Sari la conținut

Mi-sm gsdit nevasta!


Requiem
 Share

Postări Recomandate

A inceput cu Eva si Adam. Am muscat si eu din fructul interzis. Prin acest pacat m-am "infestat" cu un virus foarte periculos, dar si mai frumos!

 

Au trecut multi ani, ma macina ceva inauntru, erau momente cand ma simteam "vindecat", dar erau numai halucinatii urate! intotdeauna mi-am revenit! Cu greu am ajuns sa trec de o proba, care vroia sa para grea, dar de fapt nu era.. cu multa daruire, si sarguinta am ajuns sa am un cartonas in buzunar pe care scrie A(si pe undeva parca si B ), m-am simtit usurat...

 

A mai fost nevioe de 5487 ore(de la primirea cartonasului), ca visul meu sa se inplineasca.. aceste ore treceau greu, am fost neviot sa trec multe probe, sa ma lupt cu multe creaturi teribile!

 

Dar cum intotdeauna eroul bun invinge, si eu am reusit sa-mi inving frica, am ucis Balaurul, si m-am intors la rege, s-o iau pe printesa! ne-am casatorit, urmeaza doar lucrurile oficiale(actele), si o sa traim impreuna pana la moarte(sau poate divort!)

uite si sotia mea! (poze de la nunta din pacate nu am...) O sa-mi vedeti sotia la intrunirea din Cluj, Valea Ierii(Transilvania Bikers MC 1990), iar pt cei care nu ajung o sa pun multe poze cu ea.

 

 

Ps Deja am "calarit-o" :laugh: :laugh:

post-49-1116951476_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casa de piatra! Casatorie fericita shi fara incidente nefericite! Sa ai cat mai multa bafta de ea shi sa o "calareshti" cat mai multzi km fara reparatzii... :laugh:

 

DDC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o stapanesti sanatos! Si eu am avut 2 ETZ-uri unul 250 si unul 251. Primul meu drum mai lung l-am facut pe ETZ :laugh: Timisoara-Cluj cu nevasta in spate. La intrarea in Gilau m-a prins o ploaie torentiala si ne-a facut varza, dar eram fericit. Era motorul meu si m-a dus la destinatie fara nici o problema :laugh:

Hint: rulmentii de la roata spate se duc dracului destul de repede, sa-i verifici mai des

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata foarte bine si cred ca merge tot asha. Bravo, sa te duca la destinatie de fiecare data fara ezitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...