Sari la conținut

Am "botezat-o" si eu


Vizitator Hairy Poker
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Hairy Poker

Un scenariu clasic as putea spune, am intrat in curba, viteza in jur de 50km/h, dupa jumatatea curbei (curba fiind mai stransa) am nimerit denivelari in asfalt (de la camioane probabil...). In incercarea de a nu pierde controlul, am ridicat putin motoreta si spre finalul curbei am prins nisipul de pe marginea drumului, si am iesit in decor.

 

Daune materiale:

1. semnal stanga

2. carena fata stanga

3. carena spate stanga

4. casca mea + vizor negru

5. geaca goretex

6. pantaloni

 

Daune psihice:

1. spumele marii pe care le-am avut dupa incident

2. tzaranul beat pe care vroiam sa-l bat... (vroia sa imi spuna problemele lui)

3. gainile traumatizate de pe marginea drumului

 

Daune fizice:

1. umarul care si acum ma mai doare de sambata....

 

In rest toate bune si frumoase....

:lol: :lol: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

Pai aveam o casca airoh warrior 2, o geaca spidi din goretex ( nu am folosit protectiile gecii, am folosit o armura scorpion integrala, adik spate, piept, umeri, coate, clavicule si brau), si spre rusinea mea aveam o pereche de jeansi cu dublura pe interior, fara protectii :lol:

 

Cam atat.

 

Ma resimt putin la umarul stang dar trece cu ceva masaj si alifie de la bunicu'...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
Wizzie, bine ca esti intreg  :lol:  Vezi ce se-ntampla daca te uiti dupa gaini?  :lol:  :lol:

am avut o vaga impresie ca erau puicutze.. deh... si m-au prins in mrejele lor... :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vazu-si mai nea Andriuska daca nu-mi dadu-si si mie sa fac o tura sa o descant eu ca sa nu se zgarie sau macar cico-ul ala trebuia.

Lasa nene sanatos sa fii ca daca-i pa leasing e si casco asa ca nu-i bai prea mare.

 

HAI MAXIMA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

@cstelia: se gaseste nenea vizor negru la warrior 2 dar e vreo 40 de euroi

@dcsan: nenea ducu sa moara si sa faca daca nu dau de baut, dar imi luara aia totzi banii si am ramas cu 500k de benzina :huh:

@lupalb: iaca nenea daca fusai bou si ma speriai ca fuge botu (nu ca aveam 100 si ceva de km facutzi si aveam gumele calde de mult)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca ai scapat teafar...

 

bafta si mai multa atentie d-acu!

 

asfalt drept si uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wizzie, esti o curva. Cand mi-a zis Doru ieri am zis ca nu-i adevarat. Nu am putu sa cred partea aia cu zoofilia:) Yo zik sa parchezi la locul cu pricina , langa Yama mea. Uite la ea: am last-o acolo si deja s-a zgariat la far:) Fara sa merg cu ea:) Asa mai rar vezi. Tre' sa-i luam lu' Doru un tapshan mai mare sa poata parca motoarele la minim 2 metri unul de celalalt.

 

E misto cu gaina? Ca n-as avea cum sa stiu, intreb si eu pe cei initiati in taine de-astea:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

@andreicristian: al tau era scuteru' cu carena sparta de acolo... :huh::lol:

e naspa cu gaina ca are curu' fleasca :laugh::lol:

 

@huiduletz: nu ma mandresc nenea, dar ma gandesc ca poate mai mere lumea catre slanic de prahova si who knows poate il mai culegem si pa altu' de prin decor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...