Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

P.S. A pozat cineva si portiunea "off road" ???" :cheers: :)

Sure, pai puteam scapa asa ceva????:bigstar: ...cu tot cu praf si grau si camp si transhee...

E pe vineeeeeeeeeeee...in aprox. 10 minute ajung si pozele!!!!! :laugh: :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Hai ca am ajuns si noi pe acasa....am reusit sa curat "insectarul" dupa parbriz....Am trecut pe langa Biker's in drum spre casa era fulllll,din pacate noi nu mai ajunem asta seara.

Maine pun si pozele!!!

Multumiri DIVIZIA LEHLIU ati organizat totul super ,Slipule a meritat drumul pe portiunea off-road.....nota 10.(hai k nu mai vad tastatura..)

Bafta si somn usor la toata lumea!!!

 

Lope ce zici de o vineri seara in Stuf Vama Veche(sau alt club)...toata gasca...MUZICA BUNA....BERE MULTA(vorba omului "de geniu" fara numar,fara numar....)....fara motoare!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca am ajuns si noi pe acasa....am reusit sa curat "insectarul" dupa parbriz....Am trecut pe langa Biker's in drum spre casa era fulllll,din pacate noi nu mai ajunem asta seara.

Maine pun si pozele!!!

Multumiri DIVIZIA LEHLIU ati organizat totul super ,Slipule a meritat drumul pe portiunea off-road.....nota 10.(hai k nu mai vad tastatura..)

Bafta si somn usor la toata lumea!!!

 

Lope ce zici de o vineri seara in Stuf Vama Veche(sau alt club)...toata gasca...MUZICA BUNA....BERE MULTA(vorba omului "de geniu" fara numar,fara numar....)....fara motoare!!!!!

 

DA spun DA cu toti dintii si cat ma tin plamanii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haide bre cu pozele,ca de nu am facut 10 drumuri: in pat la calc, in pat la calc, :P :) etc

Nu mai stau ma duc in pat ca imi cad ochii in gura, o sa vizionez maine pozele, si bine ca va duceti la baute in Stuf fara mine, bine ma, lasa ma, nu ma mai joc :laugh: :bigstar: :cheers: :P :clap:

Editat de SlipComunistu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA spun DA cu toti dintii si cat ma tin plamanii.

Asta da promtitudine.....pai atunci sa va faceti bine cu gatul tu si fata ta ...si supunem la vot.....unde si cand

P.S. Ma cam doare capul ,de la curent cred ,e cazul sa-mi iau casca noua....peste 120 e teroare cu cea pe care o am(la venire am cam tras)

somn usor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astept poze :bigstar: astept poze :laugh: astept poze :clap: ....etc :) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) am dat upload de ceva timp... dureaza... cum e "done" cum bag link-ul aici :bigstar: comentariile facute sunt fara rautate... sper sa nu se supere cineva pe mine :cheers:

 

done 40% mai sunt 60%

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haide bre cu pozele,ca de nu am facut 10 drumuri: in pat la calc, in pat la calc, :P :) etc

Nu mai stau ma duc in pat ca imi cad ochii in gura, o sa vizionez maine pozele, si bine ca va duceti la baute in Stuf fara mine, bine ma, lasa ma, nu ma mai joc :laugh: :bigstar: :cheers: :P :clap:

 

Uite asa stau si eu ma tin de mouse sa nu adorm....

Daca zici ca vrei si tu in Stuf.... vin si te iau cu motorul de acasa din Lehliu ca pe domnisoare....iti luam si jucariile in coburi ....numai sa mergi in club !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca v-am vazut azi si ca am facut o tura cu voi pina la iesirea din bucuresti, pe autostrada.

Faine poze Slipule! BRAVO si felicitari pentru toata organizarea. La mai mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt 173 de poze...vineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cheers:

Si scrieti comentarii la toate ?!? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si doar ne-a rugat cry sa nu umplem multe pagini, ca are mult de citit.... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saluutaaare...

am urmarit de vreo trei pagini posturile voastre, si am observat ca maine, 15/06, se da strigare la bere in BIKER's Matei Voievod...ala de langa ATF,nu? e pe bune?

 

eu sunt destul de nou in lumea asta a celor 2 roti, am drujba mea de o luna...si sunt in cautare de gasca, prieteni, care sa impartaseasca aceeasi pasiune...eu nu am nici un prieten cu motor, numai cu masini...

 

cine ma primeste si pe mine?! :) :cheers: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saluutaaare...

am urmarit de vreo trei pagini posturile voastre, si am observat ca maine, 15/06, se da strigare la bere in BIKER's Matei Voievod...ala de langa ATF,nu? e pe bune?

 

eu sunt destul de nou in lumea asta a celor 2 roti, am drujba mea de o luna...si sunt in cautare de gasca, prieteni, care sa impartaseasca aceeasi pasiune...eu nu am nici un prieten cu motor, numai cu masini...

 

cine ma primeste si pe mine?! :) :cheers: :bigstar:

Vii la intalnirile noastre, esti cu noi....daca si ramai cu noi in continuare, este optiunea tuturor ... cunoasterea omului, este importanta in grupul nostru :clap: , acum esti binevenit ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot veni si eu la o bericioaica?

 

abia astept sa va cunosc!

 

deci este pe maine, adica azi, la 17?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pozele nu au fost in ordine cronologica... dar acum sunt. sorry de greseala. cine n-a vazut inca pozele nici nu o sa stie despre ce vorbesc.

 

Ne vedem maine la BRRC! sa-mi iau palemele dupa ceafa de la fiecare comentat din poze :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dadada...acelasi loc, aceeasi ora.... :cheers:

SUPER POZELE, IAR COMENTARIILE (IN MOD SIGUR APARTIN CELUI CE VA FI BATUT LA TABLE :) ) SUNT "LA OBECT" :) :bigstar: :laugh: :clap:

A MERITAT ASTEPTAREA POSTARII LOR ! :P

P.S. cel mai mult mi-a placut....parcarea ireprosabila a motoarelor :P

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu is fara cuvinte..

prima mea iesire ..si cu pasager..pffffffffffffffff...

a fost ABSOLUT FANTASTIC!!!! si off roadu..unde aveam un morcov ca o "scap"........

si grataru si locul.. superb..

multumim :cheers: Diviziei Lehliu :)

 

 

imi tre echipament..clar!!! mo tras un curent pe autostrada..valeuu!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu is fara cuvinte..

prima mea iesire ..si cu pasager..pffffffffffffffff...

a fost ABSOLUT FANTASTIC!!!! si off roadu..unde aveam un morcov ca o "scap"........

si grataru si locul.. superb..

multumim :cheers: Diviziei Lehliu :)

 

 

imi tre echipament..clar!!! mo tras un curent pe autostrada..valeuu!!

 

dar stii care e down-side la chestia cu pasager?... daca fata nu mai vine dupa experienta cu tine, esti penalizat frate!... asa ca sper sa nu penalizam pe nimeni. pentru ca se lasa cu penalizari extreme. de exemplu bice pe spatele gol, oase frante, tortura in toata regula. ghilotina exclus, sa-i dam omului o sansa sa se reabiliteze... ca doar nu suntem barbari nu?... :bigstar:

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...