Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

E normală întrebarea mea, dacă vroiam matrimoniale îți dădeam un p.m.

Vroiam să Âştiu, pt că poți să ai 2 m Âşi 140 de kg, iar asta îmi determină în mod substanțial modalitatea de conducere.

A doua întrebare este iar normală, nu prea m-aÂş risca să iau un pasager care are nu are decât experiența Âşcolii. Să vezi ce distracția dracu ar fi când în curbă eu m-aÂş apleca pe dreapta, iar pasagerul pe stanga. Cand mi s-a întâmplat aÂşa ceva, am oprit motoru după 3 m, am dat-o jos Âşi am trimis-o direct acasă cu taxiul, fără alte discuții.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

tu ai dreptate..era o gluma.

e important si pasagerul si pozitia lui. si intradevar experienta e importanta...la inceput nu prea stiam nici eu mare lucru...dar m-am specializat :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...dracu m-a pus sa ma insor si dupa aia sa imi iau motor) ca daca imi luam inainte cred ca nu ma insuram nici acum. OOOOOOOOOOOFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFf

Sa inteleg ca eu sunt norocos ca mi-am luat motor dupa ce m-am casatorit ? Sau ghinionist ca acum vrea si ea motor ? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Boonnnnnn, am fost cu gasca sa inspectam mai bine terenul locul care l-am ales e super (deja l-a ingradit cu sfoara omu ca sa nu se bage careva maine dimineatza la pescuit) i-am dat 100 ron ca sa fie treaba buna si frumoasa, maine ne intalnim la 10.00 si plecam sa aranjam restul lucrurilor.

In alta ordine de idei vreau sa stiu exact cand intrati pe A2 sa stim cum ne programam timpul (plecat de pe balta, pregatit motoare, luat neveste si prietene, si fuga fuga in parcare sa va asteptam, vreu sa stiu si timpul pe care il faceti pe A2 cu aproximatie, acesteea fiind spuse va asteptam maine.

 

Aaaaaaa era sa uit, drumul pana la balta OFF - ROAD 1,5 - 1,7 km (sa nu ma injurati da de unde balta frumoasa cu asfalt pana la mal, asta e nu murim)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare : (scuze de offtopic) Pana cand e festivalul berii? Ca ma bate gandul sa ma duc sa vad daca nu li s-a stricat alora berea :friends:. Poate ne strangem mai multi fara mobre si mergem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello oamenilor...vreau si eu la intalneala dar mi-s pe post de pasager deocamdata, cel putin. e careva disponibil sa ma "care" ?

 

multumesc anticipat

 

hello oamenilor...vreau si eu la intalneala dar mi-s pe post de pasager deocamdata, cel putin. e careva disponibil sa ma "care" ?

 

multumesc anticipat

 

antenutza8 ...ymessenger sau 0729119369 ...

Editat de antenutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De trei zile incoace....se anunta ploi zilnice :bounce: :banana: :peace:

Orice pasagera e binevenita, copperistele nu se anunta ? :crack: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello oamenilor...vreau si eu la intalneala dar mi-s pe post de pasager deocamdata, cel putin. e careva disponibil sa ma "care" ?

 

multumesc anticipat

 

hello oamenilor...vreau si eu la intalneala dar mi-s pe post de pasager deocamdata, cel putin. e careva disponibil sa ma "care" ?

 

multumesc anticipat

 

antenutza8 ...ymessenger sau 0729119369 ...

 

Bun venit si sigur ca pe jos nu ramai. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma bucur ca vin fete domnisoare, doamne ... ops, mi-am luat una deja dupa ceafa!... :banana:)

 

Siiigur nu ramaneti pe jos, daca trebuie imi pun atash :crack:

 

Ma rog citesc in ochii Kawalorei ca ma lasa in atash cu blondele... lu` Lope... alea cu guler :bounce:

 

Cand oi veni si eu singur, sa vezi ca atunci nu mai vine nicio don`shoara... : :friends: (am aflat si eu acu` ca "nici o" si "nici un" se scriu impreunat adica nicio niciun mare mirare pe mine...) stai ca acu mi se spune ca se accepta ambele variante (inca)

 

@cry: vorbim maine dimineata sa stabilim detaliile la punct si virgula

@Larry: are loc Doamna in masina lu` cry, pentru ca a mea mica nu vine... la fel si Don`soara lu` conu Lope... ramane doar Cry sa fie de acord si gata.

 

gata somn usor la toti si toate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello oamenilor...vreau si eu la intalneala dar mi-s pe post de pasager deocamdata, cel putin. e careva disponibil sa ma "care" ?

 

multumesc anticipat

 

hello oamenilor...vreau si eu la intalneala dar mi-s pe post de pasager deocamdata, cel putin. e careva disponibil sa ma "care" ?

 

multumesc anticipat

 

antenutza8 ...ymessenger sau 0729119369 ...

 

Buna,

 

Motorul meu este destul de mare..asa ca daca vrei sa mergi am un loc liber..

mess : codita23 ,dar cel mai bine suni la nr 0722.209.902

 

DUPA ORA 09.00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAMBATA 14 IUNIE ORA 11:00 IN LOCUL DE INTALNIRE AFISAT PE HARTA.

 

IATA SI SCHITA TRASEULUI .

post-32984-1213423144_thumb.jpg

post-32984-1213423218_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Divizia Lehliu -va multumim!

Chopper Academy - ma bucur ca v-am cunoscut, sunteti niste baieti extraordinari!

m-am simtit foarte bine astazi (si ai mei la fel)

 

sper ca nu v-a deranjat evadarea mea de la intoarcere si asteptam poze.

acum plec la munca, sa nu mai scrieti ca ieri ca-mi trebuie 1 ora sa citesc tot!

Editat de cry
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Diviziei Lehliu , niste baieti extraordinari care s-au organizat perfect, ramanem datori cu multe beri si o seara de pomina intr-un club din Bucuresti. Bravo baieti chiar a fost perfect, nota 11.

Sper ca s-a simtit bine toata lumea si inca o data s-a vazut ce fel de oameni suntem (na ca ne laudam singuri).

Asta seara eu nu mai pot sa ajung in Biker's deoarece privighetoarea mea tuseste ca un buhai si este cazul sa fac pe doctorul :) ...

Ma bucur ca au venit oameni noi si sper ca le-am satisfacut asteptarile, daca ceva a fost gresit, grataru lu ' Slipu a sters orice urma de indoiala in ceea ce priveste organizarea noastra si dorinta de a ne distra.

De astea mai facem, pe cei noi ii asteptam sa alerge cu Chopper Academy de acum incolo iar pe cei vechi... aia vin oricum :cheers:

Hai gata cu vorba si bagati poze.

 

 

PS: Rolli scuze de semafoarele trecute pe galben la intoarcere dar, am constatat ca astupand gaurile din tobe nu mai imi dau seama de viteza si fuge mai tare...

 

Maine berea de la ora 5 in BIKER's Matei Voievod, mergem cu motoarele BRRC-FA

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EXTRAORDINARI CEI DIN LEHLIU ! :)

Va multumim pentru tot ce ati facut, atat voua cat si doamnelor voastre :)

Divizia Lehliu este in inima Chopper Academy, care .....are deja domeniul cumparat :) :cheers: "chopperacademy.ro", maine sper sa apara si HOSTINGUL...e mai greu in weekend, sa putem astfel posta site-ul nostru :)

Totodata tin sa felicit fetele noi (pasagerele), nota 10 pentru comportamentul lor !

Doamnele / domnii responsabili cu "media" , grabiti-va cu postarea pozelor va rog :)

 

 

Cry, tu si doamna ta ati fost de :) ...cuvintele imi sunt de prisos.

Ne bucuram ca ne-ati ajutat si fii convins ca nu ne-a suparat "evadarea" ta :clap: ....chiar ne gandeam cat o sa mai chinui vitezana ta care a fost din greu incercata azi, mai ales in partea de off road :P :P

Cand mai ai chef de "torturi" :) din astea, sa ni te alaturi, sunteti prietenii nostrii "cu patalama" deja ! :bigstar: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uraaaa, am reusit sa ajung acasa, noroc ca sa uscat betonul din sufragerie ca altfel vedeam pozele maine si ma enervam rau.

Ma bucur ca va placut pe balta organizarea a fost in totalitate marca CHOPPER ACADEMY, doamnele au fost la inaltime de ambele parti, ce sa zic per ansamblu a fost OK totul, sper ca ati ajuns la Buc neplouati si intregi da sigur obositi, asteptam in continuare urmatoarea propunere pt iesirea de sambat (repede repede pana nu naste nevasta-mea, sa mai pot merge si eu 2 - 3 sambete, dupa aia va chem numai la Lehliu :cheers: , ce sa mai zic a fost super si astept pozele, eu acum le incarc pe ale mele, revin, pa

 

Chopper Academy - 14.06.2008 - Lehliu - Balta Buzoieni

 

 

Gata pozele bagati un ochi

Editat de SlipComunistu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu dormiti nu adormiti... pun pozele pana sa ma culc!

 

... dar am comentarii de editat direct pe poze... :)

 

aveti rabdare... :cheers:

DAKA NU TE GRABESTI CU POZELE, ADORM SI CA PEDEAPSA TE BAT MAINE ... LA TABLE :bigstar:

IN BYKER'S, CA SA FIE "OFICIAL" :laugh: :clap: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DAKA NU TE GRABESTI CU POZELE, ADORM SI CA PEDEAPSA TE BAT MAINE ... LA TABLE :cheers:

IN BYKER'S, CA SA FIE "OFICIAL" :) :bigstar: :laugh:

 

 

Stai pe-aproape, ca aici se munceste la greu... :clap: si merita!!!! Pe bune :P :P Trust me!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. A pozat cineva si portiunea "off road" ???" :cheers: :)

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...