Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

Imi surade ideea , dar eu as prefera cu cortul. De maine pana duminica.

Te bagi...in cort? ;)

 

Ma gandeam la o tura scurta, ceva... In cort oi sta w/e viitor. Daca nu, mere si cu cortu' da' sa nu ma bagi pe coclauri nasoale, ca nu vreau s-o rup pe Neagra inainte de beuta din Ungaria. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La Yzu cre'ca i-o picat netu' ca o disparut total...

 

No, nu se baga nime' la o tura maine?!? Daca nu da nime' semne de viata, maine merg singur unde m-o duce Neagra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Nick:

-merem sau nu merem maine undeva?

Io cu Jacki am vrea sa mergem in Padis cu cortul, sa stam pana duminica...

Drumul vreau sa fie cat se poate de asfaltat, desi merg cu XT-ul, in ideea sa vina cat mai multa lume.

 

0744 973 166 Yzu

 

P.S Poti suna oricand incepand de maine dimi de la 8.

Mesaj completat

Maine, sambata, ora 12.00 sub podul trefla, directia Padis, via (duminica) Pestera Ursilor.

Cazarea la cort.

 

Am zis! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Nick:

-merem sau nu merem maine undeva?

Io cu Jacki am vrea sa mergem in Padis cu cortul, sa stam pana duminica...

Drumul vreau sa fie cat se poate de asfaltat, desi merg cu XT-ul, in ideea sa vina cat mai multa lume.

STF (sa-ti traiasca familia) Yzule ;) cand am strigat dupa tine ce facem sambata mi-ai dat cu tifla :P acu mi-am facut program pe sambata

da poate vin inspre seara, sa va puneti undeva unde ai semnal la telefon ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

STF (sa-ti traiasca familia) Yzule ;) cand am strigat dupa tine ce facem sambata mi-ai dat cu tifla :D acu mi-am facut program pe sambata

da poate vin inspre seara, sa va puneti undeva unde ai semnal la telefon

Rusine mai rusine dapoi tu ai facut program da pe mine nu m-ai sunat te dureau tastele rusinica rusinica da nu scapati voi de mine ;) :P :blbl: duminica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Eu cred ca ma duc la tarnita maine cu cortul, dar daca stiti voi ceva ma puteti anuna si pe mine. Yzu ai nr meu daca nu deranjez as veni si eu.(in limita a max 60 km) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Se baga careva week end-ul asta la o iesire pana langa Brasov, la Cheia?

 

Este vorba de o plimbare de cca 600 km, de stat la cort, impreuna cu alti 35 de BMW-isti si nu numai. Este oricine binevenit.

Plecarea ar avea loc vineri, 16 iulie, intoarcerea pe duminica. Eu unu' merg sigur. :(

 

Aici gasiti mai multe detalii: BMW Camp

 

Daca are careva o propunere si de deviere a traseului, sunt deschis oricarei sugestii (Transfagarasan de ex. )

 

Eu am sa plec la ora ~ 9 ale diminetii.

 

Yzu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vineri la 0900 de la omv turzii plecam si noi (eu si Kiki si inca altii) tot spre brasov la intrunirea teneristilor

mi-ar placea sa mergem impreuna :(

 

Dane, te primesc teneristii? Ca zicea un transalpist pe forumul nostru ca el a vrut sa mearga cu fratele sau(care are tenere) si nu au vrut sa il primeasca, fiind o intrunire doar pentru teneristi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane, te primesc teneristii? Ca zicea un transalpist pe forumul nostru ca el a vrut sa mearga cu fratele sau(care are tenere) si nu au vrut sa il primeasca, fiind o intrunire doar pentru teneristi.

Eu ma duc sa ma plimb cu moto ca vor avea trasee faine :) , ce va zice unu sau altul ma doare la 3 metri in spate :laugh:

Mesaj completat

Nu trebuie bagate in seama cazurile izolate, toti ne dam pe doua roti si asta-i important

Si deja majoritatea intrunirilor de anume model de moto invita pe oricine :laugh: ceea ce a confirmat si Yzu mai devreme

Facem Transalpina in 23-25 iulie? :(

 

Mesaj completat

sau la itrunirea de la Predeal ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma duc sa ma plimb cu moto ca vor avea trasee faine :P , ce va zice unu sau altul ma doare la 3 metri in spate :)

Mesaj completat

Nu trebuie bagate in seama cazurile izolate, toti ne dam pe doua roti si asta-i important

Si deja majoritatea intrunirilor de anume model de moto invita pe oricine :D ceea ce a confirmat si Yzu mai devreme

Facem Transalpina in 23-25 iulie? :(

 

Mesaj completat

sau la itrunirea de la Predeal ?

[/quo eu m-am inscris pt. Predeal!!!!!!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi cineva interesat de un drum pe Transalpina si Transfagarasan(~300km) pe 3 zile in primul(6-8 august) sau al doilea(13-15 august) weekend din august?

Plecat vineri, chiar si dupamasa fiindca multa lume are servici, mers pana la Obarsie Lotrului(~200km), sambata facuta Transalpina-Novaci-Ramnicu Valcea -Curtea de Arges si campat la poalele Fagarasilor, iar duminica ar ramane Transfagarasanul si drumul spre casa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane, te primesc teneristii? Ca zicea un transalpist pe forumul nostru ca el a vrut sa mearga cu fratele sau(care are tenere) si nu au vrut sa il primeasca, fiind o intrunire doar pentru teneristi.

 

 

intre a vrea si a merge e mare diferenta :) .dan a fost si nu a comentat nimeni nimik,in schimb altii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi cineva interesat de un drum pe Transalpina si Transfagarasan(~300km) pe 3 zile in primul(6-8 august) sau al doilea(13-15 august) weekend din august?

Plecat vineri, chiar si dupamasa fiindca multa lume are servici, mers pana la Obarsie Lotrului(~200km), sambata facuta Transalpina-Novaci-Ramnicu Valcea -Curtea de Arges si campat la poalele Fagarasilor, iar duminica ar ramane Transfagarasanul si drumul spre casa.

 

 

buna ideea ta, dar eu abia pe 13 am poligonul pt. permis... eu am o idee zic eu mai buna. Hai sa mergem la intrunire la Radauti dar pe un traseu putin mai lung si foarte frumos( Vatra Dornei, Obcinele Bucovinei, Manastirea Moldovita, Sucevita, Putna, si de acolo spre Radauti). si sa facem plecarea pe 19 august din parcarea Polus. ce parere ai ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna ideea ta, dar eu abia pe 13 am poligonul pt. permis... eu am o idee zic eu mai buna. Hai sa mergem la intrunire la Radauti dar pe un traseu putin mai lung si foarte frumos( Vatra Dornei, Obcinele Bucovinei, Manastirea Moldovita, Sucevita, Putna, si de acolo spre Radauti). si sa facem plecarea pe 19 august din parcarea Polus. ce parere ai ??

 

Din pacate ii alta mancare de peste traseul pe care il voi face.

Dar, daca as avea bani, as veni sincer. Chiar maine plec la Iasi, dar din pacate cu masina, si pasul Tihuta ma ispiteste enorm de vreo 3 ani incoace...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate ii alta mancare de peste traseul pe care il voi face.

Dar, daca as avea bani, as veni sincer. Chiar maine plec la Iasi, dar din pacate cu masina, si pasul Tihuta ma ispiteste enorm de vreo 3 ani incoace...

[/qu

 

Pai fa o economie si hai sa mergem ;)

 

posteaza pe forum (ca eu nu stiu prea bine sa lucrez cu el ca is nou) traseul meu si poate se mai ofera si altii. si lasa numarul meu de contact 0740725457. ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ nigthfox :

 

Poti sa imi zici daca numai pe 13 e poligon luna asta in cj? ca eu ajung in 9 aug in tara si vreau sa ma programez si eu sa iau odata tzidula si din ce tin minte parca numai odata pe luna dau astia examenul practic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...