Sari la conținut

Muzica pe care o ascultăm


doctoroo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce-i cu porcaria asta? :D

paraca topicul se numea 'Music You Wanna Share' :D

Mie imi plac mult versurile... sunt pline de inteles.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Una din cele mai bune piese care le-au scos ai nostri in ultimii ... 2 ani sa zic .
True. :D

 

 

auzi cocalarule,nu-mi mai zi mie cum iti spun tie vecinii,inteles?

arata-mi tu mie si celorlalti unde am pus eu manele in topicul asta care se numeste MUSIC you wanna share

Din disperare ai apasat butonu' "Add Reply" de atatea ori? Te-a tremurat de nervi? Te-ai uitat "pe tine" si ai vazut lantu' gros de la gat? Ai deschis PC-u si in playlist ai doar "mezeluri" (Salam & co.)? Nu poti sa adormi noaptea daca nu-ti canta Guta in surdina?

Initial m-am coborat la nivelul tau si ti-am scris alte trei randuri. Incerc acum sa fiu eficient si sa sintetizez totu' in trei "emoticons": ;) :lol: :lol:

 

Orice alta discutie o s-o duc pe PM. Rog un moderator sa stearga tot offtopic-ul disperatului de mai sus precum si postul acesta.

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi n-am mai postat de ceva vreme pe forumu' asta (si mi-am promis sa n-o mai fac), fac de data asta o exceptie...

 

 

PS: pe vremuri era chiar amuzant prin discoteci...

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de departe se vede ca ai aptitudini de cocamotorist,oricat ai da-o la intoarsa,comportamentul si istinctele tale te tradeaza si iese la iveala ceea ce vrei sa ascunzi defapt.
:D

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj completat

pt ca sunem niste zei in carne si oase

agathodaimon

Mesaj completat

si ceva mai greu pt oameni mai ......grei http://www.youtube.com/watch?v=pV0PLjfyu74...feature=related

sfintit cu roua suferiintiii a celor multe ecouri indurate in linistea desarta ,,,,,,,,,, volum maxim si sa-i fuck in gura de

vecini !!!!!!

Mesaj completat

dupa c um ziceam mancaiasss coprazauuuuu de 350

numa de AA veni primavara sa rupem tati cele

Mesaj completat

la pesa asta se ceree 4 ori berem 100 w ? si ceva vecini cu chef de somn baga mare !!!!

 

Mesaj completat

http://www.youtube.com/watch?v=vZSDOI-t7pshill mate dade o fi cevva verde!!!!!

 

Mesaj completat

http://www.youtube.com/watch?v=Qyf8oRF6Trg

kicking ass i smoke pot !!!!! weed@@@cigarets with stile!!!!!!!!!!

Mesaj completat

no f....... ng comenht i have 7. 100w fuk my nabers!!!!!!!

Mesaj completat

http://www.youtube.com/watch?v=tkJNyQfAprY

f......g awesome http://www.youtube.com/watch?v=tkJNyQfAprY

 

Mesaj completat

o adevarata revolta asupra constiintei !!!!!!

Mesaj completat

http://www.youtube.com/watch?v=ntm1YfehK7U...feature=related

evident ca biletele s-au vandut cu un an inainte iuhuuu am bile!!!!t cine are verde!!!?????

Editat de mishu_dark
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce-i cu porcaria asta? :)

paraca topicul se numea 'Music You Wanna Share' :P

:)

De parca ti-e vecin in bloc si te trezeste din somn pe piesa asta...

Chiar nu-mi place stilul de muzica in cauza, dar nu sunt facute topicuri pe genuri muzicale, asa ca nu-ti inteleg postul.

Si asta inseamna libertatea pentru care altii au murit. Fiecare e liber sa asculte ce vrea. Cum sunt si eu liber sa port parul lung (pentru care mi-am luat bataie in perioada liceului de la cocalari). Putina gandire critica nu strica. Sau tu nu combati ideea, ci persoana...

 

Ontopic

 

Mesaj completat

RIP Gary Moore...

 

si ceva de la Tricky

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa merge forumu,in fine..

in viata mea am fost de 2 ori la discoteca,nu am reusit sa stau pana la sfarsit ever,am plecat de la banchet,baluri etc,nu fregventez prin cluburi tocmai pentru ca nu pot sa socializez cu d'astia ca tine.sorry,but it is true

probabil tu si grupul tau de prieteni savurati gutzismele si salamurile,oricum... de departe se vede ca ai aptitudini de cocamotorist,oricat ai da-o la intoarsa,comportamentul si istinctele tale te tradeaza si iese la iveala ceea ce vrei sa ascunzi defapt.

by the way... in ultimul timp am o slabiciune pentru muzica ruseasca,in special red army choir,pe telefonul mobil sunetul de apel e katyusha,dar tu.. tu iara imi spui mie cum iti spun tie vecinii..

 

Fuck Off !!

 

si daca esti cocamotorist ce are?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nime'n drum , tu vezi ce comportament de frustrat ai ?! Daca il vezi , atunci fa ceva si diminueaza-l . Daca nu il vezi , atunci e grav ...

Nu am de gand sa intru in flame-uri cu tine , dar totusi , puteai sa fii si tu calm si rezonabil , daca tot esti atat de elevat fata de restul .

Orice ai avea de raspuns la postul meu , nu spune . Nu-mi pasa , nu o sa citesc , n-o sa-ti dau importanta .

 

ON : My big love : Sade

In special King Of Sorrow si Lovers Rock .

 

 

 

Stau de sase , ce zici de Feddie ?!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@B!sh0p, mulțam pentru Sade cu a ei melodie, tare de demult n-am mai ascultat-o!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu daca nu ascult macar o data pe saptamana Sade , macar 5 - 6 piese , pe repeat de 3 - 4 ori , parca-s bolnav . Ma calmeaza , ma sensibilizeaza cand lumea ma inraieste . E superb sentimentul care-l am cand o ascult . Cu mare placere , ma bucur ca apreciezi ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit o piesa pe care n-am mai auzit-o de ceva vreme

 

Eu le aud mereu :)) Am pe telefon albumele CTC , Cedry2k - Cuvinte ce vindeca , Doc - Scapat de sub control , plus cateva de suflet si cateva "batzaite"

 

Na una grea cu Fedde :

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • ivan pedala changed the title to Muzica pe care o ascultăm

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...