Sari la conținut

Intrunirea de la Constanta


univet
 Share

Postări Recomandate

Fratilor, sunt cam disperat, am nevoie de cineva sa-mi duca o geanta (nu mare), cu o masina, ceva, pana la intrunire si inapoi, ca nu am coburi, nu am nici un fel de portbagaj..

 

Platesc, daca trebuie.. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 167
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

As merge si eu la mare... dar mi-e frica rau de drum (am vazut anul trecut vreo 5 accidente cu motoare pe drumul ala)... eu mi-am luat permisul destul de curand, deci nu prea am experienta. Plus ca nici nu poate mai mult de 150km/h...

Deci din pacate nu cred ca voi veni (din pacate pt mine :finger: )

 

DISTRACTIE PLACUTA!

:banana: :what: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe alt site am gasit o prognoza mai realista dar tot buna. In definitiv in urma ploilor de seara asta si maine dimineata se va raci putin vremea care devenise innabusitor de calda pentru motociclisti

super_prognoza_weekend_moto.doc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alta prognoza - pe ore - care cred ca va va convinge :banana:

super_super_prognoza_weekend_motociclistic.doc

Editat de univet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ nitescu pai shi eu cum sa va recunosc k nu v-am mai vazut? chiar mi0ash dori sa pot veni si eu... dau si eu o bere ceva dak imi permit... k`s cu buget redus... aucm am venit de la bucureshti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am vorbit si de vin la dozator..

Eu unul n-am baut niciodata vin la dozator dar cei de la Murfatlar zic ca e belea...

Editat de univet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai, ce ziceti?

Editat de univet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lumea are sesiune si datorii. Combinatie fatala. Multi dezertori.

Dar se pare ca sint si vajnici motociclisti gata sa infrunte drumul. Sa speram ca o sa fie cit mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu o sa plec in jur de ora 5 vineri cu inca un prieten deci s-ar putea sa ne vedem pe drum!

P.S.  totusi cum se ajunge la intrunire? o harta ceva, o indrumare cat mai exacta? multumesc anticipat!

va pot explica cum ajunge-ti la intrunire:daca veniti din buc pe slobozia ,cind ajunge-ti in constanta la primul semafor (este chiar la intrare)face-ti la stinga pina la un sens giratoriu unde face-ti stinga si intra-ti in mamaia(nu se plateste taxa pentru motoare)traversa-ti statiunea,dupa care mai merge-ti cam 2km .este al doilea camping pe dreapta. Pentru cei care vin pe autostrada prin fetesti:dupa ce intra-ti in constanta pargurge-ti cam un km pina se ajunge la un pod care traverseaza soseaua.inainte de pod o lua-ti la stinga pe varianta.dupa ce trece-ti de METRO la prima intersectie semaforizata o luat-ti inainte.(de aici urmat-ti acelas traseu cu cel de la slobozia) DRUM BUN!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DISTRACTIE PLACUTA!!! eu deabea incep scoala :banana: :what: :lol: peste vreo 2 luni mai se organizeaza cevA? eh... ma uit eu acum ca am invatat situ asta ..in stiu cu ochii inchisi inca odata DISTRACTIE PLACUTA!! DRIVE SAFE!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prognoza meteo este foarte buna......deci nu va speriati

cred ca ai gresit uichendu' :banana: :what: :lol: :finger: :finger: :finger:

 

sau noi l-am gresit si intrunirea a fost saptamana trecuta???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am vorbit cu strumfuadi si am hotarat ca sambata dimineata sa plecam spre mare.

So, cine doreste sa se alature unui grup de GS-isti (500) este binevenit. Nu alergam, nu ne rupem in figuri, mergem la mare sa ne distram acolo!

Plecarea va fi sambata dimineata, de la 6:15 din fata Petromului de la service Diham. O sa ne invartim pe acolo vreo 10min. pt intarziati, restul ne prind din urma. Vom merge pe autostrada soarelui, pentru cei dornici sa ni se alature pe drum!

Abia astept sa ne vedem cat mai multi, cu cat mai multi cu atat mai bine! Detalii mai discutam si in seara asta la Arc, daca nu ploua.

:banana:

Vreau si eu sa ma alatur coloanei!! Nu am motor(vreau sa-mi iau un GS 500; tot strang bani...), dar am o Solentza.. :what: Ma primiti?

Unde-i mai exact Petromul asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da Cata M va astept cu remorci pline de enduroaice. Avem trasee - o gramada...

post-13-1119594578_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine cineva maine pe la 5 pe Slobozia? Mergem relativ incet (eu si cu inca un prieten cu un RF) , da` nu pe autostrada. Am fost we trecut pe A2 si m-am enervat la culme pe ultimii 100 Km. Daca da, hai sa ne stabilim un loc poate plecam mai multi, sa zicem la 5 la AGIP-u` de la Colentina.

Cred ca o luam si noi pe Slobo (eu si IpMan) ... dar la 5:20 trec pe la agip colentina. Poate ne vedem pe drum. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, sunt cam disperat, am nevoie de cineva sa-mi duca o geanta (nu mare), cu o masina, ceva, pana la intrunire si inapoi, ca nu am coburi, nu am nici un fel de portbagaj..

 

Platesc, daca trebuie.. :banana:

Pot sa te ajut eu cu geanta, daca te mai intereseaza! Nu-ti iau nici un ban :what:

Eu plec sambata dimineata la 6:15 din fata Petromului de la service Diham.

Ne putem intalni si vineri seara in Bucuresti,daca vrei...

 

tel:0722.555.417

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca o luam si noi pe Slobo (eu si IpMan) ... dar la 5:20 trec pe la agip colentina. Poate ne vedem pe drum.  :banana:

ne vedem la agip colentina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu sa ma alatur coloanei!! Nu am motor(vreau sa-mi iau un GS 500; tot strang bani...), dar am o Solentza.. :finger: Ma primiti?

Unde-i mai exact Petromul asta?

belea! :what:

vezi ca o sa vina shi zorro, iar el ma intreba daca nu vine nimeni cu mashina, ca are ceva bagaj (nevasta+bagaj, mai precis.. :lol: )

daca vii la 6 acolo e super. petromul e cum vii dinspre socului pantelimon spre titan, dupa ce treci de primul semafor mai mergi vreo 100m shi pe partea dreapta. bafta! :banana:

Editat de strumfuadi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

belea!  :what:

vezi ca o sa vina shi zorro, iar el ma intreba daca nu vine nimeni cu mashina, ca are ceva bagaj (nevasta+bagaj, mai precis.. :finger: )

daca vii la 6 acolo e super. petromul e cum vii dinspre socului pantelimon spre titan, dupa ce treci de primul semafor mai mergi vreo 100m shi pe partea dreapta. bafta!  :banana:

ok. Ne vedem acolo! :lol:

Am 3 locuri + portbagaj..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa va distrati si sa nu aveti probleme cu vremea data fiind prognoza meteo :banana: :what: :lol: in rest numai bine !! DRIVE SAFE!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...