Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

@oldmax: sa inteleg ca nici tu nu ai fost?

 

 

Am fost man!

Dar eu sunt mai greu de cap. Inteleg greu si uit repede! :burnout:

Editat de Oldmaxbucuresti
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:burnout:

 

 

Asta este adevarul...inteleg greu si uit repede.

Oricum la cata galagie a fost ieri si la cate discutii s-au tinut la masa noastra cam greu sa retii sau sa auzi ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru adda :

 

si, ce a fost discutat : ?

 

bun..discutia a fost mai mult sau mai putin constructiva. s-a vorbit mult despre ong - organizare, grup, plan de viitor- dar nu s-a discutat nimic concret. eu inca nu am aflat cine va fi 100% pentu (ma refer la persoanele care chiar vor sa faca ceva nu doar sa fie cu numele.pentru asta exista grupul de plimbare :unsure: ).

mai mult decat atat nu cred ca s-a facut inteles ong-ul. nu va fi o chestie exclusivista de genu nu esti cu noi nu te plimbi cu noi sau nu porti emblema ca nu esti in ong sau nu vei facilita de unele servicii alaturi de noi. ne vrem a fi intr-un grup de posibili viitori prieteni (si spun asta pentru ca sa fim seriosi inca nu suntem prieteni- no offense dar inca nu ne cunoastem atat de bine). oricum cine vrea mai multe informatii si nu a inteles de fapt ce se intampla il rog sa se informeze dinnainte de a lua o decizie.

mai mult ce as putea adauga..... :burnout:

ah....am rugamintea ca pana sambata inclusiv cine nu mi-a dat banii de sigla sa-i dea. poate asa incepem sa ne miscam putin putin. :blbl:

 

as vrea sa multumesc celor care au participat ieri la discutii :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun..discutia a fost mai mult sau mai putin constructiva. s-a vorbit mult despre ong - organizare, grup, plan de viitor- dar nu s-a discutat nimic concret. eu inca nu am aflat cine va fi 100% pentu (ma refer la persoanele care chiar vor sa faca ceva nu doar sa fie cu numele.pentru asta exista grupul de plimbare :unsure: ).

mai mult decat atat nu cred ca s-a facut inteles ong-ul. nu va fi o chestie exclusivista de genu nu esti cu noi nu te plimbi cu noi sau nu porti emblema ca nu esti in ong sau nu vei facilita de unele servicii alaturi de noi. ne vrem a fi intr-un grup de posibili viitori prieteni (si spun asta pentru ca sa fim seriosi inca nu suntem prieteni- no offense dar inca nu ne cunoastem atat de bine). oricum cine vrea mai multe informatii si nu a inteles de fapt ce se intampla il rog sa se informeze dinnainte de a lua o decizie.

mai mult ce as putea adauga..... :burnout:

ah....am rugamintea ca pana sambata inclusiv cine nu mi-a dat banii de sigla sa-i dea. poate asa incepem sa ne miscam putin putin. :blbl:

 

as vrea sa multumesc celor care au participat ieri la discutii :D

 

 

vreau si eu, vreau si eu!...n-am fost ieri, imi pare rau, dar nu mi-a mai permis programul...

vreau si eu sa dau bani de sigla...as vrea si eu sa aflu mai exact ce presupune acest ONG de care se vorbeste...sunt chiar interesat, dar din pacate nu stau foarte bine cu timpul...imi place sa ma implic in diverse chestii...dar tre sa am multe informatii, casa nu ma apuc sa vorbesc, sa promit ceva, si apoi sa ma scuz, ca nu pot...

eu nu sunt angajat undeva, sunt prorpiul meu stapan, sunt arhitect si am firma mea de proiectare...in general dispun de mult timp, dar mi se poate schimba programul de la o ora la alta, fara sa pot face ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.

 

informatii despre ong si despre proiectele pe care vrem sa le punem in practica veti primi pe PM. veti afla in curand mai bine despre ce este vorba, dar aveti putina rabdare. nu vreau sa spunem lucruri eronate. mai este nevoie de putina documentare, cateva zile, si veti afla mai multe detalii, sper eu suficiente.

 

 

daca are cineva intrebari, de orice natura, sau are ceva de zis, il rog sa imi trimita PM. vom raspunde tuturor intrebarilor intr-un singur mesaj pe care il vom trimite tuturor.

 

vantul

 

just :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit sanatosi si voiosi ! :P dar de ce nu intrati pe forumul nostru ?!? :angryfire: http://chopperacademy.ro/phpBB2/index.php :P :blbl: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit sanatosi si voiosi ! :P dar de ce nu intrati pe forumul nostru ?!? :angryfire: http://chopperacademy.ro/phpBB2/index.php :P :blbl: ;)

 

 

Sal Man,

 

Bine ai revenit! Sanatos si voios!

Ref la forum din link... imi scapa mie ceva sau trebe ceva dat in PM? o parola ceva? ia mai verifica un pic....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista printre "chestiile ciudate" de sus, sub nume forum, o casuta bifata in dreptul careia scrie "register" , va inregistrati cu acelasi nume ca si aici - pt. a nu creea confuzii :angryfire: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista printre "chestiile ciudate" de sus, sub nume forum, o casuta bifata in dreptul careia scrie "register" , va inregistrati cu acelasi nume ca si aici - pt. a nu creea confuzii :angryfire: :P

 

Problema ca apare o caseta de autentificare inainte de a ajunge la chestia cu register. Scoate .htaccesul sau ce metoda de autentificare este ramasa pe acolo.

 

La a doua intrare pe forum nu mai apare caseta.

Editat de pirvulescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar eu nu ma pot loga cu username-ul cu care m-am inregistrat. Am primit un mail in care se spunea ceva de COPPA act si un acord parental pentru utilizarea forumului cu care, nestiind ce sa fac, l-am dat reply ca doar nu era sa-l printez si sa i-l dau lui Larry pe fax asa cum scria acolo. Larry, in reply este username-ul si parola, pe care o s-o schimb ulterior.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar eu nu ma pot loga cu username-ul cu care m-am inregistrat. Am primit un mail in care se spunea ceva de COPPA act si un acord parental pentru utilizarea forumului cu care, nestiind ce sa fac, l-am dat reply ca doar nu era sa-l printez si sa i-l dau lui Larry pe fax asa cum scria acolo. Larry, in reply este username-ul si parola, pe care o s-o schimb ulterior.

E suficient un OK direct acolo, fara a completa user si parola.... inca lucrez la el, dai OK, apoi se deschide forumul si urmezi procedurile obisnuite de logare / vizitare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.rog pupblicu sa nu se supere k nu am mai venit la intalnire,sa ne cunoastem...vor mai fi ocaziii,ca cea de sambata,unde vin sigr.mersi de invitatie Oldmax. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.rog pupblicu sa nu se supere k nu am mai venit la intalnire,sa ne cunoastem...vor mai fi ocaziii,ca cea de sambata,unde vin sigr.mersi de invitatie Oldmax. :P

 

Nu ai pt ce sa-mi multumesti iar de suparat nu se supara nimeni, suntem oameni intelegatori (las' ca vezi tu ce patesti cand apari :angryfire:;)) )

Hai simbata la plimbare si recuperezi atunci bericioaica! :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu particip sambata, inca sunt in concediu :angryfire: si nu uitati de forumul nostru :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...