Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ceva plimbare azi?da asa , la viteze de croaziera , 90-100 max :bigstar:

 

daca va hotarati dati un apel la 0788710438 , ca nu mai am rabdare sa stau in fatza monitorului. un drum de topa sau zalau ar fi ideal :cheers: :)

Editat de radoo_cj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah baieti si fete nu mai rezist...asa de ocupat is ca de aproape o sapt motoru sta nemiscat, dar maine am un pic de liber de la ora 20.00

 

ar mai fi ceva doritori pt o plimbare mai scurta, dar atat de lunga cat sa omoram virusu :blink:

 

careva careva?? :D

Eu in principiu as veni daca nu intervine ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine are careva chef de o iesire cam pe la 13-14? daca da, anuntati-va

mai opritziva oameni buni :rock: .Nu trece zi sa nu grabesc acasa,costumu pe mine,petrom baciu,50-60 ron alimentat,si gaz pe meses..

Eu cand schimb anvelopa aia pe fatza??ca pe aia pe spate am schimbat-o nu de mult si daca o tinem in ritmul asta tre sa mai cumpar inca una pana in toamna :)

O sa mi se uzeze echipamentul fiindca il curatz de muste si praf in fiecare zi.

 

Vin si eu maine,dar dupa 17.00 :( ca azi a fost placut,si am cunoscut motociclisti de-ai nostri si am invatzat la ce sa ma uit la un chopper :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaa mai si unii oameni mai si lucreaza pana pe la 17.. 18.. dupa orele astea as putea veni si eu.. bine. nu ma iau cu voi pe meses da asa zic de plimbari din astea mai .. "linistite" in orice directie sa le facem mai spre seara. oricum vin caldurile mari si va fi numa bine spre seara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai grija de tine,vad ca iti place,invetzi repede,insa incearca sa te tii tot timpul in frau macar 20% din ce stii tu ca potzi da pe o curba anume.Sanyi (este foarte tehnic),cu furia neagra cand l-am cunoscut zicea ca lui ii este frica sa dea blana la imeseu pe curbe unde sunt parapetzi metalicii.Eu am invatzat de la el, Multumesc,si incerc sa stau cu limitatorul de adrenalina la 80% pana o sa fie timp si bani de pista.Aici discutam despre curbe.Despre drum,depasiri,top speed nu pot sa zic decat MARE ATENTIE,chiar si la liniile drepe catre zalau,sunt pe margine oi,si caini si doamne feri..

Ne vedem maine dupamasa daca nu ploua.

 

 

Cu respect

Editat de pasbogdan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...