Sari la conținut

Accident La Intersectia Cantemir Cu Marasesti


god666
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 119
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In intersectia aia tot timpul sunt accidente...

Eu stau la Tineretului si stiu cum e... acolo sunt 2 puncte naspa unde oricand poti sa o patesti:

1. la intersectia de la Budapesta, si

2. la shaormeria aia de la Tineretului unde s-a pus gardulet acum intre cele 2 sensuri de mers... mai tot timpul se depasea linia continua acolo si se forteaza intrarea de pe stradutele laterale. E cam haos acolo...

Dar aia asa cretina a fost? sa accelereze? cred ca acolo nu aveati mai mult de 20 km la ora in intersectie ca sunt si sinele alea de tramvai care sunt putin ridicate fata de nivelul soselei si cam trebuie sa incetinesti...

Naspa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A da

 

si mai mentionez ca echipamentul e ok, casca lui borris e zgariata, a mea la fel putin, bine, nu pre a fost contact cu asfaltul, eu am avut ce-am avut cu masina. geaca cu protectii ok, ghiozdan in spate ca altfel cred ca-mi muceam mai bine spatele. oricum tipam ca-mi trebuie protectie pt coloana. genunchierele mele si-au facut treaba

 

cred ca de-acum pot sa recomand cu incredere airoh si madhead, cel putin la tipul asta de buseala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica Ralucone, Borris si multa :bow: lamuitei blonde.Goleam o sticla de stalinskaya cand pe la unu si ceva primesc mesaj de la Kali cu vestea proasta.Mi-a sarit tot alcoolul din cap :bow: MM de soferita tampa ;) Cel mai nasol este cand o patesti din vina altora .Si cand am mers la gratar, Borris mergea mai linistit, la coada si uite ca tocmai lui i s-a intamplat :bow:

P.S : vreau si eu sticker cu "motociclisti in trafic"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

insanatosire grabnica si multa-multa bafta la Politie si in recuperarea banilor de la don'soara...desi, daca avea dacie 1300, cred ca va fi cam greu.

oricum, sa las la o parte nota pesimista, bine ca n-a fost mai rau

 

P.S. vreau si eu abtibildul cu pricina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru primul sticker tre' sa vorbiti cu Orestte. Daca e mai are si vreti, bagati-va pe o lista, alegeti un reprezentant caruia sa-i parvina respectivele, le iau eu de la el si vi le trimit (in caz ca Orestte e ocupat, stiu ca tre' sa plece din tara in curand).

 

Mult calciu la incheietura, luati tot banu' de pe gagica si data viitoare sa-i spargi parbrizu' cu casca ;)

Editat de Puc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum am venit de la boris. i-am facut o vizita cu kriminal.

 

omu' se simte bine, dar moralul e la pamant. am mai ras, am mai glumit, i-am mai dat sfaturi care cum stim si noi, l-am mai veselit si maine dimineata a ramas sa mergem sa vedem motorul. care mai aveti sfaturi utile, things to do, ce trebuie declarat la politie, cum trebuie procedat cu asigurarile, sfaturi pentru intentare proces don'soarei in cauza samd nu ezitati sa postati, sau direct PM omului.

 

pentru cei care i-au sutit telefonul cand bietul om era imprastiat pe jos: MULTA MOOIEH!!!!

 

off:

cum e si cu viata asta... duminica mi-am schimbat bujiile la motorul meu, la el la bloc, si acum era sa se intample intamplarea. ai avut mare noroc omule, Doamna In Negru a iesit la vanatoare cu scula neascutita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata mergem la politie pt declaratii and shit. inca o data mii de multumiri tuturor celor care ne-au ajutat si care au grija de noi ;) se pare ca 3-4 sapt am mana relativ inutila, pot tasta deci pot munci. deci daca in 2 sapt dadeam de permis sa zicem ca s-a prelungit termenul. exclusiv pentru asta abia astept s-o vad pe madam si mai ales pe frati-su, care m-a imbrancit ca un meltean ca sa intre el dupa boris si sa tipe ca sa i se ia alcoolemia. tupeu ordinar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand te vezi cu melteanu', ia vreo doi amici motociclisti mai reprezentativi cu tine sa faca o miuta prieteneasca, cu el, dupa care sa-i ia alcoolemia din arcada...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca sunteti intregi. Ralucone, ai ce sa povestesti vineri la intalnire daca mai ai energie sa iesi din casa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca sunteti intregi. Ralucone, ai ce sa povestesti vineri la intalnire daca mai ai energie sa iesi din casa.

 

Bai, cred ca pana vineri o sa i se taie de la atata povestit, si n-o sa mai aiba energie sa tot repete povestea.;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am postat, cred ca-i suficient, ca am obosit sa tot explic :ok: vineri nu stiu daca ajung, abia ma misc prin casa. vedem :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am postat, cred ca-i suficient, ca am obosit sa tot explic :ok: vineri nu stiu daca ajung, abia ma misc prin casa. vedem :huh:

e, ce v-am zis? un minim de psihologie, dom'ne...

lasa bai, bine ca sunteti ok. nasol cu motoreta in schimb.

 

Intrebare de interior, ashea: i-ai zis lu' tati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai deci si eu si boris am zis clar: nimeni din familie nu trebuie sa afle . bine ca nu ne-au dat numele pe post :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai deci si eu si boris am zis clar: nimeni din familie nu trebuie sa afle . bine ca nu ne-au dat numele pe post :crack:

 

My lips are sealed. Asta pt ca ma pregatesc cat de curand sa ma duci la ai tai in vizita. :ok: :huh:

fa-te bine fato, avem nevoie de energia ta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...