Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Concediu placut.Cred ca o sa-ti fie dor aprig de Meses :)

Lasa nu-i plange de mila ca are Siriul pe langa Galati. O tzara mai departe dar merita...sa vezi si pe acolo curbe si asfalt. :)

Cu prietenii o sa-i fie mai greu, dar la cum o cunosc eu n-o sa-i fie greu sa-si gaseasca gasca si acolo. :D

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crz ia da si u nr tau de tel sa vedem la cat plecam maine

 

deci,asadar,defapt,de drept.......

Vine cineva maine inspre zalau??cu posibilitate de zilele zalaului,sau intrunirea de care ziceau baietzii din salaj????

 

No.....

Nu vine nimeni....

Ce bine va arata yzf-urile sau cbr-urile in lumina placuta,putin difuza a soarelui care isi revarsa caldura printre cladiri IN FATZA LA SORA, CENTRAL, IULIUS, PE EROILOR.......

Se tot intreaba pipitzele:"uite soro ce motoricibiciscutericleta......super ok arata draga.....oare baiatul cum o fi aratand draga ca mie draga mi s-ar vedea foarte fain tatuajul de pe spate daca as urca pe ea draga si ar muri fetele de ciuda draga"

 

Faza tare in omw:

Gagica cu corp destul de armonios,niste pantalonei negri,subtiri,mulati....

Riderul nu parea sa aiba mare treaba cu treaba...

La intrebarea unui motociclist:"unde mergem" fetishcana zice:"in fata la sora sa moara fraierii de invidie,sa ramana cu gura cascata"

PFFFF!!!! am crezut ca ma si cracanez de ras............

 

Stiti ceva????

Eu nu as putea fi colectionar de masini,sau motociclete......nu as putea sa le las sa stea!!!!!!!!

 

Scuzati aberatiile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa nu-i plange de mila ca are Siriul pe langa Galati. O tzara mai departe dar merita...sa vezi si pe acolo curbe si asfalt. :)

Cu prietenii o sa-i fie mai greu, dar la cum o cunosc eu n-o sa-i fie greu sa-si gaseasca gasca si acolo. :D

;)

Viata e faina oriunde pe motor la urma urmei. :)

 

crz ia da si u nr tau de tel sa vedem la cat plecam maine

 

deci,asadar,defapt,de drept.......

Vine cineva maine inspre zalau??cu posibilitate de zilele zalaului,sau intrunirea de care ziceau baietzii din salaj????

 

No.....

Nu vine nimeni....

Ce bine va arata yzf-urile sau cbr-urile in lumina placuta,putin difuza a soarelui care isi revarsa caldura printre cladiri IN FATZA LA SORA, CENTRAL, IULIUS, PE EROILOR.......

Se tot intreaba pipitzele:"uite soro ce motoricibiciscutericleta......super ok arata draga.....oare baiatul cum o fi aratand draga ca mie draga mi s-ar vedea foarte fain tatuajul de pe spate daca as urca pe ea draga si ar muri fetele de ciuda draga"

 

Faza tare in omw:

Gagica cu corp destul de armonios,niste pantalonei negri,subtiri,mulati....

Riderul nu parea sa aiba mare treaba cu treaba...

La intrebarea unui motociclist:"unde mergem" fetishcana zice:"in fata la sora sa moara fraierii de invidie,sa ramana cu gura cascata"

PFFFF!!!! am crezut ca ma si cracanez de ras............

 

Stiti ceva????

Eu nu as putea fi colectionar de masini,sau motociclete......nu as putea sa le las sa stea!!!!!!!!

 

Scuzati aberatiile...

tot weekendul sunt zilele orasului aici,dar daca te gandesti sa vi maine cu noi la intrunire te asteptam in MOL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as veni...dar sa ma intorc de la carei singur seara...nu imi place.....

Mai sunt care se intorc maine cu ziua daca ti groaza si vi singur.Asa ca decat sa stai acasa iti recomand sa vi ca imediat e gata ezonul si ne dam la pas..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci,asadar,defapt,de drept.......

Vine cineva maine inspre zalau??cu posibilitate de zilele zalaului,sau intrunirea de care ziceau baietzii din salaj????

 

veneam eu dar eram plecat (nu in fata la sora :lol:)

post-30477-1217850355_thumb.jpg post-30477-1217852179_thumb.jpg post-30477-1217852190_thumb.jpg recunoasteti zona nu???? is de parere ca merita o tura de 300 km pana acolo lejer sa mai schimbam peisajul. privelistea e.... de nedescris, si drumul are fun factor tot de nedescris. drumul este ok pana la balea lac unde intri in tunel spre jud arges. de acolo cosmar... no comment, asa are grija regatul de comorile ei.

post-30477-1217852206_thumb.jpg o baita post-30477-1217850348_thumb.jpg iata si motvul pt care ne-am dus pana la litoralul nostru jegos pe care nu cred ca il voi mai vizita EVER. sincer, nu va mai ganditi sa mergeti in RO la mare, cea mai stupida chestie este sa dai bani sa fii in campinguri de caca, sau hoteluri naspa sau acasa la mitici, sa poti face baie intr-o mare de algee si gunoi aruncat in apa inconjurat de... niste tarani. cu 450 euro mergeti mai bine all inclusive cu avionu pana in corfu sau ceva. noi ne-am dus sa facem o tura faina de aceea am mers pe transfagarasan si sa vedem creamfieldsul care din pacate s-a tinut la mare in statiunea saturn. cat despre event........ drog pur daca iti place genul acesta de muzica

post-30477-1217852199_thumb.jpg markus schultzpost-30477-1217850366_thumb.jpg david guetta probabil cel mai bun performance post-30477-1217850339_thumb.jpg ferry corsten si multi altii

 

plecarea a fost vineri pe la ora 5 dimineata, am ajuns acasa la 3 noaptea dupa o pizza foarte buna in predeal. pozele le-am redus in paint ca erau prea mari sa uploadez si resizeul a iesit asa cum a iesit...

 

post-30477-1217849557_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

veneam eu dar eram plecat (nu in fata la sora :lol:)

post-30477-1217850355_thumb.jpg post-30477-1217852179_thumb.jpg post-30477-1217852190_thumb.jpg recunoasteti zona nu???? is de parere ca merita o tura de 300 km pana acolo lejer sa mai schimbam peisajul. privelistea e.... de nedescris, si drumul are fun factor tot de nedescris. drumul este ok pana la balea lac unde intri in tunel spre jud arges. de acolo cosmar... no comment, asa are grija regatul de comorile ei.

post-30477-1217852206_thumb.jpg o baita post-30477-1217850348_thumb.jpg iata si motvul pt care ne-am dus pana la litoralul nostru jegos pe care nu cred ca il voi mai vizita EVER. sincer, nu va mai ganditi sa mergeti in RO la mare, cea mai stupida chestie este sa dai bani sa fii in campinguri de caca, sau hoteluri naspa sau acasa la mitici, sa poti face baie intr-o mare de algee si gunoi aruncat in apa inconjurat de... niste tarani. cu 450 euro mergeti mai bine all inclusive cu avionu pana in corfu sau ceva. noi ne-am dus sa facem o tura faina de aceea am mers pe transfagarasan si sa vedem creamfieldsul care din pacate s-a tinut la mare in statiunea saturn. cat despre event........ drog pur daca iti place genul acesta de muzica

post-30477-1217852199_thumb.jpg markus schultzpost-30477-1217850366_thumb.jpg david guetta probabil cel mai bun performance post-30477-1217850339_thumb.jpg ferry corsten si multi altii

 

plecarea a fost vineri pe la ora 5 dimineata, am ajuns acasa la 3 noaptea dupa o pizza foarte buna in predeal. pozele le-am redus in paint ca erau prea mari sa uploadez si resizeul a iesit asa cum a iesit...

 

post-30477-1217849557_thumb.jpg

 

 

SUPERBA IESIRE AI FACUT !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MIsto iesirea.. eu maine plec cam 10 zile prin toate zonele muntoase si frumoase din tara asta. Pacat ca stiu deja din start ca o s-o rup pe suzy pe drumurile noastre.. da asta e.. trebe mers incet poate ajuta, daca nu tras tare ca atunci zboara peste gropi. :lol:

 

Un sfat cu pozele.. incearca Office Picture Manager. Rai resize cu un buton la car vrei si le face destul de misto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toate ca toate .un meses ceva maine poimaine cine se anunta?? :lol:

Maine dupa 12 si pana pe inserat pe Meses :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numai odata am trecut ca nu a fost timp pt mai mult :kiss:

 

 

oricum intentionez sa ma intorc. locuri de cort sunt faine la poalele muntilor si sunt si pensiuni faine acolo.

 

dar in arges nu mai trec pana nu se repara drumu ca nu are rost :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am mai ajuns ieri pe meses....la urcare pe Topa, dupa iesirea din prima curba spre stanga, am accelerat si buffff :D s-a rupt lantul!!!

halal ultima iesire inainte de concediu

 

:kiss:

 

asfalt uscat tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...