Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

maine poate ma bag si eu de la 6 daca e vremea k si azi

numa mi s-o terminat spray-ul de lant si nu vine de la louis decat peste o sapt.. deci tre sa ma rog de vreun prieten sa imi dea un jet :unsure:

Ai din partea mea o ungere de lant gratis. Te astept pe Liviu Rebreanu nr 34! (pana la ora 18).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ai din partea mea o ungere de lant gratis. Te astept pe Liviu Rebreanu nr 34! (pana la ora 18).

 

Off mai am pierdut plimbarea de azi.. daca a fost ca a trebuit sa trag mai mult la job si se pare ca toata sapt va fi asa. Nasol.. sper sa mai am cand recupera ca tare repede se apropie toamna. De fapt e cam pe aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IN PRINCIPIU MA ANUNT SI EU PT ZALAU...DOAR SA NU INTERVINA NIMIC FFFOARTE IMPORTANT PANA VINERI

 

@cuki tu vii azi pe meses??

altcineva se anunta la 18 la petrom???

haideti ca vine incetuc TOAMNA!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cei care au fost la intrunirea din Zalau..., o fost fain?

Ceva pareri, poze, etc...

Noi nu am putut veni, pt k o 'ardem' spre Faak Am See. Momentan suntem in Slovenia la Maribor, ne'am oprit sa pleznim un Jack, k am auzit k e mai eftin pacilea... :cheers: dimineatza plecam spre Austria.

 

Vom reveni si noi cu poze...

 

ps: MirceaNebunu' o reusit sa ne faca de c a c a t in fiecare tzara in care ne'am oprit... :banana: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nimeni nu se anuntza.....

Eu inteleg ca cei care vomita la vederea unui r1 nu vin....

Insa voi mari iubitori de speeduri,care DERANJATZI lumea noaptea prin oras nu va doreste sufletelul sa va scoatetzi monstrii aruncatori de flacari si cai putere pe drumuri mai late si mai putin circulate?????????????????

Sau vi se pare ca vitezanele sunt prea manevrabile si nu merita scoase din oras unde "ISI FAC TREABA DE MINUNE" :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai mah Bogdane, ca de fiecare data cand vad cate pe forum cate o iesire pe meses in timpu saptamanii, crede-ma ca 10 min nu mai fac nimica la lucru, stau numai sa ma gandesc cum pot sa fac sa scap, cum pot sa fac sa vin si eu cu voi...dar pana acuma nu mi-o iesit faza, sau nu m-am gandit inca prea bine si nu am reusit sa descopar calea spre evadarea de la servici.

 

da cred ca saptamana asta poate reusesc sa imi cer un permis de voie de la sefa sa pot pleca si eu mai repede...sper :cheers:

 

pai daca e sefa.... cred ca reusesti tu sa o convingi. Scoate-o si pe ea la o tura cu motorul sa vada despre ce e vb. Dupa aia poate ea iti va propune sa pleci mai devreme si sa o iei si pe ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce sa nu vina si alt gen de motoare?ar fi fain de auzit si alte discutzii decat "ni ma sanyi ce reci sunt gumele si deja am dat 5 ture de meses....hm...nu ne mai dam ca vine iarna"

Si mai ales ca greatza cu stari de voma provocata de r1 va fi taiata ca si de un helas de motorul lui sanyi care daca isi pune pe al lui topcase-le poti jura ca e chopper :banana: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...