Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

O tura prin imprejurimi, asa mai aproape? La 15.00.. tre sa fiu in Cluj.

Exclus tiganiada, manelarea si centrul bubonic epidermic de muluscum tumoral extins de la Aghires.

Laguna Albastra era o treaba faina acum 15 ani,cand inca nespalatii Clujului nu aflase si ma puteam balacii toata ziua. Amu... :P se spala manelari cu miaze, oncoceroza, vitiligo, psoriazis si cancer de piele. :)

 

Si-ar mai fi: alergii cutanate, alopecia,boala Fordyce, boala pilonidala, cancerul labial, chistul mucos al buzei, chisturi sebacee, dermatita atopica, dermatita seboreica, eczema, erizipelul, flictene, foliculita, furunculul, hemangioame cutanate, hemangiomul senil al buzei, hiperhidroza, hiperticoza, hirsutismul, infectii asociate cu leziuni crustoase, infectiile asociate cu bule, infectiile asociate cu vezicule, keratoza actinica, leucoplaziile buzelor, melanomul, pelada, psoriazis, scabia, sinusul congenital al buzei inferioare, sinusurile angulare, ulceratii cu sau fara escare, vitiligo, xeroderma pigmentosum si Zona Zoster. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si-ar mai fi: alergii cutanate, alopecia,boala Fordyce, boala pilonidala, cancerul labial, chistul mucos al buzei, chisturi sebacee, dermatita atopica, dermatita seboreica, eczema, erizipelul, flictene, foliculita, furunculul, hemangioame cutanate, hemangiomul senil al buzei, hiperhidroza, hiperticoza, hirsutismul, infectii asociate cu leziuni crustoase, infectiile asociate cu bule, infectiile asociate cu vezicule, keratoza actinica, leucoplaziile buzelor, melanomul, pelada, psoriazis, scabia, sinusul congenital al buzei inferioare, sinusurile angulare, ulceratii cu sau fara escare, vitiligo, xeroderma pigmentosum si Zona Zoster. :)

 

 

si eczema de asfalt , care poate aparea de la drum :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce aat castigat, cei care nu ai venit la sovata - praid - gheorgheni - toplita - etc... dar stiu ce ati pierdut: ONE HELL OF A RIDE :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

io... vreau sa ma duc sambata dimineata pe drumul ala de camioane de la intrare in Gilau, cum vii dinspre Cluj inspre Gilau, pe stanga; am vazut ca ii destul de prafuit si lung, deci trebuie sa fie fun.

 

mai vrea careva sa vina?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar asta cu Elena Basescu in parlamentul european e cea mai "tare"! Ce sa mai zic de Becali si Vadim? :D

 

 

io... vreau sa ma duc sambata dimineata pe drumul ala de camioane de la intrare in Gilau, cum vii dinspre Cluj inspre Gilau, pe stanga; am vazut ca ii destul de prafuit si lung, deci trebuie sa fie fun.

 

mai vrea careva sa vina?

ii destul de fain

Am fost deja

Merge prin padure aprox 5km si iese la Somesul Rece

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ii destul de fain

Am fost deja

Merge prin padure aprox 5km si iese la Somesul Rece

si eu am fost de vre-o doua saptamani cu Ovidiu dar nu ne-a lasat paznicul sa coboram prin cariera si am coborat la SOMESUL RECE intersectie cu drumul care duce la tarnita. Se poate merge si la manastire de pe acel drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

liniute de masini organizate impreuna cu un club din ungaria, invitati speciali: un tip din ungaria care vine cu un dragster de 3000 CP si pe deasupra e si moto stunter. si masini din ungaria pregatite pt drag ;-)

http://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=122371

 

in linku de mai sus mai multe informatii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare!

Care se plictiseste in weekendul asta poate lua parte la evenimentul de la Nyirabrany (Ungaria).Este vorba de o intrunire moto cu multe evenimente frumoase(cascadorii,jocuri,istorie,streptease si concerte),lume faina.Intrarea este cam 20,ron(1500 de forinti)in rest preturi cuminti la articole,mancaruri si alte beri.Din Zalau pana la locatie ar fi cam 100-110 km,care majoritea sunt pe teritoriul patriei.Sunt bineveniti cu noi si motociclisti din alte zone care sunt curiosi de un raid si pe taramuri straine.Care vor detalii ii rog sa imi ceara nr. de telefon la privat.Plecarea va fi in data de 4 iulie ora 9:00 din benzinaria MOL (Zalau)Care poate confirma prezenta este mai mult decat salutat.Asfalt uscat.

P.S. Nu inteleg nici eu tare multe de pe afis,dar am fost anul trecu si ne-am simtit fenomenal.Salutari baietilor din Cluj care ne stiu si nu numai.Asfalt uscat.

post-28506-1246278573_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

netrox, nu asa se face deobicei...plimbarile trebuie anuntate cu ceva vreme inainte sa stie omu sa-si faca planuri etc etc

 

eu de exemplu daca stiam de ceva zile ca se face azi ceva...ma bagam si eu...

 

daca stam bine si analizam , in topicu asta nu s-a postat de 2 saptamani :kick: cam mort forumul ce sa zic .... mai postati daca se fac plimbari , daca se mai aduna 1 om macar inseamna ca nu ati postat degeaba :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Care se plictiseste in weekendul asta poate lua parte la evenimentul de la Nyirabrany (Ungaria).Este vorba de o intrunire moto cu multe evenimente frumoase(cascadorii,jocuri,istorie,streptease si concerte),lume faina.Intrarea este cam 20,ron(1500 de forinti)in rest preturi cuminti la articole,mancaruri si alte beri.Din Zalau pana la locatie ar fi cam 100-110 km,care majoritea sunt pe teritoriul patriei.Sunt bineveniti cu noi si motociclisti din alte zone care sunt curiosi de un raid si pe taramuri straine.Care vor detalii ii rog sa imi ceara nr. de telefon la privat.Plecarea va fi in data de 4 iulie ora 9:00 din benzinaria MOL (Zalau)Care poate confirma prezenta este mai mult decat salutat.Asfalt uscat.

P.S. Nu inteleg nici eu tare multe de pe afis,dar am fost anul trecu si ne-am simtit fenomenal.Salutari baietilor din Cluj care ne stiu si nu numai.Asfalt uscat.

Parca m-ar tenta o plimbare pana la "fratzii nostrii de peste Tisza" :disappointed: ..., nu e departe si "Pokolgep" nu suna rau deloc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca m-ar tenta o plimbare pana la "fratzii nostrii de peste Tisza" :disappointed: ..., nu e departe si "Pokolgep" nu suna rau deloc.

Nu suna deloc rau,o sa ai ce vedea si distractia va fi maxima,daca te hotarasti lasa un nr de tel la privat. :kick: Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu e zi cu ploaie duminica, ar fi cineva dispus de o plimbare pana la Arad?

 

Este etapa de Campionat National de Supermoto la care participa clujanul Gazdac Claudiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea sa merg si eu. nu ma pot decide sa merg cu moto sau masina. sunt sanse de precipitatii si din cate imi aduc aminte drumul de la piatra craiului pana la arad e ultra boring

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...