Sari la conținut

Discutii Diverse Pt Sm


Road
 Share

Postări Recomandate

La podul albastru (care mai demult era galben), adica dupa pod cu 50-100 de metri este un mini-traseu de enduro. Am vazut urme de motor de enduro acolo. Si eu ma antrenez acolo cateodata. Daca cei care se da acolo au internet si citesc acest post atunci va rog sa ma anunte cand o sa mearga acolo data viitoare. Singur ma plictisesc acolo. :)

Deci va rog sa-mi scrieti un PM sau ceva. Thank you. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 437
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

stie cineva unde se face ITP in satu mare ca la citroen langa fabrica de bere nu se mai face

 

 

Parca pe Str. Botizului , langa primul Petrom ( vis-a-vis de Mol ) daca nu despre acel service vorbesti , dar nu stiu sigur .

 

Atentie : Pe Str. Grigore Ureche , s-a schimbat drumul cu prioritate , care are acum directia urcare/coborare de pe pasaj spre Stadionul Olimpia . Am trecut de mai multe ori pe acolo , dar uitasem sa postez .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru a nu se mai deschide 5000 de topicuri aiurea pentru o simpla intrebare, sau pentru a nu se mai devia din plin pe alte topicuri de la ideea initiala, am zis ca e nevoie de topic unde sa se poata scrie orice, intreba orice, etc., legat de SM sau activitatea motociclistilor din SM.

 

PS: chiar daca nu mai stau acolo, tin inca legatura cu SM-ul, si imi place sa stiu ce se intampla prin oras.

 

Enjoy...

Am o casa in sm si vreau sa o vand!!!!!!!!Daca stie careva ceva il, rog sa -mi dea un pm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi trebuie un om de service, cu timp disponibil, pentru a ma ajuta la delimitarea scuterului meu.

ofer cash :)

lasa-ti un mesaj aici daca cunoasteti pe cineva sau daca va oferiti.

 

ps: unde gasesc role 16 x 13 mm, de 4g?

Editat de kallatis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am aflat ca a murit Dani (Ninja verde) in Ardud din cate mi-au spus astia. Stie cineva detalii ? (sper sa nu fie o gluma )

[/quot

 

 

Nu este gluma este adevarat :) si eu am aflat acum nu de mult ]

Dar nu stiu multe detali decit ca a iesit in curba de pe carosabil in santi :) :P

 

:) R.I.P :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am aflat ca a murit Dani (Ninja verde) in Ardud din cate mi-au spus astia. Stie cineva detalii ? (sper sa nu fie o gluma )

 

 

Nu este gluma este adevarat :D si eu am aflat acum nu de mult ]

Dar nu stiu multe detali decit ca a iesit in curba de pe carosabil in santi :) :P

 

:) R.I.P :)

Unde? dinspre BM spre SM?

:)

:) :) Sincere condoleante !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am aflat ca a murit Dani (Ninja verde) in Ardud din cate mi-au spus astia. Stie cineva detalii ? (sper sa nu fie o gluma )

Sper sa fie o gluma

Odihneste-te in pace, Dani !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am avut timp sa intru pe forum zilele astea , da este adevarat . Prietenul si colegul nostru Dani , a plecat dintre noi . A iesit de pe carosabil , a alunecat , si a fost lovit de un cap de pod . Cine trece pe acolo poate sa aprinda cate o lumanare pentru el . Este vorba de a 2-a curba din localitatea Ardud , cum se vine dinspre SM ( prima curba de dupa podul peste Homorod ) . Inmormantarea va avea loc Vineri , 27.06.2008 la cimitirul de pe Str. Amatului .

 

Sincere condoleante familiei , si Dani , D-zeu sa te odihneasca in pace , prietene :) :P :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincere condoleante familiei

 

R.I.P

 

Legat de SAM FEST 2008 .Ma intereseaza programul legat de concerte.In ce zi canta fiecare trupa...dc se poate

 

 

 

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincere condoleante familiei

 

R.I.P

 

Legat de SAM FEST 2008 .Ma intereseaza programul legat de concerte.In ce zi canta fiecare trupa...dc se poate

 

 

 

Asfalt uscat

perioada: 27 Iunie 2008 - 28 Iunie 2008

 

locatie: Strandul Satu Mare

 

parteneri: Casa de Cultura G.M.Zamfirescu din Satu Mare

 

Casa de Cultură G.M.Zamfirescu din Satu Mare organizeaza cea de-a patra editie a Festivalului Samfest Rock in perioada 27-28 iunie 2008.

 

La editiile precedente au fost invitate formatii bine cunoscute din Romania si din alte tari, cum ar fi: Luna Amara, Kumm, Altar, Legion, Omul cu Sobolani, Bucovina, Trooper, Zob, Seven, Luna Amara, Manticora (Danemarca), Orphaned Land (Israel), Kalapacs (Ungaria), Rotting Christ (Grecia) etc.

 

Pentru aceasta editie sunt invitate urmatoarele trupe:

 

Echoes from the Deep

Frozen

Smog

Dirty Shirt

Krepuskul

Indian Fall

Grimus

Graveworm (Italia)

Rßckwärtz (Ungaria)

Lake of Tears (Suedia)

Crematory (Germania)

post-14165-1214473159_thumb.jpg

Editat de Barna
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

perioada: 27 Iunie 2008 - 28 Iunie 2008

 

locatie: Strandul Satu Mare

 

parteneri: Casa de Cultura G.M.Zamfirescu din Satu Mare

 

Casa de Cultură G.M.Zamfirescu din Satu Mare organizeaza cea de-a patra editie a Festivalului Samfest Rock in perioada 27-28 iunie 2008.

 

La editiile precedente au fost invitate formatii bine cunoscute din Romania si din alte tari, cum ar fi: Luna Amara, Kumm, Altar, Legion, Omul cu Sobolani, Bucovina, Trooper, Zob, Seven, Luna Amara, Manticora (Danemarca), Orphaned Land (Israel), Kalapacs (Ungaria), Rotting Christ (Grecia) etc.

 

Pentru aceasta editie sunt invitate urmatoarele trupe:

 

Echoes from the Deep

Frozen

Smog

Dirty Shirt

Krepuskul

Indian Fall

Grimus

Graveworm (Italia)

Rßckwärtz (Ungaria)

Lake of Tears (Suedia)

Crematory (Germania)

 

 

 

Merci pentru detalii.Am inteles de pe forum ca faci comenzi de piese de moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi vand scuterasu chinezesc

 

l-am cumparat de vreo 2 luni, am toate actele la el, e inmatriculat,

e in garantie 2 ani fara limita de km, are rodajul facut (900km parcursi),

 

e excelent pentru un incepator.

 

nu are nici o defectiune, il vand pentru ca vreau sa-mi cumpar ceva mai puternic.

dau la el gratis un set nou de role, casca si manusi.

 

pret informativ: 750Euro (l-am luat cu 1000)

 

post-37755-1214649631_thumb.jpg post-37755-1214649641_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi in sensul giratoriu , un baiat ( nu conteaza numele ) , prins bine ( alcool ) s-a urcat pe motor si s-a dus . Acesta nu purta nici macar minimul de protectie necesar , adica casca , si a intrat in spatele unei alte masini . El este la spital , nu foarte grav . Inconstienta se plateste .

 

Se mai vorbeste de un satmarean mort in drum spre Tg. Mures , daca stie cineva ceva detalii va rog . Nu stiu absolut nimic , nici despre ce motor e vorba .

 

...

post-32280-1214661539_thumb.jpg

Editat de Jock3r69
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi in sensul giratoriu , un baiat ( nu conteaza numele ) , prins bine ( alcool ) s-a urcat pe motor si s-a dus . Acesta nu purta nici macar minimul de protectie necesar , adica casca , si a intrat in spatele unei alte masini . El este la spital , nu foarte grav . Inconstienta se plateste .

 

Se mai vorbeste de un satmarean mort in drum spre Tg. Mures , daca stie cineva ceva detalii va rog . Nu stiu absolut nimic , nici despre ce motor e vorba .

 

...

 

Baiatul din sens esti Dani (D bone cum il stiau prietenii). Se simte mult mai bine, in zilele urmatoare va iesi din spital.

 

Am auzit de un baiat de 28 de ani care a murit zilele trecuta pe motor, era inginer. Tatal lui era o persoana influenta in Satu Mare, in urma cu 3 si-a pierdut fiul cel mare si acuma si-a pierdut si al 2lea fiu. Odihneasca-se in pace ! [nu are rost sa mai dam detalii, mai bine in lasam sa se odihneasca]

 

 

 

Atentie sporita !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru a nu se mai deschide 5000 de topicuri aiurea pentru o simpla intrebare, sau pentru a nu se mai devia din plin pe alte topicuri de la ideea initiala, am zis ca e nevoie de topic unde sa se poata scrie orice, intreba orice, etc., legat de SM sau activitatea motociclistilor din SM.

 

PS: chiar daca nu mai stau acolo, tin inca legatura cu SM-ul, si imi place sa stiu ce se intampla prin oras.

 

Enjoy...

Mai handicapatule mai termina cu PM-rile cate bag undeva iar de televizor s-a plictisit mata nu eu .Nu te mai baga ca musca in ............ iepei si te las in pace .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...