Sari la conținut

Discutii Diverse Pt Sm


Road
 Share

Postări Recomandate

Salut oameni buni.

 

Stiti cumva un mecanic/service bun in Satu Mare care sa lucreze bine i de preferinta ieftin?

Cum a venit primavara tre sa dreg cate una alta la calutz si habar nu am unde... :unsure:

Merci de ajutor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 437
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut oameni buni.

 

Stiti cumva un mecanic/service bun in Satu Mare care sa lucreze bine i de preferinta ieftin?

Cum a venit primavara tre sa dreg cate una alta la calutz si habar nu am unde... :rolleyes:

Merci de ajutor

 

Incerca sa vorbesti cu baietii de la parcul industrial Vetis. Lucreaza foarte bine si nu sunt nici scumpi.

Editat de drdann67
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerca sa vorbesti cu baietii de la parcul industrial Vetis. Lucreaza foarte bine si nu sunt nici scumpi.

 

Salut,

 

Ai lucrat cu ei? sigur nu ma trezesc cu mai putine piese pe motor dupa ce termina cu el? :rolleyes:

Daca esti convins ca stiu ce fac... ai un contact pe acolo.. nr tel.. orice...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Ai lucrat cu ei? sigur nu ma trezesc cu mai putine piese pe motor dupa ce termina cu el? :rolleyes:

Daca esti convins ca stiu ce fac... ai un contact pe acolo.. nr tel.. orice...?

Da sunt convins ca stiu ce fac! Au lucrat si pe Harley-ul meu,si pe motoarele unor prieteni de ai mei si nu am ramas cu piese lipsa! Eu apelez la serviciile lor de ceva timp si am fost multumit atat calitativ cat si pret,si crede-ma sunt pretentios!

Nr.telef.:0745512731 si-l cauti pe SZABI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da sunt convins ca stiu ce fac! Au lucrat si pe Harley-ul meu,si pe motoarele unor prieteni de ai mei si nu am ramas cu piese lipsa! Eu apelez la serviciile lor de ceva timp si am fost multumit atat calitativ cat si pret,si crede-ma sunt pretentios!

Nr.telef.:0745512731 si-l cauti pe SZABI.

 

 

Iti multumesc mult... poate ne vedem la o bere fara alcool weekendurile astea.

 

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde pot sa imi fac actibild pt v-strom 650 din 2007 ? sa fie ca cel original ... sau dak nu se paote face la comanda dupa cum spun astia din magazine k cica nu se pot face exact culorile alea , atunci de unde pot sa imi comand?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde pot sa imi fac actibild pt v-strom 650 din 2007 ? sa fie ca cel original ... sau dak nu se paote face la comanda dupa cum spun astia din magazine k cica nu se pot face exact culorile alea , atunci de unde pot sa imi comand?

Da un semn pe messenger sau suna-ma. dar ti-ai luat v-strom ? :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde pot sa imi fac actibild pt v-strom 650 din 2007 ? sa fie ca cel original ... sau dak nu se paote face la comanda dupa cum spun astia din magazine k cica nu se pot face exact culorile alea , atunci de unde pot sa imi comand?

 

 

Ai picat deja ? :finger:

Vezi ca te sun mai tarziu cand imi aduce Adam motoru si iesim la o poveste :) sa`ti vad furtuna :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne intalnim cati vreti da mie tot imi tre actibild:)) ... heeeeeeelp plz ca nu am gasit niciunde! ms ^:)^

Sunt 2 persoane de pe forum care se ocupa cu stickere si au numai numai clienti multumiti, ti-am lasat pe offline pe messenger cine se ocupa din Satu Mare doar de stickere si is destul de ieftini (o firma si 2 tipi, din care unul ii motociclist).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scz furian dar nu am vaz off-ul ... de ex nici la design serv nici ala din titulescu nu poate face deoarece are umbre si nush ce, de aia e mai greu si trebuie unul priceput:)

:) Nu ii problema cu umbrele, cine se ocupa cu stickere le reia de la 0 sau daca nu, are modele. te referi ca au nevoie de stick in format vectorialprobabil :finger: eu nu ma refeream la cei din titulescu. Langa real pe o straduta unde se fac termopane este o firma (poate o stii), se mai ocupa un tip Peti (daca nu ai nr lui ti-l pot da eu) si unul care mereu ii in sensul giratoriu cu masina inscriptionata NLR (presupun ca se mai ocupa, la un amic i-a facut stickere pentru masina :bigstar: acum 2-3 luni ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut tuturor. sunt printre voi niste scuteristi din SM care se plictisesc si au chef de intalniri? vreti sa ne adunam intr-o seara cativa macar vreo 4.5 si sa ne dam cu scuterele? :) pe unde vreti voi, in oras sau in afara, puteti avea orice scuter, daca se poate de 50ccm, eu am un scuter Huatian http://img237.imageshack.us/img237/9224/img10901t.jpg nu e nustiu ce dar cat de cat merge :bigstar: scrieti-mi va rog daca va intereseaza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut tuturor. sunt printre voi niste scuteristi din SM care se plictisesc si au chef de intalniri? vreti sa ne adunam intr-o seara cativa macar vreo 4.5 si sa ne dam cu scuterele? :D pe unde vreti voi, in oras sau in afara, puteti avea orice scuter, daca se poate de 50ccm, eu am un scuter Huatian http://img237.imageshack.us/img237/9224/img10901t.jpg nu e nustiu ce dar cat de cat merge :D scrieti-mi va rog daca va intereseaza

salut, sigur ca se poate. observ ca poza ii in zona industriala, pe acolo ne poti gasi des ;) . intra pe id-ul silvasan_bogdan si vorbim mai multe . Karam scuze ca nu am raspuns la telefon, aveam partial la mecanica :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Aloha vecini motoristi. Ce se aude de intrunirea moto din weekendul asta de pe la voi? Detalii ceva? Ms :moto:

Salut. Pai ce se aude, chiar? Nu se aude nimic! Mai sunt doua zile, dar liniste. Caut pe net, intreb in stanga si in dreapta, dar nu multi pot sa-mi dea detalii. Daca alti colegi stiu mai multe, ii rog sa posteze.

Edit: detalii aici

/index.php?showtopic=356204

Editat de scania.topline
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Pai ce se aude, chiar? Nu se aude nimic! Mai sunt doua zile, dar liniste. Caut pe net, intreb in stanga si in dreapta, dar nu multi pot sa-mi dea detalii. Daca alti colegi stiu mai multe, ii rog sa posteze.

Edit: detalii aici

/index.php?showtopic=356204

Vezi aicia -> /index.php?showtopic=356204

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...