Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

Deci se anunta ceva pentru ziua de maine eu unul sigur voi face o plimbare se mai baga cineva (va fi numai asfalt ) :laugh: :D :P

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

o plimbare duminica?

se face si o plimbare undeva pa la ora 12 ,13 la amiaza inca exact destinatia nu se stie se va stabili la locul fetei

 

Cine vrea sa vina maine la 12,3o Manastur podul trefla , destinatia o stabilim acolo traseu 100% asfalt

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am citit ceva de zalau?

Noi cativa ne vedem la 12,30 Manastur podul trefla cine mai vrea este binevenit , destinatia o stabilim acolo traseu 100% asfalt :laugh: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In februarie 2008 cand Aron a lansat acest topic eram dornic sa ies cu motorul si nu prea aveam cu cine. Intre timp am cunoscut oameni faini pe de o parte - Aron si-a vandut motorul, Mircea de obicei e all in dar acum in caz particular e all out ca a fost operat acum trei zile, Cuki si-a facut un traseu minunat pe net ca nu prea-l vezi pe drum iar Sergiulica...nu mai stiu nimic de el, ca sa nu mai zic de Zulea care s-a casatorit :laugh: - iar pe de alta parte m-am cam invatat sa ma dau singur ca se potriveste mai greu programul meu cu al altora sau viceversa.

 

Sambata 12 martie ies cu motorul la o plimbare pana spre Piatra Craiului si retur la o coirba de burta sau pana la Turda la o placinta cu varza si retur....oriunde...

Intre ora 11 ai 11,15 fumoez o tigara - doua la sala sporturilor si daca mai vrea cineva sa mearga cu mine e binevenit.

 

Experienta, tipul de motor si capacitatea cilindrica nu conteaza....

 

 

 

Cam asa functiona topicul asta candva...si se adunau ceva oameni

Nu dispera, abia incepe primavara :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: ...Nici topicurile nu mai sunt ce-au fost candva

 

Galen, nu disper dar eram nerabdator sa vad cum merge motorul dupa pregatirea de primavara si schimbarile pe care le-am facut pe ici pe colo in punctele esentiale.

Am ajuns ieri doar pe la 11,25 la sala sporturilor (am omis in postul anterior sa spun ca si in 2008 intarziam intotdeauna) si nici unu p-acolo....ba da unu de samanta...nimic!

 

Am mers pana la Turda si retur dar cred ca trebuie sa mai dea niste ploi sa curete drumul de nisipul de peste iarna ca situatia e cam ``alunecoasa``.

 

Ies si azi pe la pranz ....dar cred ca azi vreau sa ma dau singur :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ziceti de o iesire pana la piatra craiului? Manacam, si apoi ne intoarcem :laugh:

La 11:45 sub podul de pe calea Floresti. Stam 15 minute si la 12:00 se invarte roata.

Editat de Dan Cata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 11:45 sub podul de pe calea Floresti. Stam 15 minute si la 12:00 se invarte roata.

 

 

Hai Dan, spune direct - ora si locul de intalnire!!!
Editat de Dan Cata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 11:45 sub podul de pe calea Floresti. Stam 15 minute si la 12:00 se invarte roata.

UP.

 

Haideti ca pana acuma suntem cel putin o gramada confirmati la telefon :laugh: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

13.03.11

Hop si noi o prajiturica la Dana in Campia dupa care Alaba Iulia Cetate o ciorba de burta si retur pe autostrase

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si noi o prajiturica la Dana in Campia dupa care Alaba Iulia Cetate o ciorba de burta si retur pe autostrase

[/quo

 

Scuza-ma ca ma bag asa, da imi spui si mie ce motor ii acela cu numere cj 02 buc. Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...