Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

Ce ziceti de perioada 5-7 septemdrie.

vedeti aici /index.php?showtopic=254923

Eu oricum prefer muntele, iar zona cu pricina imi trezeste nostalgiile tineretii mele "furtunoase" :laugh: :) :) :lol: :wave: :lol: :laugh: :blink: :lool:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Totusi cineva de la CIOPPER ACADEMY trebuie sa fie acolo cu :) la :blink: pana dimineata cand :)

 

Ma intreb oare cine se ofera......... cum cine Ambasadorul nostru, cel mai intunecat Lord posibil. Intunecimea ta , forta sa te calauzeasca prin cele mai mari si mai tari petreceri.

 

 

 

Sambata 23 august, ora 10:00, Calea 13 Septembrie - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

 

PS: vezi pe harta locatia provizorie pt. saptamana asta (din cauza raliului)

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca tot weekend-ul asta e si intalnirea de la Breaza..........eu asa tin minte

De Breaza vorbim si noi aici. Intalnirea propusa de Mircea Vader este in 5-7 sept. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata 23 august, ora 10:00, Calea 13 Septembrie - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

 

 

PS: vezi pe harta locatia provizorie pt. saptamana asta (din cauza raliului)

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

Eu si fratele meu ne-am intors azi din pribegie; traseul a fost: bucuresti-pitesti-curtea de arges-transfagarasan-sibiu-paltinis-sibiu-cozia-rm. valcea-curtea de arges-campulung-targoviste-sinaia-ploiesti-bucuresti: in total vreo 1000 de km. Am vazut locuri superbe si drumuri ingrozitoare, s-a lasat si cu cazaturi, cate una de caciula, de casca am vrut sa zic; oriunde ati merge mare atentie la nisip, pietris ca e periculos; daca nu plec vineri in vama, sambata vin cu voi la breaza sau orice se va stabili; seara frumoasa tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca vom fi 2 grupuri , unii vor pleca la Breaza si altii la Snagov.

Trebuie reprezentare la ambele petreceri :makeout:

:P Da, cred ca se formeaza doua grupuri, care sa ne reprezinte la cele doua intruniri. :laugh: :hug: :kiss:

Cine adora muntele, serpentinele, si vrea sa campeze in aer liber la cort, ori la camera intr-o pensiune si departe de poluarea Bucurestiului, merge la Breaza;

Cine are probleme cu job-ul sau obligatii de familie ori de prietenie, ne reprezinta la Snagov.

Oricum, se anunta plecarea la Breaza pt. sambata dimineata ora 9:30 CEL TARZIU !!!

PLECAREA PT. BREAZA E DE LA PUNCTUL DE INTALNIRE MODIFICAT SI ANUNTAT de catre "lope"

(langa benzineria petrom de dupa intersectia Panduri cu 13 Septembrie - cum vii pe Panduri DINSPRE ACADEMIA MILITARA),

iar pt. grupul de Snagov, se va anunta ora cel tarziu maine dimineata. :makeout: :unsure: :crack: :(

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata 23 august, ora 10:00, Calea 13 Septembrie - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

 

 

La ora 10:00 se strange grupul care va pleca catre Snagov.

La ora 09:00 se strange grupul care va pleca catre Breaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

Cristi e numele meu si am o mandrete de "umbra" de 1100 de care sunt tare indragostit. Ma mai dau si pe un Transalp de 650 ca prin Bucuresti in curand nu cred ca se va mai circula decat pe jos :P asa ca vrei nu vrei trebuie sa gasesti o formula de compromis. sunt plecat din Bucuresti dar fac tot posibilul sa vin sambata la intalnire si sa merg si eu la breaza. toate cele bune si asfalt uscat! :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca eu am sa merg la Snagov avand in vedere ca Sambata sunt pe drum si nu stiu exact la ce ora ajung in Bucuresti

 

Ideea era daca sunt oameni care o sa plece la Snagov de pe 13 Septembrie, sa stiu daca incerc sa vin sau nu :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...