Sari la conținut

Am revenit iar la Hondita


Vitezistu
 Share

Postări Recomandate

In sfarsit dupa o asteptare de cateva luni bune de la precedentul motor ieri am revenit iar calare pe o Honda VF400F......o bijuterie cu 4 cilindri in V.Tot ieri am facut si primii 300km cu ea :moto: mai mult de nevoie decat de voie ca trebuia sa o aduc cumva acasa din Severin asa ca cea mai ieftina metoda era cea calare am trecut pe cai :ok: . Salutari si bafta tuturor

P.S. Va pun si o poza cu prietena mea calare pe "el" :makeout:

post-49-1117547008_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mishtoaca jucaria! Seamana suspect de bine cu VT-u' meu... :ok: doar motoru' ii diferit.. sa ai bafta de ea shi cat mai multzi km fara reparatzii sau incidente neplacute!!!

 

:makeout:

 

DDC

post-49-1117627033_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-ti traiasca...ma bucur mult pentru tine...

 

dar cand mai faci poze...nu mai pune prietena pe ea ca nu mai stiu la ce sa ma concentrez.... :ok:

 

sa-ti traiasca amandoua...ca merita din plin...si una si alta....(acum am o mica unghie in gat, ca eu nu am pe cine sa pun pe motor ca sa va distrag atentia...:makeout:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

arata foarte bine, imi pare putin rau ca nu mai este si prietena ta pe motor, dar am si o intrebare...care e modoficarea ca eu nu m-am prins.

 

Alex

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AndreiRN

Frumoasa jucaria. Poate cindva facem schimb de motoare de placere. Eu am un VFR750 galben ca o lamiie si merge superb. Am avut un VFR700 pe care am pus peste 160000km pina l-am dat si acum regret. Mergea struna si am invatat si meserie pe el. Cele mai durabile motoare din experienta mea.

post-49-1119034159_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arata foarte bine, imi pare putin rau ca nu mai este si prietena ta pe motor, dar am si o intrebare...care e modoficarea ca eu nu m-am prins.

 

Alex

Pai daca te uiti la radiator o sa vezi ca acum e vopsit argintiu :finger: , aparatoarea de noroi de pe spate a disparut :finger: , furca fata e vopsita recent....zici ca nou-nouta :banana: , ciocul de jos si-a luat zborul :lol: , iar masca de la bord momentan e data jos(urmeaza a fi schimbata cu una mai faina si mai mica) :finger: ,

o sa mai revin cu poze cand e gata si masca fata :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...