Sari la conținut

Inlocuire Cauciucuri


Postări Recomandate

Salutare.

 

 

Stau de o saptamana cu cauciucuri noi noute pt ZX6R-ul meu si nu apuc sa le schimb:(. United Motors vrea programare cu nu stiu cate zile inainte, Motozone are program numai pana la 7 si eu lucrez in Pipera si tot asa:(. Imi poate recomanda cineva un loc unde sa imi pot schimba si eu gumele dupa ora 20? Si sa aiba ceva aparatura decenta?

 

Mentionez ca sunt din Bucuresti.

 

Va multumesc si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

Stau de o saptamana cu cauciucuri noi noute pt ZX6R-ul meu si nu apuc sa le schimb:(. United Motors vrea programare cu nu stiu cate zile inainte, Motozone are program numai pana la 7 si eu lucrez in Pipera si tot asa:(. Imi poate recomanda cineva un loc unde sa imi pot schimba si eu gumele dupa ora 20? Si sa aiba ceva aparatura decenta?

 

Mentionez ca sunt din Bucuresti.

 

Va multumesc si asfalt uscat.

La mine!0722537975 :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..cu 70 de lei , beau 7x4=28 de beri , imi schimb eu ambele cauciucuri si camere, si mai imi ramane si de o crema de ghete neagra , sa dau pe taloane sa sclipeasca...Mai greu ar fi cu aerul de rusia original pe care sa-l bag in roti, dar as putea astepta o prognoza meteo cu vanturi din directia respectiva , si as face si economie de un import din afara UE...

jafonezele rulz!

...nu ma pot abtine cand aud chestii si tarife din astea... :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

..cu 70 de lei , beau 7x4=28 de beri , imi schimb eu ambele cauciucuri si camere, si mai imi ramane si de o crema de ghete neagra , sa dau pe taloane sa sclipeasca...Mai greu ar fi cu aerul de rusia original pe care sa-l bag in roti, dar as putea astepta o prognoza meteo cu vanturi din directia respectiva , si as face si economie de un import din afara UE...

jafonezele rulz!

...nu ma pot abtine cand aud chestii si tarife din astea... :burnout:

 

Alt baiat bun!

Plin forumul de sfaturi d'astea..omu' intrebase in ideea ca nu se pricepe unde si cum,nu te-a intrebat pe tine ce stii sa faci de berile alea!

Revenind..si la Sama se poate face,dar au preturi mari..

Luigi Vicol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...