Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

hello la lume!!!!

 

in primul rand scuze k am intarziat dar am un net de toata isprava acasa.

 

in ala ordine de idei MULTUMESC MULTUMESC MULTUMESC LOGAN!!! foarte bun calaretz..la un moment dat pt ca eu eram dusa cu pluta p conducta sa fac pozne era sa facem un pui de show dar...pt ca a stiut cum sa reactioneze nici nu s-a obervat :cheers::D:D

 

 

foarte fain cu voi toti la gratare..ma fac eu mare si imi scot si eu viroaga la off road ca am vazut ca le sade asa de bineeee :)

 

 

pun si eu un link cu poznele facute : http://picasaweb.google.com/Olga.Tiglea/GratareChopperisti

 

pana data aviatoare bafta maxima si asfalt uscat! :bigstar:

 

 

 

si LA MULTI ANI! sarbautoritului! (uitasem ...)

Editat de antenutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello la lume!!!!

 

in primul rand scuze k am intarziat dar am un net de toata isprava acasa.

 

in ala ordine de idei MULTUMESC MULTUMESC MULTUMESC LOGAN!!! foarte bun calaretz..la un moment dat pt ca eu eram dusa cu pluta p conducta sa fac pozne era sa facem un pui de show dar...pt ca a stiut cum sa reactioneze nici nu s-a obervat :):D:D

 

 

foarte fain cu voi toti la gratare..ma fac eu mare si imi scot si eu viroaga la off road ca am vazut ca le sade asa de bineeee :bigstar:

 

 

pun si eu un link cu poznele facute : http://picasaweb.google.com/Olga.Tiglea/GratareChopperisti

 

pana data aviatoare bafta maxima si asfalt uscat! :laugh:

 

 

 

si LA MULTI ANI! sarbautoritului! (uitasem ...)

 

Foarte frumoase pozele , super filmuletele, sarumana, vezi avem si dep. media :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am pus propunerea mea de mai sus in cuvinte intocmai cum am simtit. scopul drumului pe care l-am propus nu este Brasovul, ci drumul prin Cheia cu intoarcere prin Siriu. e un traseu de basm. sigur, e si greu, dar asta il face si mai frumos. stiu ca Sigmund vroia sa ajunga pe la Siriu. ii recomand sa mearga cu prima ocazie, n-o sa regrete nicio clipa.

 

vin sambata la Doftana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu o sa fiu prin zona, dar pe la 18:00, dupa ce vizitez Paula's :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, deci care este traseul pt sambata viitoare? am inteles eu ceva ca Valea Doftanei?

 

Am un fost coleg de facultate pe acolo motociclist si el, are o chestie dasta cu agroturism, eu am fost de vreo 10 ori in Valea Doftanei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe la 5 nu era nici unu in bikers asa ca am ajuns acasa :)

 

ia uite ce am gasit:

 

/index.php?showtopic=88570

 

Am fost acolo! Este dragut, doar ca vor fi cam 2-3 km de drum de tara (pietre, bolovani, santuri included). In rest, drumul e destul de bunicel (cel putin pana la Campina parca). Ca un plus maaaare, se poate bea o bere in liniste :bigstar: . Camere sunt vreo 4-5... tura trecuta cred ca am fost peste 20. Ce a iesit se poate vedea aci :cheers: : http://picasaweb.google.com/optiknet/Valea...key=JzRefoDxhhE

 

Una, alta am avut si eu niste incercari de poze: http://picasaweb.google.com/OvidiuCN/ChopperAcademy

 

Noroc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact tipul de care spuneam, Emanuel zis EM e tovarasu meu si fost coleg de faculta, am stat in vila aia de multe ori si am tras niste chefuri de pomina acolo, daca va hotarati il sun eu si vb cu el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...