Sari la conținut

Tura On Si Off Vrancea 5-6.04.08


guy_ana
 Share

Postări Recomandate

Vai ce-o sa mai rada Rul de noi daca ne impotmolim. Prin noi inteleg membrii grupului 1 dotati cu BMW-uri - pentru ca vad ca suntem majoritari.

:moto: Promit ca nu am sa rad !!! :lol: de data asta si eu sunt cu ditamai "Vacadero" +pasagera pe gume asa zis mixte!!

 

--- Mesaj completat în 01 Apr 2008 18:09 -------------

Salut tuturor!!

 

Ma tenteaza tare sa ma alatur si eu...

Vin cu un BMW F650GS, (asta asa ca bavarezele sa castige la scor apelul marcilor prezente :banpls: ). Singura mea dilema sunt cauciucurile: este incaltata cu Michelin Anakee si n-am idee cum se vor comporta pe eventuale noroaie, iarba uda, etc... Voi ce ziceti??

:) Eu zic asa: VINO FARA PROBLEME!!!!! :lol: O sa ai tot sprijinul nostru si asa vei vedea de ce sunt in stare Michelinurile!!! :lol: nu iti fa probleme inainte ca ele sa apara!! :(

 

--- Mesaj completat în 01 Apr 2008 18:12 -------------

Salut

Rog sa-mi trimiteti pe P.M. un nr. de telefon a unei persoane care merge sigur ca sa va pot gasi. Eu am sa ajung mai spre seara deoarece am ceva kilometrii de sudat pana acolo, plus mai am si ceva offroad programat pe drum sambata. In consecinta sa ma treceti si pe mine la cazare. Astept sa udam intalnirea! :ok:

:blbl:

:guitar: Sunt sigur ca o sa primesti ai multe nr de tel si PM-uri dar notezal si pe acesta: 0721326904 RAUL :ok:

 

--- Mesaj completat în 01 Apr 2008 18:16 -------------

Deci oameni buni va anuntz ca venim si noi cu voi.

 

Ne alaturam grupului 1 .

Parerea mea e ca grupul 1 ar trebui sa fuziuoneze cu grupul 2.Nu cred ca traseul e impracticabil pt. grupul 2

:lol: Sunt de acord!!!Dar ramane la alegerea celor cu moto de strada sa ia decezia !!! unde este foarte rau le putem lua si in spinare!!!!! :lol: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 126
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3. Din pacate, deocamdata, prognoza meteo arata ploaie pana sambata si doar duminica in general insorit. Am consultat weather.com, pentru Focsani si Gheorghieni, cele mai apropiate orase pentru care exista prognoza acolo.

 

Chiar zice undeva ca duminica vor vedea vreo raza de soare?! :ok: Cind am verificat eu, nu am gasit decit sanse de ploaie 70-80%, atit simbata, cit si duminica :) . E drept, azi scazusera la vreo 30%, deci m-am simtit mai bine, insa de soare tot nimic nu se vorbea...... :lol: .

Enduristule, cum ziceai ca se pune mina express pe un combinezon din ala de la Louis? Ca pe mine daca ma ploua doua zile la rind sigur ma face sa intru la apa! :(

 

 

 

 

 

 

 

<small>--- Mesaj completat în 02 Apr 2008 00:00 -------------</small><br/>

Are cineva o gamba de rezerva ? Ca sa pot sa vin si eu in week-end, sa mai fac un deal un munte .... :lol:

 

Daca nu .... Sorry I'm out.

 

 

Pai bine mey omule, nu puteai sa ti-o strici si tu acu` vreo 3 zile :banpls: ?????? Ca atunci mai aveam inca gambe pe stoc! :lol: Acum tocmai s-au terminat si transportul nu ajunge decit peste 10 zile (probleme in vama). Pina atunci insa e prea tirziu, banuiesc ac iti faci si singur rost...... :moto:

Insanatosire grabnica si totala, tie si mobrei tale! :lol:

 

<small>--- Mesaj completat în 02 Apr 2008 00:06 -------------</small><br/>

Singura mea dilema sunt cauciucurile: este incaltata cu Michelin Anakee si n-am idee cum se vor comporta pe eventuale noroaie, iarba uda, etc... Voi ce ziceti??

 

Cauciucuri???? Ce sunt alea? :blbl: Mie cind am luat mobra mi s-a zis ca ma mai tin cam 1000-1500 de km (despre ce marca sunt, nici macar nu am intrebat) si deja dupa primul test am facut aproape 1000 de km. Oare sa ramin acasa? :ok:

Mai bine lasa abisul si trece-te pe lista, chiar si pe 2 daca nu te incumeti pe 1. Sau mai bine uita-te pe linkul ala al lui ser79ban....(multumim ser79ban!)

 

--- Mesaj completat în 02 Apr 2008 00:55 -------------

Am gasit cazare in tabara de scolari Galaciuc, este cu cativa km inainte de Lepsa (de cascada Putna); acolo conditiile sunt cam de 2 stele jumate cam asa, in cabane, camere de 2,3 sau 4 locuri, incalzire pe lemne, dar toalete afara din cate imi amintesc (am fost acum multi multi ani pe acolo)

 

pret: 25 RON / PERS

 

locuri sunt mai mult decat suficiente (200! :P ); daca ne hotaram trebuie sa sun vineri sa confirm cazarea pentru ca in mod normal daca nu sunt clienti nu e nimeni acolo in weekend.

 

peisaj excelent, in padure, avem la dispozitie un gratar mare (trebuie sa venim cu carbuni).. in rest..ce sa zic..

 

sa curga distractiaaaaaa! :lol:

 

Multumim, eu zic ca e excelent, sper ca putem conta pe tabara asta. Eu am sunat deja si am anulat rezervarea din Soveja, caci se pare ca lumea e fericita cu noua locatie propusa. Am sunat si la vila Road Eagels, dar e in Soveja si e mica. La fel nu mai sun nici la alte vilutze din Lepsa sau la Tanti Maria, ca ea e si mai mica.... :guitar: . Pentru ca deja suntem......

Pai ia sa vedem:

Grup 1

1.1 Guyana, 1 pers., BMW F650GS

1.2 Zeroo, 1 pers., BMW F 650 GS

1.3 Abil Psihic, 2 pers. Honda Transalp

1.4 Rul 2 moto, 4 persoane: Honda Varadero 1000xl, Yamaha TDM 850

1.5 Ghostrider fl, 1 pers. Honda Transalp

1.6 Enduristul- 2 pers., BMW F 650 GS

1.7 Ali Baba, 2 pers., BMW R1200GS

1.8 Aditorpan, 1 pers, BMW F 650 GS cu deplasare in sens invers si oprire la o vorba uda

 

Grup 2

2.1 Mc Biker, 1 pers. Yamaha R1

2.2 Skydiver, 2 pers. Yamaha R6

2.3 Ray, 2 pers., Suzuky Ninja --> 2.3 Ray, 2 pers., Kawasaki Ninja (scuze maestre, :moto: stiu eu cine e de vina, da nu spun....)

 

Grup3

 

NOU!!!! GRUP 4, Gazdele!!!!! Rugam adaugati

 

Grup 1b = cei care si-au anuntat intentia, dar nu au confirmat

 

1b.1&1b.2 Prieteni Ghostrider, 2 persoane, 2 Honda Transalp

1b.3 Daneluta 1 pers., Honda Suzuky Vstrom

1b.4 Vamos, 1 pers, Suzuki DR 6560

1b.5 Cristache, 1 pers. Suzuki DR 6560

1b.6 RobbieB, 1 pers., BMW F650GS

1b.7 Volkswagen cu 4 persoane (poate)

 

19 persoane sigure in 10 camere duble!!!!!! Noroc cu tabara, ca daca mai vin si cei nesiguri, ne adunam 25, adica aprox 13 camere!!!!

Asa ca, rezerva deocamdata 20 de locuri, vedem noi cum ne cuplam in camere de 2 sau mai multe persoane.

Editat de guy_ana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: eu vineri dupamasa pe la 5-6 sunt in drumul taberei!!!dar pe drum intru la Paula's bikers si daca ai nevoie de combinezon de ploaie iti cumpar eu !!! te sun maine !!!! :( si fac pariu ca vremea cel putin duminica o sa tina cu noi!!! :ok: Editat de rul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@guy-ana: sa cresteti mari si sa aveti un drum adecvat dorintelor.

Daca chiar nu va satisface portiunea aia dintre Soveja si Lepsa, recomand drumusorul ala spre Poiana Sarata (insa luati in calcul ca va indepartati rau de Bucuresti si e pacat ca odata ajunsi la Poiana Sarata sa plecati in graba din cauza ca se lasa seara). Au o super ciorba de burta pacat insa ca nu mai au Dextroza si Brifcor; Glucoza tablete parca ma aveau. Atentie insa la cainii de la stini si atentie mare sa nu va rataciti (padure, drumuri forestiere, noroaie, lemne, balti, pietre,....).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ramane Galaciuc stabilit, voi suna astazi sa le spun. La ce viteza au prins oamenii cu rezevarile, ma tem ca pana sambata sa nu depasim numarul de 200 :(

 

pt Adi Torpan: mai adauga un numar doua, ale mele: 0727.869614 si 0788.828282

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am luat combinezoanele anul trecut dupa ce ne-a udat bine la comemorarea victimelor accidentelor.Imi intrase apa in chilotzi.Daca era mai cald puteam sa fierb oua.

De atunci nu l-am purtat niciodata.Acum e momentul.

 

Am cumparat diverse table,bride ,surubele din Brico si sper sa incropesc un suport pt camera video.Trebuie sa gasesc un loc unde sa o pun (camera) ca sa nu se vada nimic din motorul meu ca altfel risc sa focalizeze pe el.

 

--- Mesaj completat în 02 Apr 2008 09:12 -------------

Daca chiar nu va satisface portiunea aia dintre Soveja si Lepsa, recomand drumusorul ala spre Poiana Sarata (insa luati in calcul ca va indepartati rau de Bucuresti si e pacat ca odata ajunsi la Poiana Sarata sa plecati in graba din cauza ca se lasa seara).

Dar benzinarii sunt pe acolo? Ca si asa daca fac plinul de la Buc. pana la Soveja il pap tot.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cea mai apropiata benzinarie o stiu la Tisita si nustiu daca pe acolo mergeti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, ultimele informatii adunate in timp ce chiuleam de la servici:

 

Grup 1

1.1 Guyana, 1 pers., BMW F650GS

1.2 Zeroo, 1 pers., BMW F 650 GS

1.3 Abil Psihic, 2 pers. Honda Transalp

1.4 Rul 2 moto, 4 persoane: Honda Varadero 1000xl, Yamaha TDM 850

1.5 Ghostrider fl, 1 pers. Honda Transalp

1.6 Enduristul- 2 pers., BMW F 650 GS

1.7 Ali Baba, 2 pers., BMW R1200GS

1.8 Aditorpan, 1 pers, BMW F 650 GS

1.9 RobbieB, 1 pers., BMW F650GS

 

Grup 2

2.1 Mc Biker, 1 pers. Yamaha R1

2.2 Skydiver, 2 pers. Yamaha R6

2.3 Ray, 2 pers., Kawasaki Ninja

 

Grup3

 

NOU!!!! GRUP 4, Gazdele!!!!

Viiiiineeeeeee!!!!!!

 

Grup 1b = cei care si-au anuntat intentia, dar nu au confirmat

 

1b.1&1b.2 Prieteni Ghostrider, 2 persoane, 2 Honda Transalp

1b.3 Daneluta 1 pers., Suzuky Vstrom

1b.4 Vamos, 1 pers, Suzuki DR 6560

1b.5 Cristache, 1 pers. Suzuki DR 6560

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

benzinarii aveti , depinde pe unde merge-ti

 

in vrancea aveti la focsani , tulnici ( 20 km fata de lepsa ), in lepsa nu e benzinarie , in soveja nu mai stiu , daca trece-ti spre ojdula e musai sa alimentati in tulnici , de la lepsa la ojdula sunt 20 de km , dar fiind drumul pietruit de merge mai greu nu va face-ti probleme cu drumul , este drum de piatra si nu sunt noroaie decta citeva locuri , oricum drumul e circulat zilnic de masini , chiar daca ploua nu e nici o problema fiind drum de piatra nu se fac noroaie.

 

 

bafta

 

va mai stau la dispozitie cu relatii( sunt din lepsa , dar locuiesc la constanta )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In caz ca nu ajung in weekend prin capitala, m-as trece si eu pe lista cu "indecisi" daca mai sunt locuri. :ok:

Macar de data asta incerc sa nu ma hotarasc in ultimul moment si sa plec chiar cu cateva ore mai repede decat voi. Nu stiu daca gasesc vreo carciuma unde sa mananc pana ajungeti la locul de intalnire, dar de data asta sigur nu o mai iau spre Pitesti. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In caz ca nu ajung in weekend prin capitala, m-as trece si eu pe lista cu "indecisi" daca mai sunt locuri. :ok:

Macar de data asta incerc sa nu ma hotarasc in ultimul moment si sa plec chiar cu cateva ore mai repede decat voi. Nu stiu daca gasesc vreo carciuma unde sa mananc pana ajungeti la locul de intalnire, dar de data asta sigur nu o mai iau spre Pitesti. :(

 

Locuri sunt, nu e problema, esti binevenit., Dar nu am inteles exact de unde vii si unde intentioneazi sa ne astepti.....Si de ce depinde hotarirea ta? De posibilitatea de a decide cu citeva ore inainte? Pai atunci, tie o sa-ti comunicam o ora mai devreme de cit cea reala si s-a rezolvat..... :ok:

 

Deci lista ar suna asa:

 

Grup 1

1.1 Guyana, 1 pers., BMW F650GS

1.2 Zeroo, 1 pers., BMW F 650 GS

1.3 Abil Psihic, 2 pers. Honda Transalp

1.4 Rul 2 moto, 4 persoane: Honda Varadero 1000xl, Yamaha TDM 850

1.5 Ghostrider fl, 1 pers. Honda Transalp

1.6 Enduristul- 2 pers., BMW F 650 GS

1.7 Ali Baba, 2 pers., BMW R1200GS

1.8 Aditorpan, 1 pers, BMW F 650 GS

1.9 RobbieB, 1 pers., BMW F650GS

 

Grup 2

2.1 Mc Biker, 1 pers. Yamaha R1

2.2 Alina, pasagera Stefan

2.3 Ray, 2 pers., Kawasaki Ninja

 

Grup3

 

NOU!!!! GRUP 4, Gazdele!!!!

Viiiiineeeeeee!!!!!!

 

Grup 1b = cei care si-au anuntat intentia, dar nu au confirmat

 

1b.1&1b.2 Prieteni Ghostrider, 2 persoane, 2 Honda Transalp

1b.3 Daneluta 1 pers., Suzuky Vstrom

1b.4 Vamos, 1 pers, Suzuki DR 650

1b.5 Cristache, 1 pers. Suzuki DR 650

1b.6 Comieu2005, 1 pers. , Suzuky Vstrom

Editat de guy_ana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate am vesti proaste, in principal pentru mine, e adevarat. Cei de la Bavaria nu au putut sa ma programeze cu motorul la revizie saptamana asta. Sunt la limita cu numarul de km si daca fac deplasarea pe weekend imi pierd garantia la motor. Asa ca, cu parere de rau, stau acasa. Defapt, nici prin oras nu-l mai scot pana la revizie, pentru ca deja am depasit un pic limita de km.

Spor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa stabilim locul de plecare ...si ora .Stiu ca s-a zis la 9:00 dar mi se pare cam devreme.Dupa ceasul vechi e 8:00 SI E CAM FRIG. Dimineata cand plec la munca,termometrul de la masina imi arata 6 grade la ora 9:00.In plus ajungem prea devreme prin zona muntoasa unde e si mai frig.

Hai sa ne intalnim la 10:00 la Arc. Ce ziceti? Supunem la vot?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa stabilim locul de plecare ...si ora .Stiu ca s-a zis la 9:00 dar mi se pare cam devreme.Dupa ceasul vechi e 8:00 SI E CAM FRIG. Dimineata cand plec la munca,termometrul de la masina imi arata 6 grade la ora 9:00.In plus ajungem prea devreme prin zona muntoasa unde e si mai frig.

Hai sa ne intalnim la 10:00 la Arc. Ce ziceti? Supunem la vot?

 

Ma tot gindeam cum sa facem

Si m-am luminat.

E adevarat ca 9 e devreme, dar trebuie sa luam cu noi fripturile si beutura . Eu le pot cumpara, dar nu am cum sa le car la locul de intilnire. Asa ca mai bine le punem direct in bagaj la cumparare. Are avantajul ca discutam cu totii ce luam, deci cu atit mai bine.

La arc nu are sens sa ne intilnim, caci iesim prin Afumati si poate lumea vine din directii mult mai apropiate de iesirea asta, deci le-ar fi peste mina. Putem stabili noi cei din Drumul Taberei sau apropiere un loc de intilnire , gen mall, pe care in cunosc toti si mergem de acolo mai departe sopre Afumati.

Cu grupul ne vom vedea in viziunea mea la Metro Afumati, (aveti harat aici)

 

http://www.metro.ro/Stores/StoreVoluntari.aspx

 

de unde vom discuta ce luam si vom vedea de ce spatiu de carat dispunem.

 

Deci lasati loc in bagaje, ca berea o dau eu, dar nu o car!

 

Poate ca 9 e devreme, dar o sa ne ia mai mult de o oar sa facem cumparaturi, asa ca....In plus, nu ne grabim pe drum, caci cine stie de cite ori o s ane oprim si asta va face sa se lungeasca f. mult. Ne vom mai opri si ca sa fuzionam cu diverse persoane, in Buzau si Focsani cel putin, asa ca sigur mai adaugam minim o ora pina la Lepsa. Cit despre temperatura.....

nu avem noroc oricum, ca prea multe grade peste 9 nu o sa fie toata ziua, asa ca va fi doar un mic antrenament, iar daca ulterior se va face mai cald, abia o sa fim fericiti la 12 grade :ok: . O sa transpiram! :(

 

In concluzie, eu ramin la ora 9- 9,30 intilnire la Metro Voluntari. Sau cel mult 10 caci de acolo plecam atunci la 11 si. Adica tirziu, caci mai vrem sa mai vedem ceva si prin zona aia unde mergem, nu?

 

 

Iar noi astia din zona Dr. Tab. sa ne vedem la Plaza cam cu o oar amai devreme, caci cam atit ne ia sa ajungem acolo (din experienta spun).

 

Cum suna ce am grait eu? Astept reply, ca sa stie si cei de pe traseu ce idee sa-si faca.

 

 

--- Mesaj completat în 03 Apr 2008 10:56 -------------

Din pacate am vesti proaste, in principal pentru mine, e adevarat. Cei de la Bavaria nu au putut sa ma programeze cu motorul la revizie saptamana asta. Sunt la limita cu numarul de km si daca fac deplasarea pe weekend imi pierd garantia la motor. Asa ca, cu parere de rau, stau acasa. Defapt, nici prin oras nu-l mai scot pana la revizie, pentru ca deja am depasit un pic limita de km.

Spor

 

Ai PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( pt mine este buna orice ora si am sa vin la punctul de intalnire a celor din dr. taberei!!! carne(vie sau moarta) ne trebuie !!!!! dar bautura eu zic sa caram din Buc mai putina ca doar trecem prin una dintre cele mai tari zone viticole!!! :ok: Poate grupul de gazde ne ajuta cu procurarea unui vinisor bun :ok: (bine inteles contracost) Vremea nu este o problema pt mine!!! :moto: Editat de rul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( pt mine este buna orice ora si am sa vin la punctul de intalnire a celor din dr. taberei!!! carne(vie sau moarta) ne trebuie !!!!!

 

Raul, la ce te refereai "carne vie"? Daca vin, eu vin singur, s-ar putea sa fiu interesat... :ok: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( pt mine este buna orice ora si am sa vin la punctul de intalnire a celor din dr. taberei!!! carne(vie sau moarta) ne trebuie !!!!! dar bautura eu zic sa caram din Buc mai putina ca doar trecem prin una dintre cele mai tari zone viticole!!! :ok: Poate grupul de gazde ne ajuta cu procurarea unui vinisor bun :ok: (bine inteles contracost) Vremea nu este o problema pt mine!!! :moto:

 

Si pe aici se gaseste mai mult vin contrafacut. Am eu un loc de unde am mai luat si este super. Ultima oara(Revelion) era 3 lei litrul. De ce cantitate vorbim? Astept PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate venim si noi - TuningBoy si Zouza (Manuela). Avem 2 optiuni : cu masina sau sa vin eu singur cu Hondita mea monopost.Voi stii sigur vineri seara.

 

Tatal Zouzei are o casa de vacanta ( rustica , dar cu toate conditiile) in Lepsa Downtown , fix in varful muntelui. E obisnuit cu motociclisti si foarte ospitalier , chiar daca vorbeste cam tare.

 

Il puteti gasi la 0744.378.202 - Gheorghe Marin, puteti preciza ca aveti nr de pe forumul de motociclisti si ii pica fisa imediat. Doar fiica lui e posesoare de moto si permis categ A :ok: In plus am mai fost acolo cu alti motociclisti de pe forum ...daca gasesc linkul il postez.

 

 

Ca orice lucru din lumea asta , nimic nu e gratis. Din cate stiu eu se multumea cu 100Euro/noapte/vila, in care intra sigur 10 persoane , sau chiar si mai mult daca vreti sa va inghesuiti un pic. Cel mai bine il sunati inainte ca sa stiti sigur pretul.

Exista 4 dormitoare + 1 mare living si Dom' Marin va ofera support si in alegerea vinului si a pastravilor potriviti pentru gratar :(

 

Drumul Lepsa - Tg Secuiesc 35-40km l-am facut in 4ore jumate ...5h cu VFR400 si CBR600F3.Asadar cei cu F650GS si SoftEnduro nu vor avea mari probleme. Vit maxima 20kmh , cat sa ramai cu fundu-n sha si rabdare.

 

Eu inca sper sa ajung alaturi de voi...daca imi da tata masina, daca nu poate vin cu Hondita.

Va lasam si nr noastre de telefon : Adrian 0724 150 370 (TuningBoy) , Manuela (Zouza) 0726 00 88 87

 

Sper sa ne vedem/auzim cu bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Putem stabili noi cei din Drumul Taberei sau apropiere un loc de intilnire , gen mall, pe care in cunosc toti si mergem de acolo mai departe sopre Afumati.

 

In concluzie, eu ramin la ora 9- 9,30 intilnire la Metro Voluntari.

Iar noi astia din zona Dr. Tab. sa ne vedem la Plaza cam cu o oar amai devreme, caci cam atit ne ia sa ajungem acolo (din experienta spun).

 

Putem sa ne intalnim la Plaza la 8:30-9:00 ? Ca nu facem mai mult de 30 de min pana la Metro Voluntari pe ruta Plaza - Arcul de Triumf-Sos. Nordului -Sos. Pipera-Dimitrie Pompei-Petricani-Doamna Ghica-Sos.Colentina.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Putem sa ne intalnim la Plaza la 8:30-9:00 ? Ca nu facem mai mult de 30 de min pana la Metro Voluntari pe ruta Plaza - Arcul de Triumf-Sos. Nordului -Sos. Pipera-Dimitrie Pompei-Petricani-Doamna Ghica-Sos.Colentina.

 

Hai sa zicem 8,30 in parcarea moto (de la intrarea din fata -care e in spate de fapt, spre Cora), ca eu oricum intirzii, asa ca se face aproape 9 pina plecam. Si atunci ramine cel tirziu 10 pt Metro Voluntari, caci eu am facut de citeva ori drumul pina acolo si am facut 30 min doar noaptea , la 23!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragilor :(

noi 2 nu mai putem veni

vom fi prin zona (pe langa Panciu) dar pentru o inmormantare.. a murit bunica mea.

 

Va rog luati legatura cu administratorul taberei maine neaparat; dl Olteanu - 0723.140.976.

trebuie sa ii reamintiti ca venim sambata, am confirmat ieri deja dar el asa mi-a spus, sa-l sunam vineri din nou; altfel trimite oamenii acasa pe weekend si nu gasiti pe nimeni acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iaca ce zice si despre vremea din zona:

http://www.accuweather.com/world-forecast....CI&metric=1

 

Mai aproape de Lepsa nu am gasit decat Tulnici.

 

Si Ojdula:

http://www.accuweather.com/world-forecast....LA&metric=1

 

adevarul e la mijloc :(

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...