Sari la conținut

"Frumosul" Si Bestia


demostene
 Share

Care va place mai mult?!  

47 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Si io, si io. Pai vin si io fratilor ca am fost in fiecare an in Bucegi, numa' vara asta n-am ajuns si mi-e dor de aer CURAT. Nu stiu ce motor o sa am, da' merg. Si mai stiu amatori. Da' pana atunci tre' sa supravietuim o iarna intreaga ... GREEU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HEHE cumetre DEMO ... ce crezi ca am votat ?....

 

LOLS ... chestia cu Omu o planuisem anul acesta, dar nu stiu cum s-a intamplat ca n-am mai ajuns .... asa ca poti sa ma pui si pe mine pe lista .... Va fi un Commy RAID ... cred ca imi fac si tricou pt. asemenea eveniment .... HIHIHIH

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mamaaaa ce adunare...ma baieti vara asta am fost sus pe platou cu telecabina :P ...am coborat pe jepi..era sa-mi rup gatu de vreo 3 ori ..da nu asta e important...cand am ajuns sus am zarit o gasca de enduristi...si am zis la anu vin si yo...ma Demo mi-ai luat ideea de pe varful limbii...ma abonez si eu de pe acum...

...comuniste pe omu !! las ca le aratam noi...ca se poate :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Da-l naibii de znamenie de Simson, bre! Nepra e motor adevarat nu copilaria aia!

eu am votat nipra da nu sunt chiar fan

de fapt "nu sunt chiar fan" is an understatement

eu le urasc mari putenice da puturoase si proaste

ma rog acu de am votat asa?

 

pai simsonu' saracu' are cam 40 de ani de munca e timpul sa se pensioneze!

in Romania perioada de munca e de 30 de ani la barbati si 25 la femei

simsonul a depasit ambele varste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tractoru e tractor

 

consuma mult dar iti zic ce vreau sa-i fac neprului meu ca sa nu mai consume:

cautzi un carburator de oltcit special in doi cilindri shi daca zici ca te precepi ii faci o improvizatie shi gata cu consumu mare. cum iti suna 3-4% in orash ?

bafta! merita o roata mai lata pe spate chiar daca-l modifici sau nu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am votat cu Nepra...asta e...trage bine, se-aude ok si daca pui flexu' si aparatul de sudura pe ea...cu ceva imaginatie iese ceva frumos.(de-abia astept sa termine profesorul de modificat pe la ea sa vedeti cum o sa iasa :P )

Cat despre babele-omu ma abonez si eu...pana la Babele e ok...deacolo incepe distractia :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!!

o fi galina comunista dar daca o reglezi mananca 5 la 100km cu grup de solo in oras...si o fi ea facuta cu ciocanu dar trage .........si mai si suna........ :P

iar cu simsonu daca nu ihl ai modificat (la grup) ca sa pinzi 100km/h tre sa tragi tare ... :lol: ..pe cand nepra cu grupul de atas prinde 135-140km/h....depinde de motor....si daca mai ai si grup de solo...esti baiat cei care au nepre stiu.....eu am mers si cu simson...e buna pt oras...... :D

bafta.......oricum tu tre sa decizi :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

:D

Ehhh. nu-i chiar asa rau.. M-am convins de cum poate trage dracovenia asta! Nu se compara nici pe departe cu batranul simsonache.. Acum doar sa mai reusesc s-o asamblez la loc si gata!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as avea nevoie de putin ajutor teoretic..

Am fost atat de destept incat atunci cand am scos pistoanele, cilindrii si bielele nu m-am obosit sa le fac vreun semn! prin urmare nu mai stiu nici mort care e din dreapta si care-i din stanga! la chiuloase stiu ca am lasat carburile montate.. macar atat! parca erau diferite.. dar restul ..?!

nice job! nici ca puteam mai bine! m-am tot strofocat sa-mi aduc aminte dar nimic!

asadar.. e vreo modalitate prin care sa pot identifica care vine si unde?

in plus nu stiu la ce cota sunt cuzinetii actuali si la ce cota sa-i cumpar pe urmatorii.. aceiasi cota sau cota urmatoare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...