Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ei bine Burebistaaa

te mai car eu in carca sa zica lumea ca am draci pe mine? Ei bine NUUUUUU. Nu te mai iau pana nu zici "piua" la vremea asta !!!!

Apropos : luni la 20:00 cu ce vii???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei bine Burebistaaa

te mai car eu in carca sa zica lumea ca am draci pe mine? Ei bine NUUUUUU. Nu te mai iau pana nu zici "piua" la vremea asta !!!!

Apropos : luni la 20:00 cu ce vii???

 

 

mephisto, stii cum e omul..cand are nevoie esti bun, cand nu...te arunca ca pe o masea stricata...asa si eu acum...mi-am tunat genunchiul si merg fara ajutorul vostru...asa ca hai sa ne batem sa vedem care-i mai tare :wacko:

 

luni...hmmm...pot sa vin si pe jos, ce meniscu' meu ;) important(pt mine) e ca vin pe capul vostru bwahahahah....deci gata, nu mai ai draci pe tine :)

[

Editat de burebistaaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baah, am fost azi prin Bucuresti la o tura mica......e cam nasol cu umezeala in zonele umbrite. Se formeaza un fel de mazga si aproape polei pe unele locuri mai ales dupa lasarea intunericului. Fiti cu bagare de seama si mai luati "mana din gaz" sa nu va irositi la inceput de sezon.........

 

 

P.S. - pentru maine cine vine la Calarasi? Plecarea se face in jurul orei 11:00 - 11:30 de la garaj. Ne auzim dimineata dupa 10:00.

 

 

Open Ride !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata si ziua de azi!

Ca socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ......stiam. Am juns tot la Giurgiu pana la urma din cauza de evenimente ( M3ntosan da berea :wacko: ) dar a fost frumos, vantul de calitate, mancare buna, drumul liber, plimbarica de primara a fost binevenita.

Si ceva poze : http://picasaweb.google.com/dangabriel666/...532718203102578

Ne vedem maine la 20:00 sa stabilim pentru sambata si duminica viitoare.

 

Ride Safe !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, duminica viitoare tre sa fac pe dracu in patru sa vin si eu la o plimbare. Azi am iesit pe la 2 si am bagat un snagov asa scurt cu niste amici sa dezmortim mobrele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAAAA....ce era cu masina ai rasturnata???

 

 

A trecut Pantera cu dulapul la vreo 220 km/h :bounce: pe langa ala si l-a zburat in sant de la curentul de aer nu ai vazut de discovery ce putere dezvolta un motor de avion ca iti arunca masina prin aer :P .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A trecut Pantera cu dulapul la vreo 220 km/h :bounce: pe langa ala si l-a zburat in sant de la curentul de aer nu ai vazut de discovery ce putere dezvolta un motor de avion ca iti arunca masina prin aer :P .

 

la acelasi lucur ma gandisem si eu....asa e cand treci cu atelajul pe un drum national...mai sunt si victime colaterale...bwahahaha...i-auzi panteraaaaaaa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A trecut Pantera cu dulapul la vreo 220 km/h :bounce: pe langa ala si l-a zburat in sant de la curentul de aer nu ai vazut de discovery ce putere dezvolta un motor de avion ca iti arunca masina prin aer :P .

 

:lol:

bueeiii.. esti de coma!!!

 

fost la plimbarica, placut (mai putin vantul la dus care a fost mega-horror!), am reusit sa nu ma ratacesc decat in berceni la intoarcere.... :)

eu mai vreau, dar presimt ca data viitoare cand 'om mai iesi parca vad ca daca nu e vant... ma dau singura cu melcu' meu cu tot!

 

@maxx: cum bre n-ai cu cine iesi??? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare all,

Bre, unde va strangeti? ca si eu sunt din zona si in wk nu am avut cu cine merge :P

Eu stau pe Fizicienilor adica foarte aproape! :)

 

Si eu stau tot in zona Fizicienilor, doar ca ies cu cei din Titan. Cam la fel fac si cei de la Ambrozie, deci cam aceiasi zona. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pana la urma unde va strangeti ca tot nu am inteles sau nu aveti nevoie de inca un compatriot ? :P

@alex_ripper si cei din TITAN unde se strang?

 

 

Baietii din Vitan au mai multe locuri de adunare: la PHD (Pizza Hut Delivery, de langa Piata Vitan - aia mai sus de mall, langa Posta Vitan), la Alter-Ego (club-restaurant de motociclisti), care e pe Str. Vulturilor, la nr. 35 si mai sunt unii, cum ai fi si tu, spre exemplu, care ar putea cobora frumos pe Fizicienilor si ar ajunge la Pantera la garaj. Iti explica Pantera cum ajungi acolo (si eu am ratacit putin in zona, dar o data ce ai dat cu ochii de sigla firmei "La Pantera", e greu sa uiti).

 

Daca mi-ar fi mers si mie trotineta (care e in service - garnitura chiuloasa rupta, filtru benzina plin de mizerii si pompa de benzina usor... nefunctionala), dar se face curand, as fi venit sa ma dau si eu cu voi si la Giurgiu si la Calarasi. :bounce:

 

:) Asfalt uscat si cauciucuri incinse pentru aderenta maxima! Recomand atentie sporita, ca cine stie ce masini mai aruncati prin santuri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata si ziua de azi!

Ca socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ......stiam. Am juns tot la Giurgiu pana la urma din cauza de evenimente ( M3ntosan da berea :bounce: ) dar a fost frumos, vantul de calitate, mancare buna, drumul liber, plimbarica de primara a fost binevenita.

Si ceva poze : http://picasaweb.google.com/dangabriel666/...532718203102578

Ne vedem maine la 20:00 sa stabilim pentru sambata si duminica viitoare.

 

Ride Safe !!!

 

Daca veneati cu noi spre Oltenita ati fi avut parte de o surpriza placuta,drumuri super libere. Pana in Oltenita am intalnit maxim 15 masini iar vantul aproape ca nu s-a simtit :P

post-11570-1268663376_thumb.jpg

post-11570-1268663433_thumb.jpg

post-11570-1268663478_thumb.jpg

post-11570-1268663506_thumb.jpg

post-11570-1268664120_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pantera, unde este Bre garajul?

sa nu imi spui ca la Trancanici ca nu cred :bounce:)

 

si in partea cealalta la PHD este aproape :P

 

in concluzie zilele in care va strangeti si binenteles ora? pt mine este foarte importanta ora (munca)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...