Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sal.am nevoie si eu pentru un sv 650s din 99 levier schimbator viteze cu tot cu tija si scarita cu tot cu ansamblu de prindere pt partea stanga o maneta ambreaj o scarita spate stanga o perche capete de ghidon si manson stanga:D

 

cine ma poate ajut:D?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal.am nevoie si eu pentru un sv 650s din 99 levier schimbator viteze cu tot cu tija si scarita cu tot cu ansamblu de prindere pt partea stanga o maneta ambreaj o scarita spate stanga o perche capete de ghidon si manson stanga:D

 

cine ma poate ajut:D?

 

 

nu-mi spune - ai culcat-o pe stanga!

Editat de Dan Cata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut urgent persoana sau firma care face transport auto pe platforma din spania(madrid,barcelona,zaragoza)pentru a aduce un autoturism si o motocicleta.stiu ca e departe si aproape imposibil de gasit,dar incerc..multumesc anticipat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt motocicleta am eu platforma speciala....de mers nu merg ca nu se merita ...gandeste-te la aproape 10.000 km dus intors cat ar trebui sa cer.dar o inchiriez daca ai masina.

id- eldiablomotorbike

din madrid pana la cluj,aproximativ 3500km(am facut drumul asta in august,deci stiu ce vorbesc...)...da,stiu ca e departe,dar imi incerc norocul...caut in continuare... :)

 

vand 4 geci piele model chopper,marimi diferite,s.h.,stare buna(maro,gri)..pret 600 mii lei ..si 3 perechi pantaloni piele(doua cu protectii burete si una chopper-marime mica)..pret 300 mii lei..pot fi vazute si probate la turda....aduc la comanda geci piele cu protectii detasabile,aproape toate marimile,cu logo KAWASAKI,SUZUKI,YAMAHA,BLADE,CORONA,REPSOL,CARPE DIEM...preturi intre 150-175eu :) info la telefon 0726-712763

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand sau schimb 2 MOTOCICLETE la pret de una. Yamaha XT 600 Z fara acte si un chopper Suzuki GS 550 L inmatriculabil, an fabricatie '82, 6 viteze, 4 cilindri in linie, nu a fost rulat in RO.

La schimb le dau doar pe enduro cel putin de 250 ccm inmatriculat.

 

Detalii aici: http://bikeshop.ro/handler.php?src=db&...m&ID=141424

 

 

Toate cele bune

Andrei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand manusi Boggoto noi din piele si protectii carbon marimea M.leam luat de la o firma de pe net si cand mi-au ajuns acasa am observat ca nu mi-s bune :) .Pret real 240ron eu leam luat atunci la reducere cu 180ron si le dau la 150ron sa ma scap de ele si sa imi iau altele pe marimea mea biggrin.gif .Cei care vor sa le cumpere le pot proba in cluj sau gherla. :)

post-42111-1222866036_thumb.jpg

post-42111-1222866052_thumb.jpg

post-42111-1222866064_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

garantat detecteaza radarele fixe (gen cele de pe cluj-turda) INAINTE cu 500 m? eu pana acum am gasit (si testat) doar detectoare ce le anuntau dupa.... din spate cand e prea tarziu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate,asa scrie in documentatie...si mai scrie ca in spania sant legale ...acum asta e...daca ma injura cineva ca a primit o scrisorica cu foto si viteza de la garcea,sa fie pacatul meu...eu spun doar ce am citit in prospect... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...