Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

@ nigthfox :

 

Poti sa imi zici daca numai pe 13 e poligon luna asta in cj? ca eu ajung in 9 aug in tara si vreau sa ma programez si eu sa iau odata tzidula si din ce tin minte parca numai odata pe luna dau astia examenul practic

 

 

numai pe 13 este examen. problema e in felul urmator.. tu ai dosarul scos de la scoala ??? ca daca da pe 10 dimineata poti sa te duci sa te programezi si sa dai legislatia si sa intri in examen. dar cu ce scoala ai facut ?? si nu numai luna asta si nu numai in cluj. in toata tara. sa dat o lege si asa va di deacum incolo

Editat de nightfox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Astazi in jur de ora 13, merg pana la zalau, unde ma intalnesc cu doua CBR600F-uri si venim inapoi pe Meses pana pe la Topa (cred). Dupa ceva ture, de acolo eu vin inapoi in Cj, ei pleaca in directia de unde au venit. Daca se mai baga careva, il astept.

Editat de midnight_rain
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merem cu peter si alexandra pina la baisoara?

La ce ora ??????

 

Tu nu vi maine ??? va fi fumos :) :)

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Dejeni,aveti vreo parcare in orasul vostru mai libera unde s-ar putea exersa knee down ca nu prea mai am timp sa ma duc pe meses sau spre vatra si plus ca e destul de departe :crack: .Multumiri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ii cola ok :crack:

Mesaj completat

ma pregatesc de o plimbare pana la gradina zoologica din targu mures , doritori?

Mesaj completat

ma pregatesc de o plimbare pana la gradina zoologica din targu mures , doritori?

Mesaj completat

ma pregatesc de o plimbare pana la gradina zoologica din targu mures , doritori?

Mesaj completat

ma pregatesc de o plimbare pana la gradina zoologica din targu mures , doritori?

nu stiu de ce imi trece ca si cum as da edit : ma rog data este de 15.08.2010 ... plecarea intr-o ora la ora 12.30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

in weekend-ul 27-29 august va asteptam la petrecerea soimilor nemteni tg neamt, a doua editie.

intrare moca, fasole cu ciolan moca, bere, distractie, muzica, bere, mancare pe alese, foc de tabara, iar bere, si multe altele...

pentru informatii, poze, rezervari, comentarii, confirmari : /index.php?showtopic=563975

va asteptam cat mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut azi o iesire ad hoc la o balaceala la Belis si la niste carnati si ceapa prajiti. 7 motoare am plecat si am venit 8 inapoi.

vreme faina , apa super , motoare unu si unu numah

pun numai doua poze acuma si poate mai pun altele mai tarziu

 

post-37467-1282494303_thumb.jpg

 

post-37467-1282494502_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...