Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

A fost o petrecere foarte frumoasa, o locatie superba ( ma simteam ca intr-o poveste) , si drumul pana la locatie a fost foarte frumos, baietii de la H.R. au muncit de le-au sarit ochii din cap.... ce pot sa spun, mai rar asa ceva.

Bravo lor si sa speram ca pe viitor vom avea parte numai de asemenea petreceri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

GATA primul slide, astept poze si clipuri in continuare, ca prea a fost fain acest Festivalal al celor de la HEAVY RIDERS.

Pozele in slide, aici: http://chopperacademy.ro/vizionati.html ...al 3-lea player. ;) :blbl:

 

Frumoasa intrunire,buna organizare si nu in ultimul rand,frumos drumul alaturi de voi.Va multumesc ca ma-ti luat cu voi :friends:

Esti binevenit oricand, prietene ! :lol: :cheers: :lol:

 

=======================================

 

Sambata 06.09.2008 CHOPPER ACADEMY merge la Rasnov.

Cine vrea sa ne insoteasca, este binevenit.

Afisul intrunirii: http://www.kronstadtbikers.ro/

Harta locatiei: http://chopperacademy.ro/images/harta_camping_A.jpg

Harta Traseu: http://chopperacademy.ro/images/RASNOV-PREDEAL.jpg

:lol: :lol: :banana:

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, merem la Rasnov. :D :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata 6 septembrie, ora 10:00, Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane (langa Casa Poporului) - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

 

 

Ceva impresi de la intalnire?...

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOCATIA EXCELENTA, ORGANIZARE DE NOTA :D , IAR KRONSTADT BIKER ESTE FORMAT DIN OAMENI DE CALITATE ! :D :D .

CAM ATATA PT. INCEPUT.

O SA URMEZE FOARTE CURAND (PE MASURA CE PRIMESC MATERIALUL VIDEO), UN FILMULET CU CLIPURI SI SLIDE-URI DE LA ACEST PARTY,

FILMULET CE V-A FI POSTAT PE SITE-UL NOSTRU. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!!

 

Sunt FLORIN(tipul mai "GRASOI" :D ,geaca de blugi, cu HONDA SHADOW NEAGRA si care a vorbit prea putin-pt.cei de la Academie,sambata dimineata),voiam sa va spun ca mi-a facut placere sa va cunosc-oameni de treaba,motoare frumoase,fete dragutze si sper sa va cunosc si pe restul(stiu ca mai sunteti) :D

 

Din pacate nu am putut merge cu voi la Rasnov(lipsa echipament) insa sper pe viitor sa ma aveti ca "intrus" :D in alte calatorii.

 

Bafte!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!!

 

Sunt FLORIN(tipul mai "GRASOI" :D ,geaca de blugi, cu HONDA SHADOW NEAGRA si care a vorbit prea putin-pt.cei de la Academie,sambata dimineata),voiam sa va spun ca mi-a facut placere sa va cunosc-oameni de treaba,motoare frumoase,fete dragutze si sper sa va cunosc si pe restul(stiu ca mai sunteti) :D

 

Din pacate nu am putut merge cu voi la Rasnov(lipsa echipament) insa sper pe viitor sa ma aveti ca "intrus" :D in alte calatorii.

 

Bafte!!!

TE ASTEPTAM CU DRAGA INIMA ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!!

 

Sunt FLORIN(tipul mai "GRASOI" :D ,geaca de blugi, cu HONDA SHADOW NEAGRA si care a vorbit prea putin-pt.cei de la Academie,sambata dimineata),voiam sa va spun ca mi-a facut placere sa va cunosc-oameni de treaba,motoare frumoase,fete dragutze si sper sa va cunosc si pe restul(stiu ca mai sunteti) :D

 

Din pacate nu am putut merge cu voi la Rasnov(lipsa echipament) insa sper pe viitor sa ma aveti ca "intrus" :D in alte calatorii.

 

Bafte!!!

 

Oricand, cu cea mai mare placere. Lasa ca nici eu nu am fost la Rasnov , ce sa sufar singur :D

Imi cer scuze daca am vorbit prea mult la intalnire sau daca am ignorat pe cineva, cel mai bine socializam la o masa cu berea in fata, acolo la Academia Romana, dupa cum bine ai vazut, se strange destul de multa lume si este greu sa ii cunosti pe toti in jumatate de ora. Sper ca sambata asta sa avem ocazia sa facem asa ceva. Eu am facut o propunere pentru sambata asta si sper sa fiu in asentimentul tuturor, cel mai bine intri pe site-ul nostru apasand pe sigla de la semnatura mea iar acolo o sa ai forum pentru a vedea discutiile si a te familiariza cu membri CHOPPER ACADEMY.

 

Sanatate si asfalt uscat

 

Astazi BRRC la Apasu , ora 19

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut... sunt si eu unu' din Brasov, venit cu treaba si in vizita prin Bucuresti! Se mai intalnesc chopper-istii sambata?

Daca da, unde si la ce ora? Poate reusesc sa ma desprind de neamuri (adica sa le conving ca mai exista si alta lume in afara de ei) si dau o fuga cu Vulcanul meu sa bem o bere...!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut... sunt si eu unu' din Brasov, venit cu treaba si in vizita prin Bucuresti! Se mai intalnesc chopper-istii sambata?

Daca da, unde si la ce ora? Poate reusesc sa ma desprind de neamuri (adica sa le conving ca mai exista si alta lume in afara de ei) si dau o fuga cu Vulcanul meu sa bem o bere...!

 

Da ne mai intanlim Sambata in fata Academiei Romane viz-avi de Parlamet,cred ca pe la ora 10.00

Editat de DAN IERNIE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricand, cu cea mai mare placere. Lasa ca nici eu nu am fost la Rasnov , ce sa sufar singur :unsure:

Imi cer scuze daca am vorbit prea mult la intalnire sau daca am ignorat pe cineva, cel mai bine socializam la o masa cu berea in fata, acolo la Academia Romana, dupa cum bine ai vazut, se strange destul de multa lume si este greu sa ii cunosti pe toti in jumatate de ora. Sper ca sambata asta sa avem ocazia sa facem asa ceva. Eu am facut o propunere pentru sambata asta si sper sa fiu in asentimentul tuturor, cel mai bine intri pe site-ul nostru apasand pe sigla de la semnatura mea iar acolo o sa ai forum pentru a vedea discutiile si a te familiariza cu membri CHOPPER ACADEMY.

 

Sanatate si asfalt uscat

 

Astazi BRRC la Apasu , ora 19

 

Salutare tuturor!

 

Tnx Larry! , Lope !

:scratch:

Din pacate weekend-ul asta nu voi fi in Bucuresti dar sunt la curent zilnic cu eventualele iesiri.

Mai am si de invatat cluburile(nu stau de mult timp in Bucuresti) , nu de alta dar trebuie sa stiu drumul pana acasa dupa ce servim cateva beri :) .

Pana data viitoare "NUMAI BINE" si

 

ASFALT USCAT!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragi prieteni , saptamana viitoare joi fac 22 ani , iar sambata pe 20 va invit la mine la targoviste sa bem o bere n.a si sa papam niste mititei :laugh:

va astept

 

asfalt uscat

LA MULTI ANI !!!!! sa fii sanatos si la punga gros :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizionati participarea Chopper Academy la KRONSTADT BIKERS FEST - RASNOV 5-7 Septembrie 2008 aici:

http://www.chopperacademy.ro/vizionati.html icon_idea.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_comp.gif icon_thanku.gif icon_thumb.gif icon_beer.gif

Este al 4-lea filmulet de sus in jos. icon_wink.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...