Sari la conținut

Postări Recomandate

Vand Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW), 2004, geamuri/ oglinzi electrice, AC, servo + servo City, consumabile schimbate in vara, placute frana noi montate de max 2 saptamani, folii omologate, sistem audio cu radio/card sd/usb. mecanic 9/10 (firele care trec prin scaun nu mai fac contact cateodata si da eroare dar toate sunt functionale....buba la fiat-uri), estetic 7/10 (matuita partea dreapta de la soare si botul are puncte cum a sarit vopseaua de la pietre)

se poate vedea si testa

0755 371188 (pot raspunde numai dupa ora 12)

3000 euro neg.

up!

poze la pag 282

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Din motive personale trebuie sa ma despart de mobra o vreme,asa ca trebuie sa o vand Yamaha Super Tenere XTZ 750,750 CC,70 CP,an fabricatie 1993,culoare rosie,inamtriculata cu acte la zi,adusa in 2007,intretinuta foarte bine,ulei schimbat la fiecare 5000 KM,consumabile schimbate anul acesta,mai putin kitul de lant care necesita inlocuire,am cumparat-o cheala si tot ce este extra e pus de mine si anume:parbriz touring MRA cu deflector,aparatoare faruri de aluminiu,aparatoare noroi fata home made,crash-bars Heavy Duty,proiectoare Hella(sticla stanga sparta,am cazut la adunarea de anul asta)ceas+termometru,ungator lant home made cu electrovalva si cap ungere de la Harea,suport lazi si top case,lazi laterale Givi E45,top case Givi 450,avarii,trusa scule home made,prelungire aripa spate originala cu stop.Pretul este de 1500 euro si nu mai este negociabil.Pt alte informatii va stau la dispozitie la telefon 0740313423

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Suzuki DR 800 S BIG din '97 cu lazi de aluminiu si topcase plastic motodetail

1300 Euro

http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-suzuki-dr%20big%20800%20s-din-1997-489880.html

 

 

 

post-55145-0-07247400-1355322836_thumb.jpg

Editat de cervo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Logitech Pure-Fi Anywhere 2 Compact Docking Speakers for iPod and iPhone (Black)

Product Features
  • Supports iPhone and all iPod models with included dock connector
  • Enjoy your music longer with a 10-hour rechargeable battery and a battery-level indicator
  • Control your iPod and browse your content from anywhere in the room
  • Doubles as an iPod and iPhone charger so you won't run out of juice
  • StereoXL technology widens the stereo image dramatically, creating an immersive audio experience

Pret 120 ron.

un notebook Samsung NP-M60 cu placa video defecta (merge dar are niste dungi verticale pe fundal) - se poate folosi lejer pentru pus muzica, media server, etc. Se vinde fara HDD.

Specs:

Intel ® Core ™ 2 Duo Processor T7500 2.2 GHz, 800 MHz FSB, 4 MB cache

2048 MB - RAM PC2-5300 (667MHz) DDR2 SODIMM

43.2 cm (17 inch) WXGA SuperBright © Glossy LCD Display, 1,680 x 1,050 pixels

DVD Super Multi Double Layer Lightscribe, 5x DVD-RAM, 8x DVD ± R 2.4x DVD + R DL, 4x DVD ± RW, 24x CD-R, 16x CD-RW, 8x DVD, 24x CD is integrated.

 

Pret 350 ron negociabil.

 

email: filip.cristian@gmail.com, tel: 0746162295

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand cizme vanucci piele sport la 200 ron, ghete dainese piele la 100 ron si cizme alpinestars smx plus la450 ron. toate sint marimea 43 si sint in stare ok.

manusi piele xs vanucci la 90 ron.

0751232565

vand ipnone 3gs32gb neverlock la 699 ron sau schimb cu samsung sau htc modele noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand o pereche skiuri FISHER ICE CAB REVOLUTION

1.70 m lungime, stare foarte buna

Pret 140 RON

 

Casca ski femei/copii marimea M

 

Casca ski Wed'ze femei/copii marimea M 52-55 cm cumparata de la Dechatlon si folosita o singura saptamana in Austria. Stare excelenta, se ofera si un set de bureti interiori noi de schimb.

Pret 35 RON

 

si

Vand bare portbagaj Thule sistem 750 in stare foarte buna cu sistem antifurt cu cheie (cate un butuc pe fiecare bara) si 2 sisteme de prindere unul pentru VW golf IV scurt 5 usi precum si VW Bora iar alt sistem pentru VW golf IV in 3 usi. Prinderile se vand si separat.

 

Pret 360 RON

 

0740140820

Casca s-a dat

Au mai ramas barile si skiurile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand casaca Shoei Raid II noua , nepurtata in ambalajul original , viziera clara cu folie + pinlok nedesfacut . Casca este rosu cu gri marimea Xl 61 cm . POZE

Pret 230 Eu negociabil , info vlad_muresan2003@yahoo.com sau 0740138556

 

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

snapback.pngcalin.m, on 02 November 2012 - 08:56 PM, said:

 

 

Vand geaca de piele Wintex - Marimea 50 - aprox. 1.75-1.80 inaltime si MAXIM 75 kg - Ca idee eu am cam 1.73, dar 80 de kg si mi-e putin lunga la maneci si ma cam strange la "airbag" (a se citi beer belly).

Are protectii CE la coate, umeri si spate.

Are fermoar lung de legatura pt pantaloni.

Prezinta 2 zone zgariate pe umarul stang si in zona antebratului stang (se pot vedea in poze).

Am cumparat-o recent (s.h.), dar n-am apucat sa o folosesc.

Pretul este de 230 RON, pret care, bineinteles, este negociabil, ca doar traim vremuri grele. As fi intresat si de un eventual schimb cu ceva cizme de piele nr. 41 sau ceva manusi de piele (masura s / m) +- diferente, daca e cazul.

Se poate vedea/proba in zona marasti, in principiu zilnic dupa ora 18. Contact: 0745 002 921 - Calin sau PM.

 

POZE

 

 

Update pret: 200 RON

 

 

UP!

UP!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand cizme vanucci piele sport la 200 ron, ghete dainese piele la 100 ron si cizme alpinestars smx plus la450 ron. toate sint marimea 43 si sint in stare ok.

manusi piele xs vanucci la 90 ron.

0751232565

vand manusi piele vanucci mar xs la 90 ron

geaca cycle spirit mar m pt 62-70kg cu mesada si protectii, noua. 250 ron

0751.232.565

Editat de florynn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

No amu-i bai ! Mi-ai bagat un cui in coaste ! Totdeauna am spus ca am orgasme cand vad motorul asta ...

 

Hmmmmm ....

 

Pacat ca banii ceruti sunt peste asteptarile mele ...

 

Dar mai studiem cazul ...

Silviule...tine'ti banii si mai bine de aia 3000 de euro iti cumperi 11,36 Dnepre solo sau 5, 21 Dnepre cu atas si tractiune 2 x 3 .

Am zis !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana iti mai vine vreo idee de achizitie, du'te , te rog si schimba codu' la control accesu' din spate, pt ca scumpa noastra Natalia, moare de foame cu ptita'n straita si cu slanina netaiata.

Calea de acces e la ea, i'am trimis mesaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Ma Yzule , nipre am destule. Una cu tractiune pe atas si diferential blocabil, una la fel dar diferential neblocabil, una cu tractiune numa pe spate si urmeaza sa ajunga ultima achizitie, adica una solo (fara atas). Asa ca la nipre, am destule.

Da' Triker-ul e altceva ..., nu are concurent la segmentul lui. Nu realizezi ce motor demential e ala, numa dupa ce te dai cu el. Si io am avut ocazia sa ma dau cu doua pana acuma. Unul al Ramonei Cuc si celalalt al lui Tiberiu Troia. Pe cel din urma eram pe punctul sa-l cumpar acum catva ani, dar venerabilul Troia, cand m-a vazut cu banii in mana, a avut o revelatie si a decis instant sa nu-si mai vanda Triker-ul niciodata. Iar de atunci nu prea s-au mai scos la vanzare din astea. Poate si pt ca-s mai rare ...

Desigur ca achizitia unui Triker la colectie nu va inlatura decizia de achizitie a crucisatorului (GL1500). Iar pe langa astea mi-am propus sa-mi iau si o remorca pt moto si o rulota. Si toate astea in perioada imediat urmatoare de dupa "sfarsitul lumii".

Asa ca, aritmetica e un pic cam incurcata, dar trag sperante sa gasesc solutii ...

 

 

 

 

Ramona Cuc de la Remax e motociclista? hm ...

Editat de Suzuki_RM_125
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai esti 100% sigur?

Vorbesc doi prieteni:

- Ce ai face dacă ai ști că pe 21 decembrie chiar ar fi sfârșitul lumii?

- Aș fu*e tot ce mișcă! TU?

- M-aș strădui să nu mă mișc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...