Sari la conținut

Intrunirea de la Constanta


univet
 Share

Postări Recomandate

Mai, astia care o sa mergeti cu 80-90, cand vreti sa plecati? eu intentionez sa plec sambata dimineata, sper ca impreuna cu strumfuadi. Poate plecam mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 167
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vreau si eu sa merg da nu cunosc pe nimeni... se indura cineva sa ma primeasca si pe mine linga el/ea? stau in constanta shi de ajuns piina la locatie ajung eu... da nu stiu exact unde e..... PLZZZZZZZZ :banana: :what:

Editat de bileca
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as merge si eu dar nu sunt f sigur tot sambata dimineata.

Insa eu am comunista si stiti voi daca ii dati mai tare ne intalnim mai greu :banana:

Eu sunt tot din Bucuresti (student) si m-ar tenta . Sa vedem bugetul :what:

Vrb la Arc . Lasa un mesaj pe motoru meu GL 90 BRR :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Taxele normale de camping sunt urmatoarele:

80.000 taxa cort pe zi,

40.000 taxa intrare in camping pentru adulti (20.000pt copii). Aceasta taxa o suportam noi din biletul de intrare (150.000).

Deja am dat 16 mil ca avans ptr taxa de intrare (adica pt 400 pers) urmand sa mai dam in continuare...

Pretul la cazare se mentine cel dinainte de 20 iunie, tot in urma unei negocieri si a unui avans platit...

E la mare.... si e sezon fratilor....

Apoi nu cred ca e prea scump avand in vedere ca vor fi concursuri misto, formatii bune (IRIS, COMPACT) si apa marii va asteapta.... Si noi va asteptam!!!!

post-13-1119420250_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Taxele normale de camping sunt urmatoarele:

80.000 taxa cort pe zi,

40.000 taxa intrare in camping pentru adulti (20.000pt copii). Aceasta taxa o suportam noi din biletul de intrare (150.000).

Deja am dat 16 mil ca avans ptr taxa de intrare (adica pt 400 pers) urmand sa mai dam in continuare...

Pretul la cazare se mentine cel dinainte de 20 iunie, tot in urma unei negocieri si a unui avans platit...

E la mare.... si e sezon fratilor....

Apoi nu cred ca e prea scump avand in vedere ca vor fi concursuri misto, formatii bune (IRIS, COMPACT) si apa marii va asteapta.... Si noi va asteptam!!!!

ne vedem la mare deja am format o gasca maricica din iasi :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrea cineva sa mearga ofer loc in masina.Plecarea este vineri pe la 16.00.

Vin si eu cu tipa cu care am venit de la Cluj :banana:

 

Numai sa ne zici unde in Bucuresti sa venim :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Univet: stiu ca ati chemat iris, dar ma bucuram mai mult ca sa platesc DOAR taxa de campare la firma aceea si fara intrare.

 

Deci eu ma multumeam cu o intrunire fara IRIS/CARGO sau alte scumpeturi. Sunt formatii care canta moka. Sau MP3.

 

Concursurile: ori din sponsorizari ori mai bine fara. Practic eu platesc ca sa castige altul.

 

Oricum vin si eu ca e frumos la intrunirea de la mare. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

40.000 taxa intrare in camping pentru adulti (20.000pt copii). Aceasta taxa o suportam noi din biletul de intrare (150.000).

adica si pentru copii trebuie platita intrarea de 150.000 ?????

 

univet, astept raspuns

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am vorbit cu strumfuadi si am hotarat ca sambata dimineata sa plecam spre mare.

So, cine doreste sa se alature unui grup de GS-isti (500) este binevenit. Nu alergam, nu ne rupem in figuri, mergem la mare sa ne distram acolo!

Plecarea va fi sambata dimineata, de la 6:15 din fata Petromului de la service Diham. O sa ne invartim pe acolo vreo 10min. pt intarziati, restul ne prind din urma. Vom merge pe autostrada soarelui, pentru cei dornici sa ni se alature pe drum!

Abia astept sa ne vedem cat mai multi, cu cat mai multi cu atat mai bine! Detalii mai discutam si in seara asta la Arc, daca nu ploua.

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru sambata dimineata pleaca cineva??? eu ma gandeam pe la 7.30 - 8.00 plecarea din buc.... :finger:

@Shpeedy: ya da-te fah draq. Te-ai apucat si tu de mers la intruniri? Curvo:) :banana: :what: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii nu platesc intrare...Toni

Si nici fetele singure, sexxxy eventual in tinuta topless....suntem un club sensibil la cei mai pur si mai frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cautam operatori de interviu pentru realizarea chestionarelor pe teren.. Program flexibil cu cat muncesti mai mult cu atat o sa castigi mai mult.....deci daca aveti nevoie de bani va astept cu un cv. ( hr@mercury.ro)

Bafta beer.gif

alooooo ... :banana: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru sambata dimineata pleaca cineva??? eu ma gandeam pe la 7.30 - 8.00 plecarea din buc.... :banana:

alooo... las-o dreaq... hai cu noi de vineri... pleci sambata ca batranii ?!?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi e joi dimineatza ora 1... ==> suntem 5 pe 3 motoare cu 2 corturi (so far) cat platim cazare si intrare.. ca m-ati ametit... explicati!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lume mai intreb si eu o data... Se poate sa m agatz si eu de cineva pe acolo? k vreau si eu sa mai cunosc lume k decit sa stau singur mai bine ma las... stau in constanta si pot sa ajung singur la intilnire... problema e dak isi bate cineva capu cu mine sa ma primeasca sa stau pe linga el/ea pe zi.....

Va rog eu frumooooss :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lume mai intreb si eu o data... Se poate sa m agatz si eu de cineva pe acolo? k vreau si eu sa mai cunosc lume k decit sa stau singur mai bine ma las... stau in constanta si pot sa ajung singur la intilnire... problema e dak isi bate cineva capu cu mine sa ma primeasca sa stau pe linga el/ea pe zi.....

Va rog eu frumooooss :what:

Deja ai citiva prieteni (de pe forum).Te asteptam sa ne tragi de maneca ca altfel nu te recunoastem. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu cu tipa cu care am venit de la Cluj  :banana:

 

Numai sa ne zici unde in Bucuresti sa venim :what:

Daca veniti la buc sa ma sunati si ne intalnim.Sunt in miscare tot timpul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu + IpMan + xxx plecam vineri pe A2 in jur de ora 5. NAKED. Adica fara bagaje. Slipul pe noi, slapii peste cisme, si prosopul in jurul cortului.

 

Mergem lejereanu ... 130-140kmph

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca veniti la buc sa ma sunati si ne intalnim.Sunt in miscare tot timpul.

 

Noi ajungem inainte de pranz in Buc, iti dau un telefon pe la pranz :what:

 

Merci inca o data... de data asta nu mai scapi cu berile pe care trebuie sa ti le dau :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alooo... las-o dreaq... hai cu noi de vineri... pleci sambata ca batranii ?!?!

vineri imi fac motoru'.... probleme la galerie :banana: :what: pe care nu am reusit INCA sa le rezolv. am facut aseara rost de neste garnituri si sper ca vineri dupa-amiaza sa dau galeria jos si sa o pun la loc. si totusi, plec sambata dimineata.

 

@rmq: poate reusesc sa ajung si eu. sau va prind din urma.... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cititi ce a mai facut imbecilul de Mazare (asta dupa ce ca taxa de mamaia este total neconstitutionala)

 

Baietii de la Iris, anulati in Mamaia.

Daca Adrian Nastase nu avea somn cand se canta in miez de noapte in Costinesti, primaria lui Radu Mazare a anulat un concert al grupului Iris pe motiv ca rockerii sunt distructivi. Spectacolul, organizat de Alianta Franceza si pentru care exista autorizatie, urma sa aiba loc marti seara, in fata Cazinoului din Mamaia. insa decizia edililor constanteni a fost una clara si transanta, dupa cum ne-au declarat chiar reprezentantii Centrului Francez, pe motiv ca daca o trupa atat de faimoasa precum Iris ar canta in centrul statiunii, acesta ar fi distrus in totalitate de sustinatorii formatiei conduse de Cristi Minculescu. in cele din urma, dupa lungi negocieri, concertul a fost doar amanat, locatia acestuia urmand sa fie alta, conform organzatorilor - in Parcul Primariei din Constanta.

 

VIN LA MARE ...

 

Deci sa cante Iris!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...