Sari la conținut

Accident Dn1 02-03-2008


Bum_Bum
 Share

Postări Recomandate

astazi ora 21 accident in apropiere pod otopeni .. 2 motociclete si o masina 1 gsxr 600 si un r1 la trecerea de pietoni avand viteza prea mare au intrat in masina din fata lor eu eram mai in spate un pic si nu am vaz exact cum sa intamplat ..dar din cate am aflat cel cu conserva ar fi pus frana si ar fi virat dreapta de pe banda 3 pe banda 2 banda pe care erau motociclisti si nu au avut timp sa evite

 

Rezumat : motociclete avariate destule de rau pilotii echipamet full nu au patit nimik

 

image028qi7.jpg

 

image030kq7.jpg

 

 

 

dupa ce sa intamplat asta am fost sunat de niste prieteni din snagov .si ma intrebau daca sunt bine ,,le am spus ca da sunt bine si ii intreb de ce?

 

pt ca in comuna Ghermanesti este un R6 cazut si soferul si pasagerul morti ..asta nus cum sa intamplat dar presupun ca tot viteza este devina...D8zeu sa ii ierte R.I.P :burnout:

Editat de Bum_Bum
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine stie de trecerea aia de pietoni din Otopeni, ar reduce putin viteza asa preventiv deoarece multe accidente s-au petrecut si vor mai avea loc acolo. De ce, simplu, vii obsinuit cu ceva viteza fiind drum bunicel si cateodata mai traverseaza cate un om regulamentar, masinile franeaza brusc si tu .... faci ce faci..

 

Eu am vazut live 3 accidente acolo fiind in trafic asa ca pt mine e un punct de reper negativ... :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa iti explic mia detaliat:

"Accident Dn1 02-08-2008, R.I.P" - cand citesti acest titlu ce iti vine in minte?

eu am prostulobicei sa citesc inainte de a posta, dar hai sa nu mia facem postinguri gratuite aici ok? e faimos motoretizm.ro pt bagarile in seama gratuite. pe langa subiect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol. . .unde exact e trecerea aia? Ca sunt mai multe in Otopeni. .

 

Si,da, pui RIP in mesaj, nu si in titltu, cand te referi la accidentul din Ghermanesti, care e la Snagov.

 

Dumnezeu sa-i ierte si pe cei din Ghermanesti, ca nu mai sunt, si pe cei din Otopeni, ca au mers tare prin comuna aia asfaltata. .si poate data viitoare sunt mai atenti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa iti explic mia detaliat:

"Accident Dn1 02-08-2008, R.I.P" - cand citesti acest titlu ce iti vine in minte?

eu am prostulobicei sa citesc inainte de a posta, dar hai sa nu mia facem postinguri gratuite aici ok? e faimos motoretizm.ro pt bagarile in seama gratuite. pe langa subiect.

Auzi bey Siner, da' tu de ce dreaqu scrii "is" in loc de "sunt"??? Mai esti si din Titan...

Sa mor, voi alta treaba n-aveti decat sa va certati pe topicuri de accidente?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt din ghermanesti, am fost plecat ieri toata ziua, iar seara cand am ajuns, ma sunat un prieten,sa ma intrebe ce stiu de accident. nam postat nik, am sperat s fie vreo gluma proasta, insa acum citesc si nu pot sa cred, ca la me in sat au murit ieri 2 persoane...e mult praf frate pe strada asta, se face si canalizarea din nou, mare mare grija, cand veniti la snagov, eu fac drumul asta zilnic,e plin d gropi....una mai mare ca cealalta..imi pare siner rau pt cei 2, insa sa speram ca cineva stie detalii..si..stai lin aka raptor..ca in ghermanesti, are lumea net, are de toate;))=))....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa fii si putin tacanit daca dai ceva viteza pe un drum descris de prietenul nostru mai sus.trebuie sa fii putin constient ca orice ar aparea in drum,daca ai ceva viteza te poate ucide.anticipati,anticipati si iar anticipati.dumnezeu sa-i odihneasca in pace.am auzit ca sambata pe magheru 2 motoristi au intrat intr-un jeep.daca sunt cunoscatori....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bahhh... terminati-o cu tampeniile... ambii sunt piloti experimentati si e clar k au facut tot ce au putut sa evite.

Nu aveau viteza mare si sunt bine toti, dar din pacate motoarele sunt avariate grav.

RIP....wtf? esti nebun...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a fost topic de accident sa nu se faca gura :burnout:

Omul a scris RIP pt cei 2 motociclisti morti mai departe de acest accident.

In rest ce sa zic, nu doresc nimanui...dar tare frumos am inceput primavara aceasta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cand ma gandesc ca eu tre sa imi iau carnetul pe undeva pe luni .... iar pana vinerea viitoare am si motorul (cel tarziu)..... :crack:

 

Mare MARE grija k e nasol cu primavara asta..... zic asta din punctul de vedere al conducatorului de conserva ca asta sunt pana acu si stiu cum e k eu stau cu ochii in 14 k niciodata nu stiu cand apare un motociclist :burnout:

 

Ride Safe! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout: Astia suntem, ce sa-i faci cum scrie cineva ceva,gata cu pietre in el,dar nu se gandeste ca poate omul a gresit cand a scris ce a scris,ce sa-i faci inainte de toate mai suntem si noi oameni.

 

R.I.P. Ptr. cei 2 motociclisti din Ghermanesti,iar a inceput primavara asta cu ceva nasol,MARE GRIJA FRATILOR ca nu e de joaca.

 

Sanatate multa tuturor si aveti grija.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, am intrebat azi pe toata lumea, daca a fost vreun accident duminik, singurul accident de curand a fost sambata, cand o motocicleta a intrat intr-o masina, si unu din ei sa ales cu un picior rupt. atat am reusit sa aflu. Sper sa fie doar atat, Sper sa fie o gluma fff proaste cea cu cei 2 morti. Credeti-ma pe cuvant, intr-un sat ca asta, se afla si daca dai o basina..dar daca e vreun accident..terminati q prostiile ca na murit nimeni draq;) ...imi place ca dati rip repede=)))).....de park chiar va pasa=))

Am sunat pe toata lumea, nimeni nu stia nik de vrun accident..decat de cel de sambata mentionat mai sus..mai multe detalii o s va zic cand o sa aflu si eu...sper curand

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Personal nu cred ca ar fi fost accidentu ala cu 2 victime decedate. Si sper din tot sufletul sa nu fie adevarat zvonu asta.

 

Nu cred de existenta acelui accident, pentru ca daca ar fi fost, toate televiziunile l-ar fi prezentat, numa' numa' de ar produce senzatie la stirile de la ora 5 pe durerea altora. Un "carnagiu" in care e implicata o motocicleta si morti nu prea e ratata de televiziuni.

 

Si felicitari moderatorului / adminului care a scos acel "RIP" din titlul topicului, un "RIP" care din start nu avea ce cauta, nefiind nici un accident sigur cu morti , ci doar zvonuri. Cred ca multi care au vazut topicul cu "RIP" scis acolo, si-au zis "bagamiash .... iar ma ???"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceva pics de la accidentul din Otopeni

 

--- Mesaj completat în 04 Mar 2008 08:40 -------------
:burnout:

 

--- Mesaj completat în 04 Mar 2008 08:41 -------------
:wave:

 

--- Mesaj completat în 04 Mar 2008 08:41 -------------
:crack:

post-17775-1204612761_thumb.jpg

post-17775-1204612819_thumb.jpg

post-17775-1204612862_thumb.jpg

post-17775-1204612901_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca multi care au vazut topicul cu "RIP" scis acolo, si-au zis "bagamiash .... iar ma ???"

 

:cheers:

A inceput anul "bine"...ai dreptate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...