Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce sa vina in cutia postala? :baldy:

Au ramas urme de cauciuc pe viraje cand acceleram linistitzi in plimbarea noastra cu cruiserele.....pentru atata lucru tu crezi ca trimit in posta????daca ne-au filmat o sa vina direct mascatii si o sa ne interzica si mersul pe jos :blink:

 

Off t:Nu va cumparati ss-uri(lasatzi-ne pe noi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma adresam lui " pasbogdan " :baldy:

scuze de confuzia creata.

nu face nimik...nu e vina noastra k ne keama la fel:D....wtf?!...

Editat de BogDanel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca pepsi nu se linisteste .. numai meses are in cap :blink:. As veni eu dar maine inca lucrez si pe deasupra e gata guma spate se nu-mi place cum se comporta. deh, .. ce a fost cand a fost ... a fost prea mult pentru ea :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma duc oricum , sa iau ramas bun de la meses pana in toamna :baldy:

vad ca e vreme faina afara...

 

mihai tragi si tu 1 pic mai putin de gaz si va fi OK si cu guma aceia :blink:

Editat de pepsi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah cica au fost ceva forjatori prin cluj azi noapte care faceau curse dupa laptop :kiss:) trebuia sa cerem ajutorul politiei cu card readerul.

 

maine(adica azi) sper ca sunt gata DVDurile, dar ca sa ne intalnim probabil pierdeti cursa de Turda. de parca nu i-ati ajunge mah slaparilor :P

 

 

 

in alta ordine de idei, cu regret informam comunitatea motociclistilor ca tura de azi s-a soldat cu victime: 2 perechi de kneeslidere la combinezoane :cheers:

asta e, is ieftine, muma 20 euro :lol:

Editat de kwakazaki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prima data am vazut slapar in adevaratul sens al cuvantului ieri. culmea, pe meses. desigur calarea un gixxar :kiss:. echipament: casca, tricou, short si slapi la 9 seara pe munte.

 

pacat ca nu am apucat sa ii fac poza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prima data am vazut slapar in adevaratul sens al cuvantului ieri. culmea, pe meses. desigur calarea un gixxar :lol:. echipament: casca, tricou, short si slapi la 9 seara pe munte.

 

pacat ca nu am apucat sa ii fac poza

:kiss: asta-i buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

printre noi se afla un turnator :cheers:

De aia am beneficiat de sprijinul politzistului care venise pe meses la combinat gagici in curba dupa boschetzi :lol:

 

:box: cred ca fetele l-au combinat pe politist sa ne supravegheze sau ;) poate ca era ingerul tau pazitor :P

inca o varianta este pepsi care la un momendat a lipsit destul de mult de langa noi ;)

Frumoasa iesire :D

:kiss: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ingerul meu pazitor era,ca deja ma credeam la moto gp,aveam 140 pe curba,motorul culcat pana pe asfalt,din slider curgea plastic topit si eu faceam cu mana la "spectatori" si nu prea era bine sa alunec si eu si motorul pana in livada unde culege crz one fragutze,ca un set de carene e scump,ca sa ajung in livada trebuie sa trec si de santul ala unde puteam lasa o "clavicula" sanatoasa...

Dar a fost fain,mai ales ca aia e o curba unde daca aluneci mergi linistit pe aratura,fara stalpi parapeti, etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu se accepta, nu stiu cand s-a stricat deci eu platesc

 

puteti plati prin repetarea procesului din curba :kiss: ca din pacate odata cu cardul sau dus si filmele

Editat de kwakazaki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pepsi zicea:"ar trebui sa punem bani de una noua" deci ce sa stricat,sa inteleg ca nu cardul?? :cheers:

 

 

puteti sa puneti bani de un zzr 1400 pt mine, nu ma supar :P al meu e stricat. nu vrea mai mult de 200...

 

 

 

problema e ca am facut rost de cablu pt aparat. l-am pus pe pc si asta zice ca nu sunt poze pe card :lol: . bun, incerc sa ma uit la poze pe aparatul foto, asta zice ca are card memorie full.... scot cardul, motosesc pinul de copy protection, nici aia nu ajuta. deci cardul e cam corupt. nu m-a lasat aparatul nici sa il formatez. pepsi zicea ca poate frate-so reuseste sa faca ceva cu el pana luni asa ca azi daca toate merg bine, dau cardul lui si hope for the best. intre timp am cumparat alt card. Adata de 1gb la 16 lei. eftin in comparatie cu cardul ce intra in telefonul meu so no biggie. acuma sper sa recuperam filmele si pozele de pe cardu vechi cu ajutoru lu pepsi si ma tot gandesc de ce s-o fi stricat :kiss: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...