Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

Ideea in sine de plimbare prin oras noaptea e faina....

INSA:cu slidere-le pe nadragi,cu telescopul de ghidon pe "hard" ma fac sa imi doresc "afara din oras"ca in oras nu ai ce face decat un wheelie mititel unde e lat drumul,dar totusi daca ceva nu iese bine,pe margine nu te asteapta un camp cu flori,malai si eventual noroi asa cum te asteapta daca mergi inspre zalau...

In cluj te asteapta doar stalpisorii de pe marginea primariei......

 

 

sa traim,shi la mai multe dar nu numai joia,mai des...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce zici...ora 17.00 sala sporturilor??? Nu de alta da aprox pana la 16.45 tine Fomula 1, cursa din Monaco, si dupa putem si noi mere sa-i dam un pic pe meses... :cheers:

 

se mai baga careva???

in principiu vin, sper sa nu ploua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o scurta iesire azi pe la 18:00 19:00 daca permite vremea? ca ieri era jale toata ziua :cheers: si deja ma manca poponeata ca nu a simtit saua motorului doua zile :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o scurta iesire azi pe la 18:00 19:00 daca permite vremea? ca ieri era jale toata ziua :cheers: si deja ma manca poponeata ca nu a simtit saua motorului doua zile :D

Daca vrea careva sa vina la o plimbare pana la huedin, intalnirea e la 19 fara 20 la omv in manastur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrea careva sa vina la o plimbare pana la huedin, intalnirea e la 19 fara 20 la omv in manastur

 

 

Din cauza aglomeratiei am ajuns doar la 18:46 si nu mai era nimeni :D . Am mers solo pe unde m-a dus drumul. Maybe next time. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cauza aglomeratiei am ajuns doar la 18:46 si nu mai era nimeni :P . Am mers solo pe unde m-a dus drumul. Maybe next time. :cheers:

Sorry, dar am stat, am fumat 2 tigari si am crezut ca nu mai vine nimeni daca nu s-a anuntat. Mergem alta data :D

 

In seara asta care are chef de o plimbare, intalnirea e la 18 fara 15 la petrom la iesire spre zalau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La urcarea pe meses dinspre zalau pe meses dupa ce am iesit dintr-o curba am tras tare de gaz,ca urmatoarea curba la dreapta parca,permite o abordare destul de sportiva,si dupa ce scot popoul de pe sa si pregatesc genunchiul(nu mai retin exact dar oricum nu eram drept pe motor,precizez lucrul asta pentru a scoate in evidenta gravitatea situatiei)ma trezesc ca imi sare ghidonul din mana inspre stanga si ajung aproape pe contrasens.Telescopul de ghidon era pe "hard" ca daca nu era,ma prabuseam sigur fiindca nu eram drept pe motor sa tin bratele incordate.

IN DRUM ESTE O DITAMAI GROAPA!!!Si chestia nasoala e ca pe acel drum sa intalnesti o groapa e ca si cum ti-ai rupe glezna intr-o groapa pe holul spitalului...

Cine sta in zona sa incerce sa anunte pe cineva...

Motociclistii din zalau purtau o discutie despre "cum se procedeaza cand se constata o anomalie pe drum care ar putea pune in pericol viata cuiva"Nu stiu ce au rezolvat,dar sper sa se ocupe de chestia asta in continuare

 

Cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tura excelenta in seara asta. Cel mai misto e ca nu am omorat nici o gaza in bezna :D

 

Numa bine la toti si curbe faine sa aveti :)

 

Vorba organului, De ce nu aveti veste reflectorizante?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...