Sari la conținut

03.02.2008 - Bd. Iancu Nicolae - Bucuresti


teddy
 Share

Postări Recomandate

aha...acum e vinovat grupu=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))lol,cata caterinca...a cazut pt ca asa i-a fost soarta si punct...

 

Vinovati mai sunt si toti conservarii de pe Iancu Nicolae, de la ora aia. De ce draqu nu stateau acasa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 166
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ok,e de vina grupu, e de vina baiatu, eu zic sa incheiem subiectu ca oricum nu ajungem nicaieri.A,mai sunt vinovati si soferii ca nu aveau ce sa caute la ora aia pe Iancu Nicolae!TOTI suntem niste vinovati...care suntem:))))paaaaaaaaa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai copilu steff, matale probabil nu esti pantofar, adica ori mergi in picioarele goale, ori in slapi, labe de inot sau cizme, eventual opinci. E bine ca ti-ai pus numarul de la motor sub avatar, ca sa ma uit mai bine la tine pe strada. :kiss:

 

Deci baiatu cu accidentul a cazut din motive necunoscute, si nici nu avea viteza.

PS: Tare Thomase analiza aia de mai sus. :D

 

Nici la asasinarea lui Kennedy nu s-au incurcat atat de tare marturiile. Eu propun sa se faca un documentar cu accidentul asta misterios de bizar. . . pentru Discovery, din seria "Mistere Neelucidate - Dosarele UFO). Parca il vad pe Robert Stack (prezentatorul) cu parpalacul lui crem, cum incepe "Saptamana trecuta, intr-o zi friguroasa de februarie pe blvd Iancu Nicolae din Bucuresti, Romania, motociclistul George a cazut. . .nimeni nu stie ce s-a intamplat. .martorii oculisti au venit ori inainte de accident, ori dupa, ori abia a doua zi. Va prezentam in continuare martorul-cheie, nume de cod - Spiridusha - care va da un interviu in exclusivitate pentru emisiunea noastra. Intrucat dorim sa protejam martora de neplaceri din partea prietenilor infocati ai lui George, martora va purta o punga goala de popcorn Multiplex pe cap, iar vocea va fi modificata de un modulator. ."S-o auzim pe Spiridusha, in relatarea extraordinara despre acest accident paranormal, fara cauze pamantene,dar dupa publicitate"

din nou ne arati ca esti doar un batran plictisit care are foarte mult timp liber si care abereaza mai mult si mai bine decat merge cu motorul.

Si acum ca-i stii numarul lui Stefan , ce o sa-i faci cand o sa-l vezi in trafic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baiiiiiiiiii la ce discutii se ajunge de la un accident . unii de pe forum nu au incarcare parca sunt niste uliii in cautare de vinat . ce ii manica grija cum a cazut baiatul ??? ce sunt ei stapinii timpului ???. cunosc imprejurarile accidentului si cumva dau timpul inapoi si se apuca de lucru ca sa nu se intimple accidentul :incalzesc asfaltul , niveleaza asfaltul , opresc masina din timp sau mai stiu eu ce ar putea face ???? un simpla urare " insanatosire grabnica " sau ceva de genul asta foarte ok iar "pietisme" ca altfel nu pot numi tiganiile pot fi scrise oriunde altundeva . propun deschiderea unui topic special ptr asa ceva .

 

ps. grav e ca unu sau mai multi dintre cei care dau cu rip sau comenteaza pe aici aiurea in tramvai din unele informatii neoficiale se pare ca au legatura cu motociclismul doar ca se uita la discovery si prin reviste moto neavind nici macar carnet d-apoi motocicleta . parca te vad acum stind in camera ta tapetata cu afise cu motoare cum iti arunci ochii pe ecran si te miri de unde stiu eu ca tu esti un om de nimic care in viata ta nu ai mers pe motor macar 100 de metri .

Editat de rados
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate multa baiatului si mare atentie de acum incolo. :D Cel mai important este ca nu au fost urmari mai grave. Sa o ia ca pe o lectie din care, din fericire, poate invata pe viitor. Altii nu au avut sansa asta......

 

P.S. Aseara eram sa cad din cauza unui caine in Mogosoaia. Ceata, mazga, viteza legala, am franat violent, am reusit sa evit si sa ma redresez. Nimeni pe strada care sa fi vazut ceva. Totusi daca ma pravaleam....ce comentarii credeti ca apareau aici???

Asfalt uscat si mai lasati-le o luna la caldurica.

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate multa baiatului si mare atentie de acum incolo. :D Cel mai important este ca nu au fost urmari mai grave. Sa o ia ca pe o lectie din care, din fericire, poate invata pe viitor. Altii nu au avut sansa asta......

 

P.S. Aseara eram sa cad din cauza unui caine in Mogosoaia. Ceata, mazga, viteza legala, am franat violent, am reusit sa evit si sa ma redresez. Nimeni pe strada care sa fi vazut ceva. Totusi daca ma pravaleam....ce comentarii credeti ca apareau aici???

Asfalt uscat si mai lasati-le o luna la caldurica.

Pai comentariul firesc ar fi fost "Daca nebunul si-a luat Hayabusa, e normal!" :kiss:

 

Cred ca topicul asta a degenerat complet, in loc sa afli daca baiatul a mers prost sau a avut ghinion, daca si-a rupt ceva sau doar a tras o tranta, s-a ajuns la povesti care-si aveau locul mai degraba pe forumul babelor care conduc Skoda Felicia si care zic "Ce dracu cauta motociclistii astia pe strada..."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Pai comentariul firesc ar fi fost "Daca nebunul si-a luat Hayabusa, e normal!" :D

 

 

:kiss: Din cauza asta merg de 10 ori mai atent......Hienelor!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai sigur ca erai sa pici, daca mergi cu 300 km/h prin localitati, saracutul caine ce vina avea :kiss: :hug: man.. s-au inmultit stiutorii pe forum !

 

Haideti sa nu mai continuam flame-ul cu pareri ..

 

Insanatosire grabnica :D

 

P.S. : @rocristea are dreptate..mai lasati-le sa vina caldura, e alta treaba cand ai aderenta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca mergi cu altii te trag ceilalti de maneca sa-i dai gaz sau cum ? mai omule, abtine-te de la comentarii d-astea..

 

Iesi cu cine vrei , si nu mai critica alte grupuri, veziti de ale tale..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iesi cu cine vrei , si nu mai critica alte grupuri, veziti de ale tale...

 

Tocmai asta fac. Si daca n-ati fi altceva decat nisti pustane teribilisti si plini de sine ati pricepe ca nimeni nu are nimic cu voi. Doar ca atitudinea voastra nu este deloc bine primita. Puteti sa va plimbati intreceti prin oras si pe soselele patriei dupa cum va taie capul, ni se rupe. Dar nu va mai bateti cu pumnul in piept, ca trageti dupa voi oameni lipsisti de experienta, care nu-si cunosc limitele si o patesc doar pt c-au vrut sa fie si ei ca voi. Poate peste 5-6 ani cand (daca) o sa vi se mai potoleasca hormonii din sange veti fi un grup cu care sa merite sa te plimbi. Deocamdata sunteti un pericol pentru toti incepatorii care iau contact cu voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai asta fac. Si daca n-ati fi altceva decat nisti pustane teribilisti si plini de sine ati pricepe ca nimeni nu are nimic cu voi. Doar ca atitudinea voastra nu este deloc bine primita. Puteti sa va plimbati intreceti prin oras si pe soselele patriei dupa cum va taie capul, ni se rupe. Dar nu va mai bateti cu pumnul in piept, ca trageti dupa voi oameni lipsisti de experienta, care nu-si cunosc limitele si o patesc doar pt c-au vrut sa fie si ei ca voi. Poate peste 5-6 ani cand (daca) o sa vi se mai potoleasca hormonii din sange veti fi un grup cu care sa merite sa te plimbi. Deocamdata sunteti un pericol pentru toti incepatorii care iau contact cu voi.

 

 

Omule, de unde ne cunosti tu pe noi si de unde pana unde ne critici ? Ne cunoastem de undeva? Cunosti tu pe tipul care a cazut ? ai idee de cat timp are permisul ? asta asa ..ca (,) cultura generala despre incident !

 

Am zis noi cuiva : " Hai cu noi sa te plimbi! " ? Cunosti problema, dar datele sunt eronate :what:

 

Si nu stiu cu cine ai mers in grup, ca cu mine sigur n-ai mers !

 

Nu stiu de ceilalti cu care am fost in ziua accidentului, dar eu m-am plimbat cu multi pe Cheia, Siriu si alte zone, motociclisti vechi care au minte in cap, nu (cuvant urat).. nu s-au plans de mine ! Cand vorbesti DE GRUP, SPECIFICA ! Nu ne baga pe toti la un loc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai asta fac. Si daca n-ati fi altceva decat nisti pustane teribilisti si plini de sine ati pricepe ca nimeni nu are nimic cu voi. Doar ca atitudinea voastra nu este deloc bine primita. Puteti sa va plimbati intreceti prin oras si pe soselele patriei dupa cum va taie capul, ni se rupe. Dar nu va mai bateti cu pumnul in piept, ca trageti dupa voi oameni lipsisti de experienta, care nu-si cunosc limitele si o patesc doar pt c-au vrut sa fie si ei ca voi. Poate peste 5-6 ani cand (daca) o sa vi se mai potoleasca hormonii din sange veti fi un grup cu care sa merite sa te plimbi. Deocamdata sunteti un pericol pentru toti incepatorii care iau contact cu voi.

Nu trebuie sa-mi schimb eu atitudinea ptr ca nu este primita bine de tine sau altii ca tine ... de fapt , in realitate nici nu ne cunosti dar iti dai cu parerea foarte lejer. Suntem un grup cu care foarte putini merita sa se plimbe .Suntem un pericol?probabil ca da ... dar niciodata n-a fost fortat vreun motociclist sa umble cu noi sau cu altii ca noi , intotdeauna am fost adeptii "fiecare merge in ritmul lui" , doar ca noi avem alt ritm :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi tu cracky...ai scos si tu mobra la plimbare si s-a produs un accident...n-o mai scoate :what:

 

pai cand vede omul asa poza la "semnatura"

cum darcu sa ..nu o.... SCOATA :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaaa ... BRE'! ... Asta ne e neamu': NU PUTEM COMUNICA DECAT PRIN URLETE, IMPUNSATURI SI CERTURI!

 

SANATATE !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand ca tipu care a avut accident nu era cu noi in grup iar daca este incepator...nu stim...din descrierile lui steff,nu ar fi:D:D si in al doilea rand...eu cand am iesit cu ei nu mi s-a parut ca au facut nimic rau care ar putea sa puna viata in pericol cuiva sau a lor...au mers chiar safe...sunt baieti buni;)mergeti o data cu ei si a doua oara nu o veti mai face=))))=))))=))))glumeam cu ultima fraza...sunteti prea tensionati si cred ca ar trebui sa incetati...APP, BAIATU CUM SE MAI SIMTE, E OK????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...