Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pantera, lumineaza-na...iti aducem mobrele sa le "faci toaleta" si tu in loc de chitanta ne dai niste bere??? pai in cazul asta o sa vin sa schimb uleiul zilnic :):D :) :lol:

 

 

PS: Mef, Mentosan e ok. Era ocupat cu cautarea cainelui si nu a putut fi contactat. Va rog sa nu il mai deranjati :P

Editat de burebistaaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

COMUNICA OFICIAL DE PRESA!M3ntosan este in regula!Mai are un adapost pt catei de verificat si se poate declara invins de puricosul ala alunecos!Va urez un paste fericit cu asfalt uscat daca aveti chef de plimbari.Eu voi parasi localitaea vineri.Ma duc directamente la BOTOSANI!Va multumesc tuturor celor ce si-au facut griji p mine,mamei ca m-a facut destept,frumos si devreme acasa,tatalui pt ca m-a tinut de mana cand am facut primi pasi in viata, dar in primu rand vecinului care mi-a fura masinutele cand eram mic si mi-a indrepat in acest fel pasii spre motoare din frageda pruncie.Va pup.

Mesaj completat

PS. Grasu nu e ok.Are o doaga si un menisc bulite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Pantera, sau cineva care stie locatia exacta a garajului... o adresa, o harta ceva? Am un coleg care a scapat mobra de pe loc si nu-i mai intra decat in 2 viteze. E vorba de o Yama XT, trebuie sa se uite cineva la schimbatorul ala pana vine Pastele :)

 

Nici un nr. de telefon n-ar strica :lol: numa bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Pantera, sau cineva care stie locatia exacta a garajului... o adresa, o harta ceva? Am un coleg care a scapat mobra de pe loc si nu-i mai intra decat in 2 viteze. E vorba de o Yama XT, trebuie sa se uite cineva la schimbatorul ala pana vine Pastele :P

 

Nici un nr. de telefon n-ar strica :lol: numa bine

 

 

Salut,

 

acum ceva vreme ai spus ca vii la PHD, apoi ai spus ca vii la garaj.........nu mai inteleg nimic. :)

In alta ordine de ideei : suntem zilnic la garaj :) si mai in urma cateva pagini o sa gasesti toate datele noastre de contact. :P

Sezonul abia a inceput ..........Ride Safe!!

 

P.S. - in cazul in care nu ne gasesti la garaj poti sa-i lasi o vorba lui Max ( paznicul)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti (Pantera , Mentosan) ce sa zic va urez Paste Fericit si sa ne vedem cu bine luni . Eu raman prin bucuresti deci aviz amatorilor de iesiri in weekend-ul care tocmai incepe daca au idei sa posteze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu va doresc tuturor PASTE FERICIT !!! :lol:

 

Mah da ce ati mai disparut cu totii in toate directiile............cine iese maine la o plimbare dupa 12:00 sa ma sune si pe mine.

@ -31- MPJ.......noi ne vedem sigur sa stabilim pentru luni :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a Inviat!

 

Am inceput sezonul de o saptamna si ceva dar nu am prea avut timp sa vin la intalniri. INSA propun ca sa mergem maine spre Vidraru, e cineva de acord?

 

Nu ma gandesc la o iesire in viteza, ci la ceva de placere, mai incet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a Inviat!

 

Am inceput sezonul de o saptamna si ceva dar nu am prea avut timp sa vin la intalniri. INSA propun ca sa mergem maine spre Vidraru, e cineva de acord?

 

Nu ma gandesc la o iesire in viteza, ci la ceva de placere, mai incet.

 

Adevarat a Inviat !!

 

Si adevarat este ca si sezonul a inceput de ceva vreme.

Mihai, suntem cativa dorititori de plimbarica pentru maine ( eu, 31-MPJ+ 2 prieteni, in@) si ma bucur de initiativa ta.

Ne auzim dimineata pe la 8:00 - 8:30 sa ne mobilizam. Valabil si pentru restul doritorilor si ca punct de intalnire ramane vestitul PHD.

 

Paste Fericit !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai in principiu este valabil, noi vrem la plimbare... dar vad ca nu s-a trezit lumea inca.

adi??????????

 

mai pandim pe la 10:30, poate se mai misca cineva.

 

uite un tel: 0746363742

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai in principiu este valabil, noi vrem la plimbare... dar vad ca nu s-a trezit lumea inca.

adi??????????

 

mai pandim pe la 10:30, poate se mai misca cineva.

 

uite un tel: 0746363742

 

 

 

salut!... ati luat o hotarare? cum? unde? la ce ora?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai in principiu este valabil, noi vrem la plimbare... dar vad ca nu s-a trezit lumea inca.

adi??????????

 

mai pandim pe la 10:30, poate se mai misca cineva.

 

uite un tel: 0746363742

 

 

 

salut!... ati luat o hotarare? cum? unde? la ce ora?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata si ziua de azi......... :)

Ca suntem 4, stai ca mai vin 2, hai sa mai asteptam pe unul si altul...........

Pana la urma am strans randurile si am plecat 10 de la Petrom Pantelimon.

La bifurcatia de Giurgiu - Oltenita s-au mai alaturat inca 4 si am defilat pana in port la Giurgiu.

Ca de obicei singurul restaurant era plin si nu aveam sanse sa mancam ceva acolo, am revenit la locatia veche pentru masa de pranz.

 

Apoi spre Bucuresti mai in coloana mai rasfirat dar am ajuns cu bine dupa o plimbarica frumoasa si fara peripetii

 

Multumesc tuturor pentru participare si ne vedem duminica viitoare. :laugh:

 

Iata si cateva poze de la mine : http://picasaweb.google.com/dangabriel666/...676053703975442

 

Ride Safe !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fost, plimbat, ne-am adunat vreo 14 motoare, daca am numarat eu bine.

multumim cu plecaciuni titanului ptr prezenta :D, si celor care au sunat direct >:)<

mie mi-a placut maaaaaxim asa:

 

baletul pe curbe pana in oltenita, unde de la primul pan' la ultimul motor semnalizau gropi cand pe stanga, cand pe dreapta.... lacu' lebedelor era minciuna pe langa noi =))

viteza de croaziera (nu stiu pe cati i-o fi scos din sarite...)

si iar maxim mi s-a parut ca in giurgiu nu e de mancare.... :laugh:

 

ah! pt cei interesati.. o sa pun si poze.... dureaza intre una si trei zile la mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumim cu plecaciuni titanului ptr prezenta :D, si celor care au sunat direct >:laugh:<

mie mi-a placut maaaaaxim asa:

 

ah! pt cei interesati.. o sa pun si poze.... dureaza intre una si trei zile la mine

 

 

Cu MAXIMA placere si data aviatoare ! Plimbarica mai lejereanu asa da a mers ! Si da asteptam restu de pozne ca d-voastra d-soara ziceati ca se facura destule poze ! Sa videm ca toar'su Mephysto nu puse decat 9 ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...