu mic cu mare,

 

Eu sunt Florin, cel de acolo din coada listei pentru Grecia si sunt la fel de nerabdator ca si voi in ceea ce priveste excursia.

 

Daca imi permiteti, cu un ochi plang (pt ca mergem mai putini) iar cu altul zambesc si trag speranta de a ma inscrie in prima parte a listei.

Zamonkh, daca locul de 2 persoane mai este disponibil, te rog pune-ma la socoteala si anunta-ma cum as putea sa iti restituiesc avansul pe care tu l-ai achitat. Multam fain.

 

In alta ordine de idei, dupa traseul Bucuresti – Sighisoara si mai ales Sighisoara –Tg. Mures, m-am decis sa subscriu la fiecare drumetie care se va organiza, sau nu, in acea directie.

 

Bafta multa, ne vedem in vama la 5.30.

Wellcome, wellcome Florin! Primul tau post la mine in topic, ma simt onorata, avand in vedere ca ne stim de mici :bigstar:

Listuta noastra devine....:

Pentru cele 28 de persoane de mai jos, cazarea este asigurata:

1. Bubucaty ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

2. Smoke3 ( Aprilia Futura ) - 1 pers

3. Alex ( Aprilia Pegaso 650 ) - 1 pers

4. Mih ( Honda CBR600F ) - 1 pers

5. Guy_ana ( Honda CB 500 ) - 1 pers

6. Carmen ( pasager ) - 1 pers

8. Reaper ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 2 pers

10.I-nox ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 2 pers

12.Romi ( Honda CBR 900 ) - 2 pers

13.Otto.tun( Honda 1000 rr )- 1 pers

14.Boomer (Yamaha R1 )- 1 pers

16.Florin ( Yamaha R1 ) - 2 pers

18.Luci + Alexandra ( Suzuki GSX R K4 ) - 2 pers

19.Zircon ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

20.Moshulik ( Honda VFR 750 ) - 1 pers

21.Sparcky ( BMW F 650 CS ) - 1 pers

22.Adi ( BMW 12OO CL ) - 1 pers

24.Masina 1, Anca si Mauro ( Vw ) - 2 pers

26.Masina 2, Corina, Alina ( Audi A6 ) - 2 pers

 

Cei care se vor alatura de grupul de mai sus dar cu cazare la fata locului sau pe cont propriu:

2.Razvan,Cristina ( BMW 1100 S ) - 2 pers

4.Doru_BMW ( BMW GS 1200 A) - 2 pers

8.Rul ( Varadero + Tdm ) - 4 pers

Total : 21 moto, 2 masini, 38 de persoane

 

In alta ordine de idei : luati-va pasapoartele la control , verificati-va valabilitatea pentru ca vom avea nevoie de ele , Macedonia nu e in UE! N-as vrea ca vreunul dintre noi sa se intoarca inapoi acasa din cauza acestui detaliu important.

 

--- Mesaj completat în 14 Apr 2008 23:54 -------------
Rectific cu scuzele de rigoare, provincia macedoneana evident ca e in UE, dar e bine sa avem pasapoartele la noi, just in case. Aveti aici conditiile de calatorie in Grecia : http://www.mae.ro/index.php?unde=doc&i...3&cat=29919

 

Cetățenii români pot intra pe teritoriul Republicii Elene în baza cărții de identitate sau a paÂşaportului valabil care atestă naționalitatea Âşi pot rezida pe teritoriul acestui stat pentru o perioadă de până la 3 luni fără nici o condiționare sau formalități, alta decât cea de a deține o carte de identitate/paÂşaport valabile.

 

Pentru a preîntâmpina eventuale dificultăți se recomandă cetățenilor români ca în primul semestru al anului în curs să aibă asupra lor paÂşaportul, pe durata deplasării în spațiul Uniunii Europene.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-ati zice sa ne adunam sambata asta la Arc, pe la 10:00 asa, sa schimbam numere de telefoane, sa vedem cine are harta, gps, cine stie traseul, cine nu... adica un pic de organizare, asa... ? Week-endul celalalt va fi Pastele, deci probabil toata lumea o va lua in cate o directie mai de dimineata iar Luni dimineata, pe 28, in Giurgiu ar fi bine sa avem totusi unele "teme" facute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-ati zice sa ne adunam sambata asta la Arc, pe la 10:00 asa, sa schimbam numere de telefoane, sa vedem cine are harta, gps, cine stie traseul, cine nu... adica un pic de organizare, asa... ? Week-endul celalalt va fi Pastele, deci probabil toata lumea o va lua in cate o directie mai de dimineata iar Luni dimineata, pe 28, in Giurgiu ar fi bine sa avem totusi unele "teme" facute.

 

E perfect, am sa fiu acolo la 10. Nu avem nevoie de pasaport pana la urma insa asigurarile medicale sunt obligatorii. Poate pana sambata sa ne si interesam cam cat costa de caciula.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E perfect, am sa fiu acolo la 10. Nu avem nevoie de pasaport pana la urma insa asigurarile medicale sunt obligatorii. Poate pana sambata sa ne si interesam cam cat costa de caciula.

 

ok, si eu vin

asig costa pina in 20 de roni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Listuta noastra devine....:

Pentru cele 28 de persoane de mai jos, cazarea este asigurata:

1. Bubucaty ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

2. Smoke3 ( Aprilia Futura ) - 1 pers

3. Alex ( Aprilia Pegaso 650 ) - 1 pers

4. Mih ( Honda CBR600F ) - 1 pers

5. Guy_ana ( Honda CB 500 ) - 1 pers

6. Carmen ( pasager ) - 1 pers

8. Reaper ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 2 pers

10.I-nox ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 2 pers

12.Romi ( Honda CBR 900 ) - 2 pers

13.Otto.tun( Honda 1000 rr )- 1 pers

14.Boomer (Yamaha R1 )- 1 pers

16.Florin ( Yamaha R1 ) - 2 pers

18.Luci + Alexandra ( Suzuki GSX R K4 ) - 2 pers

19.Zircon ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

20.Moshulik ( Honda VFR 750 ) - 1 pers

21.Sparcky ( BMW F 650 CS ) - 1 pers

22.Adi ( BMW 12OO CL ) - 1 pers

23.Alin (Honda Hornet 600) - 1 pers

24.Masina 1, Anca si Mauro ( Vw ) - 2 pers

26.Masina 2, Corina, Alina ( Audi A6 ) - 2 pers

 

Cei care se vor alatura de grupul de mai sus dar cu cazare la fata locului sau pe cont propriu:

2.Razvan,Cristina ( BMW 1100 S ) - 2 pers

4.Doru_BMW ( BMW GS 1200 A) - 2 pers

8.Rul ( Varadero + Tdm ) - 4 pers

Total : 21 moto, 2 masini, 38 de persoane

Se pare ca pana la urma, dupa indelungi negocieri cu sefii mei voi merge si eu.

O persoana cu Hornet 600.

Ne vedem sambata la ora 10 la Arc si mai vorbim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei 28 care se vor caza in cele 14 duble rezervate,( respectiv camere in apartamentele de pe insula ) :

1. Bubucaty ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

2. Smok3 ( Aprilia Futura ) - 1 pers

3. Alex ( Aprilia Pegaso 650 ) - 1 pers

4. Mih ( Honda CBR600F ) - 1 pers

5. Guy_ana ( Honda CB 500 ) - 1 pers

6. Carmen ( pasager ) - 1 pers

7. Zircon ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

8. Moshulik ( Honda VFR 750 ) - 1 pers

9. Nilsus ( Honda Hornet ) - 1 pers

10.Dabix ( BMW R 1100 GS ) - 1 pers

12.Florin ( Yamaha R1 ) - 2 pers

13.Sparcky ( BMW F 650 CS ) - 1 pers

14.Adi ( BMW 12OO CL ) - 1 pers

16.Reaper ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 2 pers

18.I-nox ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 2 pers

19.Otto.tun( Honda 1000 rr )- 1 pers

20.Boomer (Yamaha R1 )- 1 pers

22.Camera de 2 persoane LIBERA momentan din cauze personale, avansul ei imi va fi platit direct mie ( camera e deja arvunita ), cine o doreste, sa se anunte

24.Masina 1, Anca si Mauro ( Vw ) - 2 pers

26.Masina 2, Corina, Alina ( Audi A6 ) - 2 pers

28.Masina 3, Romi + sotia ( Opel Corsa ) - 2 pers

 

Cei care vor veni fara cazare asigurata:

2.Razvan,Cristina ( BMW 1100 S ) - 2 pers

4.Doru_BMW ( BMW GS 1200 A) - 2 pers

8.Rul ( Varadero + Tdm ) - 4 pers

Total : 20 moto, 3 masini, 38 de persoane

 

Daca am omis pe cineva sau am pus pe cineva in plus, sesizati-ma va rog, deja suntem multi si e posibil sa mai fac greseli. Daca are cineva GPS , il/ii rog sa vina cu el sambata , pentru a include cateva adrese utile ( al meu nu stiu daca va fi functionabil pana pe 28 , mi s-a rupt suportul de prindere de ghidon, vom incerca sa refacem pisesa la un strung or something ).

Cine nu poate veni sambata la ARC si doreste asigurare medicala , poate lua legatura cu super_buburuza ( multumim mult Carmen :finger: !!) pana luni pentru cateva date de pe buletin si un nr de telefon. Eu am sa vin cu lista multiplicata cu numerele de telefon ale majoritatii participantilor ( daca reusesc , pe ale tuturor ).

Veniti va rog cu hartile voastre pentru a stabili si incercui ( e doar o idee ) punctele principale de oprire de pe traseu si locurile unde ne vom caza.

Va astept cu mic cu mare la arc, sambata la 10. Orice idee si propunere va fi binevenita si pusa la macerat. Inca un pic, inca un pic si plecam ! :moron: :bigstar:

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello, uite acum am dat si eu peste topicul tau, uite daca nu dai si tu asa un semn ceva un mass, nici nu am aflat despre plimbare :bigstar:

daca e posibil as vrea sa "rezerv" camera aia de 2camere pana maine (17apr) la pranz pana vorbesc cu o colega sa vad daca poate sa vina si ea, si o sa revin cu un telefon ca sa te anunt exact ce si cum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello, uite acum am dat si eu peste topicul tau, uite daca nu dai si tu asa un semn ceva un mass, nici nu am aflat despre plimbare :bigstar:

daca e posibil as vrea sa "rezerv" camera aia de 2camere pana maine (17apr) la pranz pana vorbesc cu o colega sa vad daca poate sa vina si ea, si o sa revin cu un telefon ca sa te anunt exact ce si cum

 

Salut. Imi pare rau, camera s-a dat. In cazul in care se mai ,,elibereaza,, ceva, am sa anunt pe forum.

In cazul in care stii sigur ca vii, inscrie-te pe lista 2 , si am sa te pot lua in considerare in cazul in care se mai iveste vreun loc liber. Ms, Caty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello, uite acum am dat si eu peste topicul tau, uite daca nu dai si tu asa un semn ceva un mass, nici nu am aflat despre plimbare :finger:

daca e posibil as vrea sa "rezerv" camera aia de 2camere pana maine (17apr) la pranz pana vorbesc cu o colega sa vad daca poate sa vina si ea, si o sa revin cu un telefon ca sa te anunt exact ce si cum

 

 

 

uelcom to za paty:) , mergi si tu? :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica , ora 18 la ARC , ultima intalnire inainte de Grecia. Sper din tot sufletul sa fie alaturi de noi si cuplurile din Bistrita, Tg-Mures si Brasov. Avem de luat asigurarile de la Carmen si de discutat ultimele detalii cu privire la drumul de a 2-a zi ( inclusiv cazari ). Tot duminica voi da fiecarui participant prezent cate o coala A4 cu cateva informatii utile asupra drumului precum si numerele de telefon ale celor ce vor merge. Rog punctualitate pentru ca intalnirea nu se va prelungi mai mult decat va fi cazul ( sunt necasare cateva ore de somn totusi inainte de cei aproape 800 de km )

 

O informatie importanta pentru toata lumea: ultimul ferry din Keramoti spre Thassos va pleca la ora 18.00, deci la 17 e bine sa fim cu totii prezenti acolo. In acest sens, intalnirea de luni ramane la 5:30 in vama, iar la max 06.00 vom pleca spre Ruse. Nu asteptam in plus pentru ca timpul nu ne permite si in plus riscam sa prindem schimbul de tura din vama.

 

Pe duminica oameni buni ! :bigstar:

 

 

Cei 28 care se vor caza in cele 14 duble rezervate,( respectiv camere in apartamentele de pe insula ) :

1. Bubucaty ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

2. Smok3 ( Aprilia Futura )- 1 pers

3. Alex ( Aprilia Pegaso 650 ) - 1 pers

4. Mih ( Honda CBR600F ) - 1 pers

5. Guy_ana ( Honda CB 500 ) - 1 pers

6. Carmen ( pasager ) - 1 pers

7. Zircon ( Yamaha FZ6S ) - 1 pers

8. Moshulik ( Honda VFR 750 ) - 1 pers

9. Nilsus ( Honda Hornet ) - 1 pers

10.Dabix ( BMW R 1100 GS ) - 1 pers - sunt sanse sa nu poata veni, ne va anunta imediat ce va stii

12.Florin ( Yamaha R1 ) - 2 pers

13.Loc liber pentru 1 pers! ( ocupantul va discuta despre avans cu Adi ( BMW 1200 CL )

14.Adi ( BMW 12OO CL ) - 1 pers

16.Reaper ( Suzuki GSX-R 1300 ) - 2 pers

17.Otto.tun( Honda 1000 rr )- 1 pers

18.Boomer (Yamaha R1 )- 1 pers

20.Masina 1, Anca si Mauro ( Vw ) - 2 pers

22.Masina 2, Corina, Alina ( Audi A6 ) - 2 pers

24.Masina 3, Romi + sotia ( Opel Corsa ) - 2 pers

26.Mihai + Cristina ( masina ) - 2 pers

28.Nicu + prietena ( Dayana ) ( masina ) - 2 pers

 

Cei care se vor alatura grupului partial sau total:

2.Doru_BMW ( BMW GS 1200 A) - 2 pers

8.Rul ( Varadero + Tdm ) - 4 pers ( pentru insula s-a rezolvat problema cazarii )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut !

 

Daca doriti informatii de la fata locului ( Thassos ) sunati Sambata dupa

ora 19.30 sau Duminica cand va intalniti la Arc.

 

tel. 0727346180 - Doru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut !

Daca doriti informatii de la fata locului ( Thassos ) sunati Sambata dupa

ora 19.30 sau Duminica cand va intalniti la Arc.

tel. 0727346180 - Doru

Multumesc Doru, chiar despre asta discutasem si cu Carmela ( Carmen ) ceva mai devreme.

Numarul de tel. si initiativa ta sunt binevenite. Am sa te sun duminica dupa-amiaza.

Drum bun, vreme excelenta si un Paste Fericit! :bigstar:

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...