Sari la conținut

Categoria Grea...


Gixu.
 Share

Postări Recomandate

Salut...am deschis topicul asta pt ca am vazut topicurile dedicate posesorilor de dif modele de cruisesre...si am observat ca nu s-au anuntat prea multi...aproape nici un posesor de vn 2000...c 1800...xv 1900 midnight...rocket...cu toate ca le-am tot vazut circuland prin oras...Ma interesau cateva detalii despre mod respective...in special vulcanul ce 2000...cu unul m-am tot intersesctat la Nitu Vasile cateva luni la rand toamna trecuta :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: Anul trecut mi-am petrecut ziua de nastere in Germania la fratimiu...iar drept cadou am primit un weekend cu un bonnie america albastru din partea lu' fratimiu...Bonusul a venit atunci cand l-am adus inapoi la dealer...Drept rasplata pt ca am fost un client model si am adus motorul la timp in stare buna...curat si la timp...mi s-a facut o oferta pt un rocket ce isi ispasea pedeapsa intr-un garaj(tot rent bike) si pt a ma convinge mi s-au inmanat cheile si am fost lasat sa fac o tura de 10 min sa vad cum e...Si de atunci tot ma gandesc la o basculanta...14...15000 de rocket n-oi avea...dar de o basculanta mai mica...un leasing ceva fac rost... :wink: SPER :)

post-11570-1203089190_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:huh: Anul trecut mi-am petrecut ziua de nastere in Germania la fratimiu...iar drept cadou am primit un weekend cu un bonnie america albastru din partea lu' fratimiu...Bonusul a venit atunci cand l-am adus inapoi la dealer...Drept rasplata pt ca am fost un client model si am adus motorul la timp in stare buna...curat si la timp...mi s-a facut o oferta pt un rocket ce isi ispasea pedeapsa intr-un garaj(tot rent bike) si pt a ma convinge mi s-au inmanat cheile si am fost lasat sa fac o tura de 10 min sa vad cum e...Si de atunci tot ma gandesc la o basculanta...14...15000 de rocket n-oi avea...dar de o basculanta mai mica...un leasing ceva fac rost... :cheers: SPER ;)

UUUUUUUUUUUUUUUUUUU.................. :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt intrebari sau detalii referitoare la Intruder 1800 iti stau la dispozitie...doar ce a venit motorul de o luna si acum ne familiarizam unul cu altul cat se poate de mult la temperaturile astea minuscule...

 

 

deci daca te intereseaza intruder sau ceva despre el feel free to ask...

 

 

see YA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu cum te imbraci cand esti pe vaca? Costum complet sau merge si pantalon plus jacheta fara fermoar? Anul asta o scot si eu la dat brazde pe circuit, anul trecut am stat extrem de prost cu timpul, aveam si Serresul pe lista, din pacate n-am bifat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Tu cum te imbraci cand esti pe vaca? Costum complet sau merge si pantalon plus jacheta fara fermoar? Anul asta o scot si eu la dat brazde pe circuit, anul trecut am stat extrem de prost cu timpul, aveam si Serresul pe lista, din pacate n-am bifat.

 

si goretex complet (Thank God Kushitani) si jaca plus blug cu protectii Dainese tzurloaie sotto. .

ghete, cizme moto. .

 

Vino man,

 

 

Sa nu ma mai simt asa singur cu cruzeru pe Amk. .

 

Pfooaa, da ce carne mi-am zgandarit pe gume dupa iesirea cu tractoru sambata. .:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

www.m109riders.com

 

fireste, pentru intruderul de 1800 :guitar:

 

:( ms...ms :banpls:

 

LE: m109 pare pana acum cea mai buna investitie,creditul inca reprezinta o problema dar dupa definitivat sper sa-mi pot lua un credit pt ea,daca nu,va exista intotdeauna occidentul :ok: ...Pana una-alta am probat o basculanta la smaeb si de atunci mi-e gandul la cele aproape 400 de kg(pe persoana fizica) si la slapul de 240 de pe spate :moto: ...La smaeb am vazut oferta si cu 10500 :) iar in urma unui quick search pe mobile.de(unde m-ul e de la 9500 in sus, sh) am ajuns la concluzia ca "nou' este cel mai bun deal... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La aceeasi concluzie am ajuns si eu...nu prea se merita second hand la 9500 in sus cu 10-17 mii de km cand e 11.000 nou...

 

 

anyway...FACE FIECARE banut :ok: :ok: :(

 

TRUST ME

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maaaa, da vine macar un Intruderist 1800 la Amk sau nu?????

 

Chiar trebuie sa fiu eu singurul care se da pe acolo cu un cruiser?

 

Snobi si figurantzi. .Huoooooo

 

Nu o sa ma plimb cu voi never pe serpentine, . . . . la Cheia. pana nu va dati pe Amkart. .macar odata. Dupa ce va dati acolo macar odata. .vin si eu sambata la 10 la OMV.

 

 

Motociclisti de duminica :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maaaa, da vine macar un Intruderist 1800 la Amk sau nu?????

 

Chiar trebuie sa fiu eu singurul care se da pe acolo cu un cruiser?

 

Snobi si figurantzi. .Huoooooo

 

Nu o sa ma plimb cu voi never pe serpentine, . . . . la Cheia. pana nu va dati pe Amkart. .macar odata. Dupa ce va dati acolo macar odata. .vin si eu sambata la 10 la OMV.

Motociclisti de duminica :(

 

Mircea n-am de gand sa bat recordul la reparatii facute pe casco asa ca nu cred ca o sa ma dau cu ea pe amkart...asta desigur dupa ce o sa mi-o iau. Prefer cateva curbe mai lejere...plus ca eu sunt mai paranoic in oras asa ca merg lejer :ok: chiar si cu vaca actuala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maaaa, da vine macar un Intruderist 1800 la Amk sau nu?????

 

Chiar trebuie sa fiu eu singurul care se da pe acolo cu un cruiser?

 

Snobi si figurantzi. .Huoooooo

 

Nu o sa ma plimb cu voi never pe serpentine, . . . . la Cheia. pana nu va dati pe Amkart. .macar odata. Dupa ce va dati acolo macar odata. .vin si eu sambata la 10 la OMV.

Motociclisti de duminica :(

 

 

daca se intampla sa stai in bucuresti...si eu as merge mai des pe acolo...ma multumesc in schimb cu virajele care sunt pe langa mine....nu cred ca e mare vrajeala sa te dai pe AMCkart avand in vedere ca daca atingi cu scaritele jos pe viraje pe alte curbe, si pe circuit s-ar intampla la fel doar ca ai fi mai in siguranta...

 

daca te-as chema eu la TM sa ne dam pe circuit ai veni?? dar chair as vrea sa vad cum sta pe AMCkart...daca ajung sa ma timo sa stau la Buc merem sa ne dam :ok:

 

O liniuta ai facut cu vreun intruder? cum se comporta XVS-ul?

 

see YA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...